Terug naar Uitslagen Wintertriathlon - hoofdscherm 
Eindklassement 
Middenafstand - Overall
	Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
	1	Eelke v.d. Wal		GRONINGEN	H20	288	2:34:31
	2	Feike Loots		AMSTERDAM	H20	248	2:38:19
	3	Marc de Maar		ASSEN		H18	695	2:38:41
	4	Johan Heslinga		HEGEBEINTUM	H20	228	2:45:52
	5	Dré van Oosten		ANNA PAULOWNA	H40	398	2:47:48
	6	Marianne Vlasveld	ROHEL		D20	622	2:48:25
	7	Herco Huurnink		VEENENDAAL	H20	234	2:49:07
	8	Joep Aerts		EINDHOVEN	H20	202	2:49:47
	9	Co Looijesteijn		ANNA PAULOWNA	H50	484	2:49:49
	10	Erik-simon Strijk	HAZERSWOUDE-RD	H18	693	2:50:46
	11	Pieter Smit		BREDEVOORT	H20	300	2:51:10
	12	Edwin Mellema		VEENDAM		H20	250	2:51:11
	13	Bob de Vries		HAULE		H18	694	2:51:49
	14	Cees Verbeek		GELDERMALSEN	H20	283	2:53:08
	15	Jan Beldman		DALFSEN		H40	353	2:53:20
	16	Leon de Priester	ASSEN		H40	404	2:53:49
	17	Koos Huitema		OOSTERWOLDE	H40	381	2:55:19
	18	Erwin de Jong		EINDHOVEN	H20	239	2:55:29
	19	Henkjan van Goor	DAARLERVEEN	H20	222	2:57:38
	20	Han Wolsing		AMERSFOORT	H20	293	2:57:52
	21	Egbert Veen		ASSEN		H20	278	2:58:14
	22	Jeroen Funken		ASSEN		H20	221	2:58:24
	23	Sjors Verhaagh		NIJMEGEN	H20	284	2:59:06
	24	Peter de Weert		STAPHORST	H40	422	2:59:25
	25	Laurens Akerboom	TER AAR		H20	298	2:59:51
	26	John Beijer		ELST		H50	455	3:00:04
	27	Albert Raven		ADUARD		H50	493	3:00:16
	28	Piet van Tol		LISSE		H40	414	3:00:33
	29	Anne Knol		EMMEN		H20	243	3:00:51
	30	Paul Musters		OUD GASTEL	H18	691	3:01:20
	31	Angelo Cara		SPIJK		H20	214	3:01:22
	32	Jan Mesu		EMMELOORD	H40	394	3:02:05
	33	Rense Trul		HOOGERSMILDE	H40	415	3:02:13
	34	Ralf Ringenaldus	ASSEN		H20	261	3:02:29
	35	Sione Jongstra		ASSEN		D20	606	3:02:29
	36	Bart v.d. Walle		ASSEN		H20	289	3:02:32
	37	Erik Jansen		HOLTEN		H20	236	3:03:02
	38	Johan Kok		HIJKEN		H40	383	3:03:14
	39	Klaas de Leth		AMSTERDAM	H40	391	3:03:20
	40	Jorine Koopman		DELFT		D20	610	3:03:23
	41	Harm Kooiker		ROUVEEN		H40	384	3:03:33
	42	Sven Hofman		TYNAARLOO	H20	230	3:03:36
	43	Simon Smidt		ASSEN		H20	267	3:03:49
	44	Doede Boomsma		NIJMEGEN	H20	209	3:04:10
	45	Eric Kooistra		EMMEN		H20	245	3:04:52
	46	Erik Kienhuis		ASSEN		H20	242	3:05:55
	47	Robert Schouwenaar	HILLEGOM	H20	266	3:05:57
	48	Johan de Jong		HAREN		H20	238	3:06:02
	49	Jefte de Bruin		HEUMEN		H16	681	3:06:29
	50	Marion Visser		NOORD SCHARWOUDE	D20	621	3:06:31
	51	Jan de Ruiter		POLSBROEK	H20	263	3:06:32
	52	Ronald Horstman		ZWOLLE		H40	380	3:07:15
	53	Richard Trul		HOOGERSMILDE	H20	277	3:07:46
	54	Emile Hendriks		VALBURG		H20	227	3:08:01
	55	Jacques de Vries	ALMERE		H40	420	3:08:15
	56	Martin Neijensteijn	ZWOLLE		H20	254	3:08:16
	57	Frank Ettes		BLOKKER		H40	366	3:08:42
	58	Evert v.d. Poll		WEZEP		H40	402	3:09:12
	59	Roelf v.d. Land		UITHUIZEN	H50	480	3:09:48
	60	Peter Post		LEKKERKERK	H20	260	3:10:09
	61	Hans de Groot		UITHOORN	H40	369	3:10:50
	62	Aizo Betten		EMMEN		H50	457	3:11:02
	63	Willem Elfrink		ZEVENAAR	H40	364	3:11:02
	64	Piet van Santen		ASSEN		H20	265	3:11:11
	65	Leon Hoogervorst	NOORDWIJKERHOUT	H40	378	3:11:13
	66	Dick Bastiaannet	ASSEN		H40	352	3:11:18
	67	Dim van Vliet		WERKENDAM	H50	498	3:11:34
	68	Gerrit Trul		HOOGERSMILDE	H40	416	3:11:40
	69	Dirk van Oostveen	UTRECHT		H20	257	3:11:52
	70	Jan Veen		ASSEN		H20	279	3:11:54
	71	Leo Hollemans		EMMEN		H60	556	3:11:56
	72	Renee Poesse		DELDEN		H40	401	3:12:09
	73	Frans v.h. Bolscher	DELDEN		H50	460	3:12:43
	74	Charles van Heeckeren	DOETINCHEM	H40	371	3:12:50
	75	Johnny Stoppels		HOLWIERDE	H20	270	3:13:21
	76	Wilfried Reuvers	AALDEN		H40	405	3:13:24
	77	Wiemer Hoekstra		LEMMER		H40	376	3:13:28
	78	Rinus Rankenberg	WOLVEGA		H50	492	3:13:35
	79	Rien Freriksen		HAAKSBERGEN	H20	220	3:13:43
	80	Henk Smit		ASSEN		H20	268	3:14:23
	81	Wil v.d. Neut		OUDEWATER	H40	396	3:15:05
	82	Theo Stielstra		EMMELOORD	H50	496	3:15:06
	83	Paul van Leeuwen	LEIDSCHENDAM	H40	388	3:15:38
	84	Tony Boering		GROLLOO		H40	354	3:15:58
	85	Johan Maris		NIJVERDAL	H40	392	3:16:01
	86	Eddy Jansen		ZWOLLE		H20	237	3:16:05
	87	Sandra Hettinga		GRONINGEN	D20	604	3:16:27
	88	Piet Loonstra		LEMMER		H20	247	3:16:29
	89	Harry Nijmeijer		SMILDE		H20	255	3:16:37
	90	Meine Hoitsma		KOLLUM		H40	377	3:16:39
	91	Fridus van Weijden	ZUTPHEN		H20	291	3:16:54
	92	Martine ten Kate	BALKBRUG	D20	608	3:17:03
	93	Jeroen Hijstek		NIEUW VENNEP	H40	374	3:17:05
	94	Jan Echten		Wolvega		H50	466	3:17:23
	95	Jan Franssens		OLDEHOVE	H50	468	3:17:29
	96	Gert-Jan Hol		TRICHT		H20	231	3:17:41
	97	Cees de Boer		ASSEN		H50	459	3:17:42
	98	Marco Betman		APELDOORN	H20	207	3:17:44
	99	Rinze Lenstra		OOSTERHESSELEN	H50	483	3:17:55
	100	Sven Strijk		HAZERSWOUDE-RD	H16	682	3:17:58
	101	Tonnie Rolink		KLAZIENAVEEN	H40	408	3:18:08
	102	Piet Verschoor		BOVENSMILDE	H40	418	3:18:17
	103	Stefan Zevenberg	ASSEN		H20	295	3:18:34
	104	Ger Inberg		ENSCHEDE	H20	235	3:18:38
	105	André Kunst		DAARLERVEEN	H40	386	3:18:39
	106	Job Oostveen		HAREN		H20	256	3:18:40
	107	Erik Dost		GRONINGEN	H40	363	3:18:46
	108	Paul Spaans		MONSTER		H40	412	3:19:05
	109	Richard Kocks		ROLDE		H20	244	3:19:13
	110	Cees Beentjes		DEN HELDER	H50	454	3:19:30
	111	Ydo de Vries		MILDAM		H20	287	3:19:37
	112	Gertjan Zeelen		MAKKUM		H50	500	3:19:39
	113	John Heysteeg		AMSTELVEEN	H20	229	3:19:43
	114	Ton Verwolf		BEESD		H40	419	3:20:44
	115	Rene Stammes		NIEUWE NIEDORP	H40	413	3:21:09
	116	Geert Geerts		VRIES		H50	470	3:21:15
	117	Jacob de Groot		LEEUWARDEN	H40	426	3:21:15
	118	Sandro Cara		HEUKELUM	H20	213	3:21:24
	119	Jos v.d. Lee		TER AAR		H50	482	3:21:30
	120	Cees Luttikhuizen	HEERHUGOWAARD	H50	485	3:21:32
	121	Theo Heegsma		STEENWIJK	H20	226	3:22:02
	122	Richard den Ouden	RIDDERKERK	H20	258	3:22:04
	123	Gerard de Jong		MIJDRECHT	H50	474	3:22:21
	124	Henrie de Bruin		LISSE		H40	357	3:22:22
	125	Lieuwe Wesselius	HARLINGEN	H40	424	3:22:29
	126	Erik Theunissen		NIEUWEGEIN	H20	272	3:22:31
	127	Adrie van Langen	SPIERDIJK	H50	481	3:22:41
	128	Tjietse Veenstra	EMMEN		H20	280	3:22:53
	129	Ellen Oosting		GRONINGEN	D20	612	3:22:57
	130	Peter Demoed		OUDERKERK AD IJSSEL	H40	360	3:22:58
	131	Johan Bols		EMMEN		H60	551	3:23:48
	132	Harmen Jorritsma	JOURE		H20	297	3:23:49
	133	Frits Kuper		AMSTERDAM	H20	301	3:23:58
	134	Willem Mulderij		UTRECHT		H20	253	3:24:08
	135	Roelof de Jonge		ANLOO		H40	382	3:24:46
	136	Perry Smits		HOORN		H40	411	3:25:00
	137	Hans Hoogland		ZOELMOND	H40	379	3:25:20
	138	Henk Otten		GRONINGEN	H50	490	3:25:20
	139	Jan Polling		NIEUW WEERDINGE	H40	403	3:26:11
	140	Hilda Paarhuis		HASSELT		D20	613	3:26:28
	141	Bas van Meeteren	BEESD		H20	249	3:26:34
	142	Jan Turk		ZOETERWOUDE	H60	560	3:27:03
	143	Tom Nieuwenstein	NIEUW BALINGE	H40	397	3:27:07
	144	Jacques de Rooij	BARNEVELD	H20	262	3:27:15
	145	Gert Passies		HOOGEVEEN	H20	259	3:27:34
	146	Herman Smit		ANLOO		H40	410	3:27:38
	147	AndrÚ Hooft		SOEST		H20	232	3:27:44
	148	Jan Buining		AALDEN		H40	358	3:27:59
	149	Harrie Commies		GRONINGEN	H20	215	3:28:08
	150	Guus Sanders		ELST		H50	494	3:28:29
	151	Karin Merck		OSS		D20	624	3:28:31
	152	Gonny Rosendaal		TIEL		D20	614	3:28:32
	153	Lukas Zwinderman	ASSEN		H20	296	3:28:49
	154	Wil Dieker		VAASSEN		H50	464	3:29:00
	155	Maiko Rummens		OBDAM		H20	264	3:29:09
	156	Onno Dekker		LEIDERDORP	H20	217	3:29:10
	157	Jan Groeneveld		WEZEP		H40	368	3:29:14
	158	Phily Brooijmans	OUDEMOLEN	D40	652	3:29:33
	159	Wim van Essen		EMMELOORD	H40	365	3:29:40
	160	Louis Timmerman		OLDEMARKT	H20	275	3:29:58
	161	Gijs Veeze		AMSTERDAM	H20	282	3:30:28
	162	Rita de Jong		WESTMAAS	D20	605	3:30:46
	163	Alwin Haverdings	ZUIDLAREN	H20	225	3:30:57
	164	Leen van Weenen		BEESD		H20	290	3:31:01
	165	Martin de Koningh	HUIZEN		H50	477	3:31:06
	166	Jan willem de Bos	GRONINGEN	H20	210	3:31:36
	167	Frank Atsma		WOUDSEND	H50	453	3:31:39
	168	Siep Hoekstra		JORWERD		H40	375	3:31:57
	169	Leo de Hartog		LEERSUM		H50	473	3:32:09
	170	Jaap Meijering		RODEN		H40	393	3:32:20
	171	Sjaak de Beijer		GENDT		H20	206	3:32:33
	172	Kor Dijkstra		VRIES		H40	361	3:32:53
	173	Sjaak Beukers		DEN HELDER	H50	458	3:33:08
	174	Bert Guntlisbergen	BOXMEER		H50	471	3:34:02
	175	Hans Rietveld		STOLWIJK	H40	406	3:34:08
	176	Henk Afman		BAFLO		H50	451	3:34:12
	177	Inge Visschers		AMSTERDAM	D20	620	3:34:22
	178	Dick Siemons		SMILDE		H60	558	3:34:55
	179	Pieter Ketting		STEDUM		H20	241	3:35:02
	180	Mariska Koenders	DE KOOG (TEXEL)	D40	654	3:35:55
	181	Bas v.d. Kruijt		NIEUWEGEIN	H20	246	3:36:23
	182	Olaf Sueters		AMSTERDAM	H20	271	3:36:45
	183	Annemieke Sonneveld	AMSTERDAM	D20	615	3:36:49
	184	Patrick Jongenburger	SINT PANCRAS	H20	240	3:37:40
	185	Martin Dijkstra		ZUIDLAREN	H20	218	3:37:42
	186	Ben Brekhof		ASSEN		H40	356	3:37:46
	187	Carla Reijrink		POSTERENK-WILP	D40	655	3:37:50
	188	Harm Pops		GROOTEGAST	H50	491	3:37:50
	189	Adriaan Tigchelaar	NIJMEGEN	H20	274	3:38:00
	190	Peter Scholtes		HOOFDDORP	H40	409	3:38:01
	191	Bert Mulder		ASSEN		H50	486	3:38:16
	192	Thierry Buurman		ARNHEM		H20	212	3:38:16
	193	Coen Bisschop		RAALTE		H20	208	3:38:34
	194	Klaas Fuite		LEERSUM		H50	469	3:38:37
	195	Jans Haandrikman	DEN HAAG	H50	472	3:39:57
	196	Rob de Kan		TER IDZARD	H50	475	3:39:58
	197	Jan Kooistra		HARLINGEN	H50	478	3:40:03
	198	Gerrit v.d. Ploeg	HARLINGEN	H40	400	3:40:35
	199	Nico Barten		IJSSELSTEIN	H20	204	3:40:44
	200	Esther Geerlings	ROTTERDAM	D20	603	3:41:16
	201	Gerard Steggink		HAAKSBERGEN	H60	559	3:41:33
	202	Marlie Menten		NIEUWEGEIN	D20	611	3:41:37
	203	Jos Damhuis		BORNE		H40	359	3:42:26
	204	Joop Groeneweg		DORDRECHT	H60	554	3:43:10
	205	Sietse Woudstra		HARDENBERG	H50	499	3:43:42
	206	Henk Hagedoorn		EEN		H40	370	3:43:54
	207	Eduard Borst		URSEM		H50	501	3:44:16
	208	Jan Bakker		KUBAARD		H40	425	3:44:20
	209	Jur Osinga		NOORDHORN	H50	489	3:45:45
	210	Cor Klijnsma		LEMMER		H50	476	3:46:27
	211	Hendrik willem Alssema	EELDE		H20	203	3:47:25
	212	Evert Faber		ASSEN		H40	367	3:47:42
	213	Klaas Bos		RODEN		H40	355	3:49:21
	214	Peter Kluin		GRONINGEN	H60	557	3:51:08
	215	Johnny Brefeld		HAAKSBERGEN	H50	461	3:51:13
	216	Martien Weerts		VIERLINGSBEEK	H40	423	3:51:19
	217	Bertus Braam		ST. ANTHONIS	H60	553	3:51:26
	218	Karl Passies		SLEEN		H40	399	3:53:08
	219	Rob Jongenburger	HEILOO		H20	299	3:53:38
	220	Geertiena Albada	HARICH		D20	601	3:55:05
	221	Hendrik Terburg		ZUIDLAREN	H50	497	3:56:33
	222	René Kraaijeveld	DEN HELDER	H40	385	3:58:27
	223	Herman Kuipers		APELDOORN	H50	479	3:58:46

 

Eindklassement 
Middenafstand - Heren 40 - 49 jaar
	Rang	Naam			Plaats		Cat.	nr.	Tijd
	1	Dré van Oosten		ANNA PAULOWNA	H40	398	2:47:48
	2	Jan Beldman		DALFSEN		H40	353	2:53:20
	3	Leon de Priester	ASSEN		H40	404	2:53:49
	4	Koos Huitema		OOSTERWOLDE	H40	381	2:55:19
	5	Peter de Weert		STAPHORST	H40	422	2:59:25
	6	Piet van Tol		LISSE		H40	414	3:00:33
	7	Jan Mesu		EMMELOORD	H40	394	3:02:05
	8	Rense Trul		HOOGERSMILDE	H40	415	3:02:13
	9	Johan Kok		HIJKEN		H40	383	3:03:14
	10	Klaas de Leth		AMSTERDAM	H40	391	3:03:20
	11	Harm Kooiker		ROUVEEN		H40	384	3:03:33
	12	Ronald Horstman		ZWOLLE		H40	380	3:07:15
	13	Jacques de Vries	ALMERE		H40	420	3:08:15
	14	Frank Ettes		BLOKKER		H40	366	3:08:42
	15	Evert v.d. Poll		WEZEP		H40	402	3:09:12
	16	Hans de Groot		UITHOORN	H40	369	3:10:50
	17	Willem Elfrink		ZEVENAAR	H40	364	3:11:02
	18	Leon Hoogervorst	NOORDWIJKERHOUT	H40	378	3:11:13
	19	Dick Bastiaannet	ASSEN		H40	352	3:11:18
	20	Gerrit Trul		HOOGERSMILDE	H40	416	3:11:40
	21	Renee Poesse		DELDEN		H40	401	3:12:09
	22	Charles van Heeckeren	DOETINCHEM	H40	371	3:12:50
	23	Wilfried Reuvers	AALDEN		H40	405	3:13:24
	24	Wiemer Hoekstra		LEMMER		H40	376	3:13:28
	25	Wil v.d. Neut		OUDEWATER	H40	396	3:15:05
	26	Paul van Leeuwen	LEIDSCHENDAM	H40	388	3:15:38
	27	Tony Boering		GROLLOO		H40	354	3:15:58
	28	Johan Maris		NIJVERDAL	H40	392	3:16:01
	29	Meine Hoitsma		KOLLUM		H40	377	3:16:39
	30	Jeroen Hijstek		NIEUW VENNEP	H40	374	3:17:05
	31	Tonnie Rolink		KLAZIENAVEEN	H40	408	3:18:08
	32	Piet Verschoor		BOVENSMILDE	H40	418	3:18:17
	33	AndrÚ Kunst		DAARLERVEEN	H40	386	3:18:39
	34	Erik Dost		GRONINGEN	H40	363	3:18:46
	35	Paul Spaans		MONSTER		H40	412	3:19:05
	36	Ton Verwolf		BEESD		H40	419	3:20:44
	37	Rene Stammes		NIEUWE NIEDORP	H40	413	3:21:09
	38	Jacob de Groot		LEEUWARDEN	H40	426	3:21:15
	39	Henrie de Bruin		LISSE		H40	357	3:22:22
	40	Lieuwe Wesselius	HARLINGEN	H40	424	3:22:29
	41	Peter Demoed		OUDERKERK AD IJSSEL	H40	360	3:22:58
	42	Roelof de Jonge		ANLOO		H40	382	3:24:46
	43	Perry Smits		HOORN		H40	411	3:25:00
	44	Hans Hoogland		ZOELMOND	H40	379	3:25:20
	45	Jan Polling		NIEUW WEERDINGE	H40	403	3:26:11
	46	Tom Nieuwenstein	NIEUW BALINGE	H40	397	3:27:07
	47	Herman Smit		ANLOO		H40	410	3:27:38
	48	Jan Buining		AALDEN		H40	358	3:27:59
	49	Jan Groeneveld		WEZEP		H40	368	3:29:14
	50	Wim van Essen		EMMELOORD	H40	365	3:29:40
	51	Siep Hoekstra		JORWERD		H40	375	3:31:57
	52	Jaap Meijering		RODEN		H40	393	3:32:20
	53	Kor Dijkstra		VRIES		H40	361	3:32:53
	54	Hans Rietveld		STOLWIJK	H40	406	3:34:08
	55	Ben Brekhof		ASSEN		H40	356	3:37:46
	56	Peter Scholtes		HOOFDDORP	H40	409	3:38:01
	57	Gerrit v.d. Ploeg	HARLINGEN	H40	400	3:40:35
	58	Jos Damhuis		BORNE		H40	359	3:42:26
	59	Henk Hagedoorn		EEN		H40	370	3:43:54
	60	Jan Bakker		KUBAARD		H40	425	3:44:20
	61	Evert Faber		ASSEN		H40	367	3:47:42
	62	Klaas Bos		RODEN		H40	355	3:49:21
	63	Martien Weerts		VIERLINGSBEEK	H40	423	3:51:19
	64	Karl Passies		SLEEN		H40	399	3:53:08
	65	René Kraaijeveld	DEN HELDER	H40	385	3:58:27

 

Eindklassement 
Middenafstand - Heren 50 - 59 jaar
	Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
	1	Co Looijesteijn		ANNA PAULOWNA	H50	484	2:49:49
	2	John Beijer		ELST		H50	455	3:00:04
	3	Albert Raven		ADUARD		H50	493	3:00:16
	4	Roelf v.d. Land		UITHUIZEN	H50	480	3:09:48
	5	Aizo Betten		EMMEN		H50	457	3:11:02
	6	Dim van Vliet		WERKENDAM	H50	498	3:11:34
	7	Frans v.h. Bolscher	DELDEN		H50	460	3:12:43
	8	Rinus Rankenberg	WOLVEGA		H50	492	3:13:35
	9	Theo Stielstra		EMMELOORD	H50	496	3:15:06
	10	Jan Echten		Wolvega		H50	466	3:17:23
	11	Jan Franssens		OLDEHOVE	H50	468	3:17:29
	12	Cees de Boer		ASSEN		H50	459	3:17:42
	13	Rinze Lenstra		OOSTERHESSELEN	H50	483	3:17:55
	14	Cees Beentjes		DEN HELDER	H50	454	3:19:30
	15	Gertjan Zeelen		MAKKUM		H50	500	3:19:39
	16	Geert Geerts		VRIES		H50	470	3:21:15
	17	Jos v.d. Lee		TER AAR		H50	482	3:21:30
	18	Cees Luttikhuizen	HEERHUGOWAARD	H50	485	3:21:32
	19	Gerard de Jong		MIJDRECHT	H50	474	3:22:21
	20	Adrie van Langen	SPIERDIJK	H50	481	3:22:41
	21	Henk Otten		GRONINGEN	H50	490	3:25:20
	22	Guus Sanders		ELST		H50	494	3:28:29
	23	Wil Dieker		VAASSEN		H50	464	3:29:00
	24	Martin de Koningh	HUIZEN		H50	477	3:31:06
	25	Frank Atsma		WOUDSEND	H50	453	3:31:39
	26	Leo de Hartog		LEERSUM		H50	473	3:32:09
	27	Sjaak Beukers		DEN HELDER	H50	458	3:33:08
	28	Bert Guntlisbergen	BOXMEER		H50	471	3:34:02
	29	Henk Afman		BAFLO		H50	451	3:34:12
	30	Harm Pops		GROOTEGAST	H50	491	3:37:50
	31	Bert Mulder		ASSEN		H50	486	3:38:16
	32	Klaas Fuite		LEERSUM		H50	469	3:38:37
	33	Jans Haandrikman	DEN HAAG	H50	472	3:39:57
	34	Rob de Kan		TER IDZARD	H50	475	3:39:58
	35	Jan Kooistra		HARLINGEN	H50	478	3:40:03
	36	Sietse Woudstra		HARDENBERG	H50	499	3:43:42
	37	Eduard Borst		URSEM		H50	501	3:44:16
	38	Jur Osinga		NOORDHORN	H50	489	3:45:45
	39	Cor Klijnsma		LEMMER		H50	476	3:46:27
	40	Johnny Brefeld		HAAKSBERGEN	H50	461	3:51:13
	41	Hendrik Terburg		ZUIDLAREN	H50	497	3:56:33
	42	Herman Kuipers		APELDOORN	H50	479	3:58:46

 

Eindklassement 
Middenafstand - Heren 60 jaar en ouder
	Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
	1	Leo Hollemans		EMMEN		H60	556	3:11:56
	2	Johan Bols		EMMEN		H60	551	3:23:48
	3	Jan Turk		ZOETERWOUDE	H60	560	3:27:03
	4	Dick Siemons		SMILDE		H60	558	3:34:55
	5	Gerard Steggink		HAAKSBERGEN	H60	559	3:41:33
	6	Joop Groeneweg		DORDRECHT	H60	554	3:43:10
	7	Peter Kluin		GRONINGEN	H60	557	3:51:08
	8	Bertus Braam		ST. ANTHONIS	H60	553	3:51:26

 

	Totaal Klassement 
(alfabetische volgorde)
	Naam			Woonplaats	Cat.	Nr.	Lopen		na Fietsen	EindTijd	
	Jan Abma		BOYL		H20	201	0:50:22	(184	2:50:03	(230	(-)
	Joep Aerts		EINDHOVEN	H20	202	0:40:08	(20)	2:11:34	(18)	2:49:47	(8)
	Henk Afman		BAFLO		H50	451	0:54:06	(226	2:42:53	(206	3:34:12	(176)
	Laurens Akerboom	TER AAR		H20	298	0:43:50	(65)	2:18:41	(49)	2:59:51	(25)
	Geertiena Albada	HARICH		D20	601	0:53:12	(224	2:53:22	(233	3:55:05	(220)
	Edwin Albers		WARFFUM		H40	351	0:54:34	(232	2:37:33	(188	(-)
	Hendrik willem Alssema	EELDE		H20	203	0:50:26	(186	2:33:32	(153	3:47:25	(211)
	Frank Atsma		WOUDSEND	H50	453	0:51:52	(214	2:38:55	(193	3:31:39	(167)
	Jan Bakker		KUBAARD		H40	425	0:51:52	(213	2:44:42	(212	3:44:20	(208)
	Nico Barten		IJSSELSTEIN	H20	204	0:49:26	(169	2:42:06	(204	3:40:44	(199)
	Dick Bastiaannet	ASSEN		H40	352	0:40:38	(24)	2:18:45	(50)	3:11:18	(66)
	Cees Beentjes		DEN HELDER	H50	454	0:48:01	(145	2:26:11	(97)	3:19:30	(110)
	Carla Beerten		ASSEN		D40	651	0:54:19	(230	2:46:21	(222	(-)
	John Beijer		ELST		H50	455	0:41:58	(44)	2:15:53	(36)	3:00:04	(26)
	Sjaak de Beijer		GENDT		H20	206	0:44:21	(79)	2:33:35	(154	3:32:33	(171)
	Jan Beldman		DALFSEN		H40	353	0:38:46	(8)	2:09:13	(9)	2:53:20	(15)
	Martin Bergsma		OLDENZAAL	H50	456	0:48:09	(147	(-)		(-)
	Marco Betman		APELDOORN	H20	207	0:42:35	(52)	2:25:44	(91)	3:17:44	(98)
	Aizo Betten		EMMEN		H50	457	0:50:57	(198	2:28:36	(120	3:11:02	(62)
	Sjaak Beukers		DEN HELDER	H50	458	0:46:20	(122	2:27:55	(115	3:33:08	(173)
	Coen Bisschop		RAALTE		H20	208	0:55:22	(237	2:45:14	(218	3:38:34	(193)
	Cees de Boer		ASSEN		H50	459	0:44:43	(89)	2:30:13	(128	3:17:42	(97)
	Tony Boering		GROLLOO		H40	354	0:42:17	(48)	2:26:35	(100	3:15:58	(84)
	Johan Bols		EMMEN		H60	551	0:51:43	(211	2:37:18	(186	3:23:48	(131)
	Frans v.h. Bolscher	DELDEN		H50	460	0:46:53	(127	2:27:36	(110	3:12:43	(73)
	Doede Boomsma		NIJMEGEN	H20	209	0:44:19	(75)	2:21:22	(59)	3:04:10	(44)
	Eduard Borst		URSEM		H50	501	0:50:47	(191	2:39:25	(195	3:44:16	(207)
	Jan willem de Bos	GRONINGEN	H20	210	0:50:51	(195	2:32:07	(140	3:31:36	(166)
	Klaas Bos		RODEN		H40	355	0:50:53	(196	2:44:43	(213	3:49:21	(213)
	Bertus Braam		ST. ANTHONIS	H60	553	0:56:46	(241	2:49:29	(228	3:51:26	(217)
	Johnny Brefeld		HAAKSBERGEN	H50	461	0:51:36	(208	2:46:28	(224	3:51:13	(215)
	Ben Brekhof		ASSEN		H40	356	0:48:27	(154	2:44:55	(217	3:37:46	(186)
	Phily Brooijmans	OUDEMOLEN	D40	652	0:47:10	(135	2:33:56	(158	3:29:33	(158)
	Henrie de Bruin		LISSE		H40	357	0:47:36	(138	2:30:08	(126	3:22:22	(124)
	Jefte de Bruin		HEUMEN		H16	681	0:43:37	(61)	2:21:08	(57)	3:06:29	(49)
	Jan Buining		AALDEN		H40	358	0:46:01	(116	2:31:27	(133	3:27:59	(148)
	Thierry Buurman		ARNHEM		H20	212	0:51:37	(210	2:37:38	(189	3:38:16	(192)
	Angelo Cara		SPIJK		H20	214	0:41:41	(38)	2:17:48	(41)	3:01:22	(31)
	Sandro Cara		HEUKELUM	H20	213	0:47:02	(132	2:30:14	(129	3:21:24	(118)
	Harrie Commies		GRONINGEN	H20	215	0:49:48	(174	2:33:38	(155	3:28:08	(149)
	Jos Damhuis		BORNE		H40	359	0:55:20	(235	2:47:08	(227	3:42:26	(203)
	Onno Dekker		LEIDERDORP	H20	217	0:45:01	(94)	2:23:49	(74)	3:29:10	(156)
	Peter Demoed		OUDERKERK AD IJSSEL	H40	360	0:45:10	(99)	2:27:31	(109	3:22:58	(130)
	Wil Dieker		VAASSEN		H50	464	0:50:04	(176	2:36:51	(179	3:29:00	(154)
	Kor Dijkstra		VRIES		H40	361	0:51:35	(207	2:37:55	(190	3:32:53	(172)
	Martin Dijkstra		ZUIDLAREN	H20	218	0:46:32	(123	2:36:48	(178	3:37:42	(185)
	Ron van Dongen		DEN HELDER	H40	362	0:48:29	(156	2:32:10	(142	(-)
	Ruud Dorlandt		HAARLEM		H50	465	0:58:42	(245	3:09:16	(245	(-)
	Erik Dost		GRONINGEN	H40	363	0:41:46	(41)	2:28:16	(119	3:18:46	(107)
	Jan Echten		Wolvega		H50	466	0:48:40	(158	2:31:32	(136	3:17:23	(94)
	Willem Elfrink		ZEVENAAR	H40	364	0:45:18	(103	2:24:14	(78)	3:11:02	(63)
	Henk Erends		ASSEN		H50	467	0:46:51	(126	(-)		(-)
	Wim van Essen		EMMELOORD	H40	365	0:50:25	(185	2:38:21	(192	3:29:40	(159)
	Frank Ettes		BLOKKER		H40	366	0:40:23	(22)	2:18:52	(51)	3:08:42	(57)
	Evert Faber		ASSEN		H40	367	0:50:26	(187	2:44:27	(210	3:47:42	(212)
	Jan Franssens		OLDEHOVE	H50	468	0:49:52	(175	2:32:42	(145	3:17:29	(95)
	Rien Freriksen		HAAKSBERGEN	H20	220	0:49:25	(168	2:25:57	(95)	3:13:43	(79)
	Klaas Fuite		LEERSUM		H50	469	0:49:34	(171	2:41:34	(202	3:38:37	(194)
	Jeroen Funken		ASSEN		H20	221	0:41:11	(28)	2:12:03	(21)	2:58:24	(22)
	Esther Geerlings	ROTTERDAM	D20	603	0:46:02	(117	2:36:44	(177	3:41:16	(200)
	Geert Geerts		VRIES		H50	470	0:48:27	(153	2:32:55	(147	3:21:15	(116)
	Henkjan van Goor	DAARLERVEEN	H20	222	0:38:45	(7)	2:12:03	(20)	2:57:38	(19)
	Jan Groeneveld		WEZEP		H40	368	0:47:10	(134	2:32:44	(146	3:29:14	(157)
	Joop Groeneweg		DORDRECHT	H60	554	0:51:53	(215	2:49:32	(229	3:43:10	(204)
	Hans de Groot		UITHOORN	H40	369	0:46:51	(125	2:25:53	(93)	3:10:50	(61)
	Jacob de Groot		LEEUWARDEN	H40	426	0:45:20	(104	2:27:42	(113	3:21:15	(117)
	Bert Guntlisbergen	BOXMEER		H50	471	0:50:35	(189	2:37:20	(187	3:34:02	(174)
	Jans Haandrikman	DEN HAAG	H50	472	0:47:27	(137	2:36:29	(173	3:39:57	(195)
	Henk Hagedoorn		EEN		H40	370	0:49:43	(172	2:34:43	(165	3:43:54	(206)
	Leo de Hartog		LEERSUM		H50	473	0:44:50	(92)	2:39:06	(194	3:32:09	(169)
	Alwin Haverdings	ZUIDLAREN	H20	225	0:52:11	(218	2:28:00	(116	3:30:57	(163)
	Charles van Heeckeren	DOETINCHEM	H40	371	0:45:53	(113	2:22:06	(65)	3:12:50	(74)
	Theo Heegsma		STEENWIJK	H20	226	0:47:59	(142	2:31:46	(138	3:22:02	(121)
	Geert ter Heerdt	APELDOORN	H40	372	0:50:04	(177	2:57:31	(240	(-)
	Emile Hendriks		VALBURG		H20	227	0:41:52	(42)	2:22:46	(67)	3:08:01	(54)
	Anton Hensen		MONSTER		H40	373	0:54:16	(227	2:45:45	(219	(-)
	Johan Heslinga		HEGEBEINTUM	H20	228	0:42:16	(46)	2:07:18	(7)	2:45:52	(4)
	Sandra Hettinga		GRONINGEN	D20	604	0:46:34	(124	2:25:52	(92)	3:16:27	(87)
	John Heysteeg		AMSTELVEEN	H20	229	0:49:16	(164	2:25:40	(89)	3:19:43	(113)
	Jeroen Hijstek		NIEUW VENNEP	H40	374	0:44:37	(87)	2:21:06	(56)	3:17:05	(93)
	Siep Hoekstra		JORWERD		H40	375	0:43:50	(64)	2:37:03	(184	3:31:57	(168)
	Wiemer Hoekstra		LEMMER		H40	376	0:43:09	(55)	2:29:14	(122	3:13:28	(77)
	Sven Hofman		TYNAARLOO	H20	230	0:46:06	(120	2:16:14	(37)	3:03:36	(42)
	Meine Hoitsma		KOLLUM		H40	377	0:45:41	(108	2:25:59	(96)	3:16:39	(90)
	Gert-Jan Hol		TRICHT		H20	231	0:44:30	(82)	2:24:00	(76)	3:17:41	(96)
	Leo Hollemans		EMMEN		H60	556	0:44:06	(71)	2:21:31	(61)	3:11:56	(71)
	AndrÚ Hooft		SOEST		H20	232	0:50:17	(182	2:36:15	(172	3:27:44	(147)
	Leon Hoogervorst	NOORDWIJKERHOUT	H40	378	0:41:32	(35)	2:23:16	(70)	3:11:13	(65)
	Hans Hoogland		ZOELMOND	H40	379	0:46:54	(128	2:35:52	(171	3:25:20	(137)
	Ronald Horstman		ZWOLLE		H40	380	0:48:06	(146	2:23:44	(72)	3:07:15	(52)
	Henk Huitema		AMERSFOORT	H20	233	0:44:25	(80)	2:25:30	(86)	(-)
	Koos Huitema		OOSTERWOLDE	H40	381	0:45:07	(95)	2:14:35	(32)	2:55:19	(17)
	Herco Huurnink		VEENENDAAL	H20	234	0:39:14	(13)	2:09:23	(11)	2:49:07	(7)
	Ger Inberg		ENSCHEDE	H20	235	0:43:51	(66)	2:18:40	(48)	3:18:38	(104)
	Eddy Jansen		ZWOLLE		H20	237	0:44:44	(90)	2:24:24	(79)	3:16:05	(86)
	Erik Jansen		HOLTEN		H20	236	0:38:29	(4)	2:10:47	(15)	3:03:02	(37)
	Erwin de Jong		EINDHOVEN	H20	239	0:40:49	(25)	2:15:41	(34)	2:55:29	(18)
	Gerard de Jong		MIJDRECHT	H50	474	0:48:24	(150	2:34:17	(162	3:22:21	(123)
	Johan de Jong		HAREN		H20	238	0:41:20	(32)	2:13:24	(25)	3:06:02	(48)
	Rita de Jong		WESTMAAS	D20	605	0:49:20	(165	2:31:29	(135	3:30:46	(162)
	Roelof de Jonge		ANLOO		H40	382	0:49:24	(167	2:34:12	(160	3:24:46	(135)
	Patrick Jongenburger	SINT PANCRAS	H20	240	0:48:56	(159	2:36:53	(180	3:37:40	(184)
	Rob Jongenburger	HEILOO		H20	299	0:52:30	(222	2:44:39	(211	3:53:38	(219)
	Sione Jongstra		ASSEN		D20	606	0:38:47	(9)	2:09:16	(10)	3:02:29	(35)
	Harmen Jorritsma	JOURE		H20	297	0:41:33	(36)	2:33:29	(152	3:23:49	(132)
	Rob de Kan		TER IDZARD	H50	475	0:54:17	(228	2:39:31	(196	3:39:58	(196)
	Martine ten Kate	BALKBRUG	D20	608	0:43:06	(54)	2:27:28	(108	3:17:03	(92)
	Pieter Ketting		STEDUM		H20	241	0:55:21	(236	2:43:09	(207	3:35:02	(179)
	Erik Kienhuis		ASSEN		H20	242	0:40:02	(19)	2:15:41	(35)	3:05:55	(46)
	Cor Klijnsma		LEMMER		H50	476	0:51:19	(205	2:46:53	(226	3:46:27	(210)
	Peter Kluin		GRONINGEN	H60	557	0:56:10	(240	2:55:07	(235	3:51:08	(214)
	Anne Knol		EMMEN		H20	243	0:43:53	(69)	2:11:43	(19)	3:00:51	(29)
	Richard Kocks		ROLDE		H20	244	0:48:28	(155	2:32:14	(143	3:19:13	(109)
	Mariska Koenders	DE KOOG (TEXEL)	D40	654	0:50:53	(197	2:44:51	(216	3:35:55	(180)
	Johan Kok		HIJKEN		H40	383	0:41:22	(33)	2:15:37	(33)	3:03:14	(38)
	Martin de Koningh	HUIZEN		H50	477	0:51:07	(202	2:40:47	(197	3:31:06	(165)
	Harm Kooiker		ROUVEEN		H40	384	0:38:15	(2)	2:17:49	(42)	3:03:33	(41)
	Eric Kooistra		EMMEN		H20	245	0:42:16	(47)	2:17:36	(40)	3:04:52	(45)
	Jan Kooistra		HARLINGEN	H50	478	0:56:05	(239	2:44:49	(215	3:40:03	(197)
	Jorine Koopman		DELFT		D20	610	0:45:58	(115	2:24:32	(82)	3:03:23	(40)
	René Kraaijeveld	DEN HELDER	H40	385	0:50:41	(190	2:42:07	(205	3:58:27	(222)
	Bas v.d. Kruijt		NIEUWEGEIN	H20	246	0:48:01	(144	2:35:38	(168	3:36:23	(181)
	Herman Kuipers		APELDOORN	H50	479	0:59:00	(247	2:56:24	(238	3:58:46	(223)
	André Kunst		DAARLERVEEN	H40	386	0:50:48	(192	2:30:12	(127	3:18:39	(105)
	Frits Kuper		AMSTERDAM	H20	301	0:38:47	(11)	2:25:31	(87)	3:23:58	(133)
	Roelf v.d. Land		UITHUIZEN	H50	480	0:41:44	(40)	2:21:49	(64)	3:09:48	(59)
	Adrie van Langen	SPIERDIJK	H50	481	0:45:37	(107	2:36:54	(181	3:22:41	(127)
	Jos v.d. Lee		TER AAR		H50	482	0:51:18	(204	2:34:07	(159	3:21:30	(119)
	Paul van Leeuwen	LEIDSCHENDAM	H40	388	0:45:51	(112	2:26:41	(102	3:15:38	(83)
	Rinze Lenstra		OOSTERHESSELEN	H50	483	0:50:16	(181	2:32:08	(141	3:17:55	(99)
	Ronny Leppink		HAAKSBERGEN	H40	389	0:58:55	(246	3:06:37	(244	(-)
	Klaas de Leth		AMSTERDAM	H40	391	0:39:13	(12)	2:22:31	(66)	3:03:20	(39)
	Co Looijesteijn		ANNA PAULOWNA	H50	484	0:39:32	(17)	2:11:23	(17)	2:49:49	(9)
	Piet Loonstra		LEMMER		H20	247	0:47:16	(136	2:27:18	(104	3:16:29	(88)
	Feike Loots		AMSTERDAM	H20	248	0:38:47	(10)	2:00:04	(3)	2:38:19	(2)
	Cees Luttikhuizen	HEERHUGOWAARD	H50	485	0:51:54	(216	2:33:27	(151	3:21:32	(120)
	Marc de Maar		ASSEN		H18	695	0:41:11	(29)	1:58:27	(2)	2:38:41	(3)
	Johan Maris		NIJVERDAL	H40	392	0:50:49	(193	2:29:36	(124	3:16:01	(85)
	Bas van Meeteren	BEESD		H20	249	0:44:31	(83)	2:25:12	(84)	3:26:34	(141)
	Jaap Meijering		RODEN		H40	393	0:52:18	(219	2:40:51	(199	3:32:20	(170)
	Edwin Mellema		VEENDAM		H20	250	0:43:45	(63)	2:11:10	(16)	2:51:11	(12)
	Marlie Menten		NIEUWEGEIN	D20	611	0:46:58	(131	2:41:47	(203	3:41:37	(202)
	Karin Merck		OSS		D20	624	0:50:13	(179	2:36:33	(176	3:28:31	(151)
	Jan Mesu		EMMELOORD	H40	394	0:43:35	(60)	2:18:11	(44)	3:02:05	(32)
	Fred Meyboom		SPIJKENISSE	H20	251	0:47:38	(139	2:28:06	(118	(-)
	Jim Middelburg		HOOGVLIET	H20	252	0:44:21	(78)	2:56:02	(237	(-)
	Ger van Mossel		LEIDEN		H40	395	0:44:36	(86)	2:24:32	(81)	(-)
	Bert Mulder		ASSEN		H50	486	0:51:49	(212	2:40:50	(198	3:38:16	(191)
	Willem Mulderij		UTRECHT		H20	253	0:45:09	(97)	2:25:22	(85)	3:24:08	(134)
	Paul Musters		OUD GASTEL	H18	691	0:39:25	(14)	2:17:58	(43)	3:01:20	(30)
	Martin Neijensteijn	ZWOLLE		H20	254	0:45:16	(102	2:21:34	(62)	3:08:16	(56)
	Wil v.d. Neut		OUDEWATER	H40	396	0:45:26	(106	2:27:22	(105	3:15:05	(81)
	Tom Nieuwenstein	NIEUW BALINGE	H40	397	0:46:12	(121	2:34:51	(167	3:27:07	(143)
	Harry Nijmeijer		SMILDE		H20	255	0:44:42	(88)	2:29:02	(121	3:16:37	(89)
	Dré van Oosten		ANNA PAULOWNA	H40	398	0:38:42	(6)	2:05:09	(4)	2:47:48	(5)
	Piet Oostenbrink	HOOGHALEN	H50	488	0:56:00	(238	2:56:56	(239	(-)
	Ellen Oosting		GRONINGEN	D20	612	0:46:55	(130	2:31:15	(132	3:22:57	(129)
	Dirk van Oostveen	UTRECHT		H20	257	0:43:51	(67)	2:21:25	(60)	3:11:52	(69)
	Job Oostveen		HAREN		H20	256	0:52:20	(220	2:28:04	(117	3:18:40	(106)
	Jur Osinga		NOORDHORN	H50	489	0:54:17	(229	2:43:58	(208	3:45:45	(209)
	Henk Otten		GRONINGEN	H50	490	0:45:49	(109	2:35:42	(170	3:25:20	(138)
	Richard den Ouden	RIDDERKERK	H20	258	0:43:21	(57)	2:19:11	(52)	3:22:04	(122)
	Hilda Paarhuis		HASSELT		D20	613	0:48:59	(160	2:34:40	(164	3:26:28	(140)
	Gert Passies		HOOGEVEEN	H20	259	0:48:00	(143	2:30:14	(130	3:27:34	(145)
	Karl Passies		SLEEN		H40	399	0:59:12	(248	2:52:39	(231	3:53:08	(218)
	Gerrit v.d. Ploeg	HARLINGEN	H40	400	0:51:02	(199	2:41:25	(201	3:40:35	(198)
	Renee Poesse		DELDEN		H40	401	0:44:46	(91)	2:19:23	(53)	3:12:09	(72)
	Evert v.d. Poll		WEZEP		H40	402	0:44:18	(73)	2:18:16	(45)	3:09:12	(58)
	Jan Polling		NIEUW WEERDINGE	H40	403	0:54:34	(233	2:27:26	(107	3:26:11	(139)
	Harm Pops		GROOTEGAST	H50	491	0:45:50	(110	2:44:44	(214	3:37:50	(188)
	Peter Post		LEKKERKERK	H20	260	0:42:57	(53)	2:14:10	(28)	3:10:09	(60)
	Leon de Priester	ASSEN		H40	404	0:44:29	(81)	2:14:09	(27)	2:53:49	(16)
	Rinus Rankenberg	WOLVEGA		H50	492	0:46:54	(129	2:25:41	(90)	3:13:35	(78)
	Albert Raven		ADUARD		H50	493	0:42:29	(51)	2:14:14	(29)	3:00:16	(27)
	Carla Reijrink		POSTERENK-WILP	D40	655	0:52:28	(221	2:45:46	(220	3:37:50	(187)
	Wilfried Reuvers	AALDEN		H40	405	0:43:29	(59)	2:23:32	(71)	3:13:24	(76)
	Hans Rietveld		STOLWIJK	H40	406	0:49:10	(162	2:36:55	(182	3:34:08	(175)
	Ralf Ringenaldus	ASSEN		H20	261	0:41:06	(27)	2:12:05	(22)	3:02:29	(34)
	Tonnie Rolink		KLAZIENAVEEN	H40	408	0:44:01	(70)	2:24:40	(83)	3:18:08	(101)
	Jacques de Rooij	BARNEVELD	H20	262	0:46:03	(118	2:34:16	(161	3:27:15	(144)
	Lot Rosenberg		ZOELMOND	D40	656	0:58:02	(242	2:59:02	(242	(-)
	Gonny Rosendaal		TIEL		D20	614	0:45:13	(101	2:33:03	(149	3:28:32	(152)
	Jan de Ruiter		POLSBROEK	H20	263	0:39:51	(18)	2:13:18	(24)	3:06:32	(51)
	Maiko Rummens		OBDAM		H20	264	0:50:32	(188	2:38:01	(191	3:29:09	(155)
	Guus Sanders		ELST		H50	494	0:49:29	(170	2:25:39	(88)	3:28:29	(150)
	Piet van Santen		ASSEN		H20	265	0:45:56	(114	2:23:13	(69)	3:11:11	(64)
	Yvonne van Santen	DEN HAAG	D50	671	0:53:59	(225	(-)	(	-)
	Peter Scholtes		HOOFDDORP	H40	409	0:49:47	(173	2:37:00	(183	3:38:01	(190)
	Robert Schouwenaar	HILLEGOM	H20	266	0:41:13	(30)	2:21:40	(63)	3:05:57	(47)
	Dick Siemons		SMILDE		H60	558	0:52:45	(223	2:46:07	(221	3:34:55	(178)
	Herjan Sluiter		BATHMEN		H18	692	0:51:06	(201	2:54:52	(234	(-)
	Simon Smidt		ASSEN		H20	267	0:40:08	(21)	2:13:11	(23)	3:03:49	(43)
	Henk Smit		ASSEN		H20	268	0:42:05	(45)	2:18:37	(47)	3:14:23	(80)
	Herman Smit		ANLOO		H40	410	0:48:21	(149	2:33:53	(157	3:27:38	(146)
	Pieter Smit		BREDEVOORT	H20	300	0:43:38	(62)	2:10:27	(13)	2:51:10	(11)
	Perry Smits		HOORN		H40	411	0:44:32	(84)	2:26:18	(98)	3:25:00	(136)
	Annemieke Sonneveld	AMSTERDAM	D20	615	0:51:14	(203	2:41:19	(200	3:36:49	(183)
	Paul Spaans		MONSTER		H40	412	0:44:19	(76)	2:23:47	(73)	3:19:05	(108)
	Carina Speksnijder	STOLWIJK	D20	616	0:54:20	(231	2:46:31	(225	4:01:00	(224)
	Hans Spies		S GRAVENZANDE	H20	269	0:47:58	(141	2:33:25	(150	(-)
	Rene Stammes		NIEUWE NIEDORP	H40	413	0:48:25	(151	2:30:20	(131	3:21:09	(115)
	Gerard Steggink		HAAKSBERGEN	H60	559	0:51:36	(209	2:46:25	(223	3:41:33	(201)
	Theo Stielstra		EMMELOORD	H50	496	0:45:25	(105	2:27:25	(106	3:15:06	(82)
	Johnny Stoppels		HOLWIERDE	H20	270	0:44:36	(85)	2:20:21	(55)	3:13:21	(75)
	Erik-simon Strijk	HAZERSWOUDE-RD	H18	693	0:38:30	(5)	2:06:17	(5)	2:50:46	(10)
	Sven Strijk		HAZERSWOUDE-RD	H16	682	0:41:43	(39)	2:16:21	(38)	3:17:58	(100)
	Olaf Sueters		AMSTERDAM	H20	271	0:50:50	(194	2:37:17	(185	3:36:45	(182)
	Hendrik Terburg		ZUIDLAREN	H50	497	0:58:38	(243	2:59:00	(241	3:56:33	(221)
	Wilma Terburg		GRONINGEN	D20	617	0:58:39	(244	3:00:13	(243	(-)
	Erik Theunissen		NIEUWEGEIN	H20	272	0:45:08	(96)	2:31:27	(134	3:22:31	(126)
	Lenneke Theunissen	GROESBEEK	D20	618	0:52:08	(217	2:55:46	(236	(-)
	Wijnand Thomassen	BARNEVELD	H20	273	0:45:11	(100	2:31:38	(137	(-)
	Adriaan Tigchelaar	NIJMEGEN	H20	274	0:47:57	(140	2:32:36	(144	3:38:00	(189)
	Louis Timmerman		OLDEMARKT	H20	275	2:36:16	(249	2:36:30	(175	3:29:58	(160)
	Piet van Tol		LISSE		H40	414	0:39:31	(15)	2:07:15	(6)	3:00:33	(28)
	Gerrit Trul		HOOGERSMILDE	H40	416	0:48:31	(157	2:27:40	(112	3:11:40	(68)
	Rense Trul		HOOGERSMILDE	H40	415	0:43:53	(68)	2:19:39	(54)	3:02:13	(33)
	Richard Trul		HOOGERSMILDE	H20	277	0:43:14	(56)	2:21:10	(58)	3:07:46	(53)
	Jan Turk		ZOETERWOUDE	H60	560	0:49:10	(163	2:27:39	(111	3:27:03	(142)
	Egbert Veen		ASSEN		H20	278	0:42:23	(50)	2:17:22	(39)	2:58:14	(21)
	Jan Veen		ASSEN		H20	279	0:45:10	(98)	2:23:09	(68)	3:11:54	(70)
	Tjietse Veenstra	EMMEN		H20	280	0:49:04	(161	2:35:39	(169	3:22:53	(128)
	Gijs Veeze		AMSTERDAM	H20	282	0:48:26	(152	2:34:17	(163	3:30:28	(161)
	Cees Verbeek		GELDERMALSEN	H20	283	0:41:31	(34)	2:14:33	(31)	2:53:08	(14)
	Sjors Verhaagh		NIJMEGEN	H20	284	0:40:51	(26)	2:18:28	(46)	2:59:06	(23)
	Piet Verschoor		BOVENSMILDE	H40	418	0:48:10	(148	2:30:06	(125	3:18:17	(102)
	Ton Verwolf		BEESD		H40	419	0:46:05	(119	2:25:54	(94)	3:20:44	(114)
	Inge Visschers		AMSTERDAM	D20	620	0:49:22	(166	2:36:30	(174	3:34:22	(177)
	Ale Visser		HOLWERD		H20	286	0:44:20	(77)	2:33:52	(156	(-)
	Marion Visser		NOORD SCHARWOUDE	D20	621	0:45:51	(111	2:24:31	(80)	3:06:31	(50)
	Marianne Vlasveld	ROHEL		D20	622	0:39:32	(16)	2:10:42	(14)	2:48:25	(6)
	Dim van Vliet		WERKENDAM	H50	498	0:50:17	(183	2:27:04	(103	3:11:34	(67)
	Bob de Vries		HAULE		H18	694	0:41:53	(43)	2:13:57	(26)	2:51:49	(13)
	Jacques de Vries	ALMERE		H40	420	0:43:23	(58)	2:24:03	(77)	3:08:15	(55)
	Ydo de Vries		MILDAM		H20	287	0:44:09	(72)	2:26:32	(99)	3:19:37	(111)
	Eelke v.d. Wal		GRONINGEN	H20	288	0:38:28	(3)	1:55:53	(1)	2:34:31	(1)
	Bart v.d. Walle		ASSEN		H20	289	0:40:38	(23)	2:09:50	(12)	3:02:32	(36)
	Henk v.d. Water		BEESD		H40	421	0:50:09	(178	(-)		(-)
	Leen van Weenen		BEESD		H20	290	0:51:21	(206	2:32:57	(148	3:31:01	(164)
	Peter de Weert		STAPHORST	H40	422	0:41:34	(37)	2:14:27	(30)	2:59:25	(24)
	Martien Weerts		VIERLINGSBEEK	H40	423	0:54:51	(234	2:53:02	(232	3:51:19	(216)
	Fridus van Weijden	ZUTPHEN		H20	291	0:44:18	(74)	2:26:36	(101	3:16:54	(91)
	Lieuwe Wesselius	HARLINGEN	H40	424	0:51:05	(200	2:29:29	(123	3:22:29	(125)
	Han Wolsing		AMERSFOORT	H20	293	0:36:32	(1)	2:08:44	(8)	2:57:52	(20)
	Sietse Woudstra		HARDENBERG	H50	499	0:50:15	(180	2:44:24	(209	3:43:42	(205)
	Renee van Zanten	NAALDWIJK	H20	294	0:41:19	(31)	2:23:57	(75)	(-)
	Gertjan Zeelen		MAKKUM		H50	500	0:44:59	(93)	2:31:49	(139	3:19:39	(112)
	Stefan Zevenberg	ASSEN		H20	295	0:42:19	(49)	2:27:46	(114	3:18:34	(103)
	Lukas Zwinderman	ASSEN		H20	296	0:47:08	(133	2:34:48	(166	3:28:49	(153)
	

Terug naar Uitslagen Wintertriathlon - hoofdscherm