Terug naar Uitslagen Wintertriathlon - hoofdscherm

 

Eindklassement Lange Afstand - Overall
Ned. Kampioenschap	
	Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
	1	Guido Gosselink		ENSCHEDE	H20	2	5:16:34
	2	Machiel Ittmann		HILVERSUM	H20	1	5:30:09
	3	Tiedo Tinga		LEMMER		H20	3	5:31:33
	4	Robert Beute		ASSEN		H20	10	5:38:03
	5	Fokke Stoel		DELFT		H20	5	5:42:35
	6	Gert Mulderij		ELIM		H20	23	5:43:47
	7	Kurt v.d. Nes		GRONINGEN	H20	4	5:44:36
	8	Martin Veenhuizen	EKEHAAR		H20	27	5:47:18
	9	Gerard Lange		GRONINGEN	H40	58	5:55:38
	10	Berrie Zoontjes		BERKEL ENSCHOT	H40	62	5:56:28
	11	Hans Scholing		RUINEN		H45	87	5:59:30
	12	Marc Boumans		DEN BOSCH	H20	16	5:59:31
	13	Gerard Terwisscha	HAREN		H40	61	6:05:58
	14	Jan v.d. Sleet		HAREN		H20	26	6:06:53
	15	Jan Stege		WEERSELO	H55	158	6:06:53
	16	Johan Lek		EMMEN		H40	59	6:17:57
	17	Wijnand v.d. Vendel	OTTERLO		H50	134	6:18:01
	18	Pieter Bolder		APELDOORN	H40	51	6:22:11
	19	Marcel ten Wolde	HAREN		H20	28	6:23:15
	20	Pieter Boumeester	BRUMMEN		H45	78	6:23:45
	21	Dirk Keekstra		GRONINGEN	H50	130	6:25:50
	22	Jos Rutten		LELYSTAD	H50	132	6:26:32
	23	Ronald Damen		EEMNES		H50	129	6:27:58
	24	Klaas Tanis		FRANEKER	H55	160	6:29:56
	25	Raymond Koch		ZWOLLE		H20	20	6:30:06
	26	Robert Rietveld		ZUTPHEN		H20	25	6:30:21
	27	Jans Kuik		EEXTERZANDVOORT	H45	84	6:30:44
	28	Jaap Talen		HOOGEVEEN	H55	159	6:31:56
	29	Henk Por		GRONINGEN	H40	60	6:35:15
	30	Marcel Kruiper		RAALTE		H40	57	6:36:48
	31	Ronald Stoffelsma	NORG		H45	88	6:39:16
	32	Joop Peters		ASSEN		H55	155	6:41:10
	33	Her Tesselaar		HEERHUGOWAARD	H45	89	6:42:34
	34	Jan Pieter Tensen	RIJNSBURG	H50	133	6:45:20
	35	Tonny Koelen		BORNE		H55	153	6:45:25
	36	Adri Rink		GRONINGEN	H45	90	6:45:30
	37	Aart v.d. Breevaart BravenboerNUMANSDORP	H55	151	6:47:04
	38	Arend Middelveldt	RUINERWOLD	H60	177	6:47:06
	39	Koos Koetje		BELLINGWOLDE	H20	21	6:50:31
	40	Adrie Boermans		WERGEA		H20	14	6:52:43
	41	Ger Heijden		HELLVOETSLUIS	H45	80	6:53:03
	42	Jos Koop		DELFT		H50	131	6:55:02
	43	Frank Hagen		VAASSEN		H40	56	6:56:55
	44	Gerard v.d. Helder	NOORDEN		H45	81	6:57:03
	45	Eddy de Boer		GRONINGEN	H20	12	7:00:15
	46	Bert de Heij		GORREDIJK	H45	79	7:00:20
	47	Arjan Griffioen		HOOGEZAND	H20	17	7:01:22
	48	Ype van Olst		DRACHTEN	H55	154	7:05:08
	49	Boudewijn Boomsma	HEEMSTEDE	H60	178	7:09:11
	50	Hans Sanders		BERGSCHENHOEK	H45	86	7:10:25
	51	Jan Kruiper		RAALTE		H45	83	7:12:40
	52	Drevis Schuurman	STEENWIJK	H55	157	7:13:37
	53	Johan Schrader		SPANKEREN	H55	156	7:16:02
	54	Adrianus de Ridder	GELDERMALSEN	H45	85	7:16:03
	55	Hans Weeber		TERHEIJDE  AAN ZEE	H50	137	7:20:36
	56	Rob Broekman		DEN HAAG	H40	52	7:21:04
	57	Richard van Klooster	LEUSDEN		H20	19	7:32:20
	58	Bram van Huis		GRONINGEN	H45	82	7:33:03
	59	Peter b.d. Vaate	ZOETERMEER	H45	91	7:36:22
	60	Jan Bakker		LEERDAM		H45	76	7:40:29
	61	Bote Yntema		GROUW		H20	29	7:41:31
	62	Peter van Campenhout	WAGENINGEN	H50	127	7:42:24
	63	Geert Klungel		SMILDE		H60	176	7:49:54
	64	Riekele Heida		HEERENVEEN	H55	152	7:52:20
Eindklassement Ned. Kampioenschap
Lange Afstand - Heren 40 - 44 jaar
	Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd

	1	Gerard Lange		GRONINGEN	H40	58	5:55:38
	2	Berrie Zoontjes		BERKEL ENSCHOT	H40	62	5:56:28
	3	Gerard Terwisscha	HAREN		H40	61	6:05:58
	4	Johan Lek		EMMEN		H40	59	6:17:57
	5	Pieter Bolder		APELDOORN	H40	51	6:22:11
	6	Henk Por		GRONINGEN	H40	60	6:35:15
	7	Marcel Kruiper		RAALTE		H40	57	6:36:48
	8	Frank Hagen		VAASSEN		H40	56	6:56:55
	9	Rob Broekman		DEN HAAG	H40	52	7:21:04

 

Eindklassement Ned. Kampioenschap
Lange Afstand - Heren 45 - 49 jaar
	Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
	1	Hans Scholing		RUINEN		H45	87	5:59:30
	2	Pieter Boumeester	BRUMMEN		H45	78	6:23:45
	3	Jans Kuik		EEXTERZANDVOORT	H45	84	6:30:44
	4	Ronald Stoffelsma	NORG		H45	88	6:39:16
	5	Her Tesselaar		HEERHUGOWAARD	H45	89	6:42:34
	6	Adri Rink		GRONINGEN	H45	90	6:45:30
	7	Ger Heijden		HELLVOETSLUIS	H45	80	6:53:03
	8	Gerard v.d. Helder	NOORDEN		H45	81	6:57:03
	9	Bert de Heij		GORREDIJK	H45	79	7:00:20
	10	Hans Sanders		BERGSCHENHOEK	H45	86	7:10:25
	11	Jan Kruiper		RAALTE		H45	83	7:12:40
	12	Adrianus de Ridder	GELDERMALSEN	H45	85	7:16:03
	13	Bram van Huis		GRONINGEN	H45	82	7:33:03
	14	Peter b.d. Vaate	ZOETERMEER	H45	91	7:36:22
	15	Jan Bakker		LEERDAM		H45	76	7:40:29

 

Eindklassement Ned. Kampioenschap
Lange Afstand - Heren 50 - 54 jaar
	Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
	1	Wijnand v.d. Vendel	OTTERLO		H50	134	6:18:01
	2	Dirk Keekstra		GRONINGEN	H50	130	6:25:50
	3	Jos Rutten		LELYSTAD	H50	132	6:26:32
	4	Ronald Damen		EEMNES		H50	129	6:27:58
	5	Jan Pieter Tensen	RIJNSBURG	H50	133	6:45:20
	6	Jos Koop		DELFT		H50	131	6:55:02
	7	Hans Weeber		TERHEIJDE  AAN ZEE	H50	137	7:20:36
	8	Peter van Campenhout	WAGENINGEN	H50	127	7:42:24

 

Eindklassement Ned. Kampioenschap
Lange Afstand - Heren 55 - 59 jaar
	Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
	1	Jan Stege		WEERSELO	H55	158	6:06:53
	2	Klaas Tanis		FRANEKER	H55	160	6:29:56
	3	Jaap Talen		HOOGEVEEN	H55	159	6:31:56
	4	Joop Peters		ASSEN		H55	155	6:41:10
	5	Tonny Koelen		BORNE		H55	153	6:45:25
	6	Aart v.d. Breevaart BravenboerNUMANSDORP	H55	151	6:47:04
	7	Ype van Olst		DRACHTEN	H55	154	7:05:08
	8	Drevis Schuurman	STEENWIJK	H55	157	7:13:37
	9	Johan Schrader		SPANKEREN	H55	156	7:16:02
	10	Riekele Heida		HEERENVEEN	H55	152	7:52:20

 

Eindklassement Ned. Kampioenschap
Lange Afstand - Heren 60 jaar en ouder
	Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
	1	Arend Middelveldt	RUINERWOLD	H60	177	6:47:06
	2	Boudewijn Boomsma	HEEMSTEDE	H60	178	7:09:11
	3	Geert Klungel		SMILDE		H60	176	7:49:54

 

Totaal Klassement
(alfabetische volgorde)
	Naam			Woonplaats	Cat.	Nr.	Lopen		na Fietsen	EindTijd
	Jan Bakker		LEERDAM		H45	76	1:43:34	(65)	5:26:05	(56)	7:40:29	(60)
	Robert Beute		ASSEN		H20	10	1:20:51	(10)	4:15:54	(4)	5:38:03	(4)
	Louis Biemans		S GRAVENMOER	H50	126	1:31:28	(36)	(-)		(-)
	Eddy de Boer		GRONINGEN	H20	12	1:32:55	(44)	5:16:45	(48)	7:00:15	(45)
	Adrie Boermans		WERGEA		H20	14	1:23:16	(12)	5:12:50	(45)	6:52:43	(40)
	Alex v.d. Bogaard	GRONINGEN	H45	77	1:50:28	(70)	6:04:11	(66)	(-)
	Pieter Bolder		APELDOORN	H40	51	1:28:31	(28)	4:36:43	(13)	6:22:11	(18)
	Boudewijn Boomsma	HEEMSTEDE	H60	178	1:32:23	(41)	5:22:48	(52)	7:09:11	(49)
	Marc Boumans		DEN BOSCH	H20	16	1:23:34	(13)	4:36:16	(12)	5:59:31	(12)
	Pieter Boumeester	BRUMMEN		H45	78	1:26:19	(20)	4:44:19	(18)	6:23:45	(20)
	Aart v.d. Breevaart BravenboerNUMANSDORP	H55	151	1:37:19	(53)	5:07:36	(40)	6:47:04	(37)
	Rob Broekman		DEN HAAG	H40	52	1:32:11	(39)	5:25:32	(55)	7:21:04	(56)
	Ted Bruggeling		MONSTER		H40	53	1:35:15	(49)	(-)		(-)
	Gerhard Buning		ENSCHEDE	H40	54	1:19:15	(9)	(-)		(-)
	Peter van Campenhout	WAGENINGEN	H50	127	1:41:40	(64)	5:27:00	(58)	7:42:24	(62)
	Ronald Damen		EEMNES		H50	129	1:24:06	(18)	4:54:14	(27)	6:27:58	(23)
	Guido Gosselink		ENSCHEDE	H20	2	1:11:30	(1)	3:50:50	(1)	5:16:34	(1)
	Arjan Griffioen		HOOGEZAND	H20	17	1:39:40	(60)	5:05:29	(39)	7:01:22	(47)
	Frank Hagen		VAASSEN		H40	56	1:37:46	(55)	5:08:42	(42)	6:56:55	(43)
	Riekele Heida		HEERENVEEN	H55	152	1:47:07	(68)	5:51:09	(64)	7:52:20	(64)
	Bert de Heij		GORREDIJK	H45	79	1:39:16	(59)	5:19:23	(49)	7:00:20	(46)
	Ger Heijden		HELLVOETSLUIS	H45	80	1:36:12	(50)	5:02:50	(34)	6:53:03	(41)
	Gerard v.d. Helder	NOORDEN		H45	81	1:31:43	(37)	4:59:20	(32)	6:57:03	(44)
	Bram van Huis		GRONINGEN	H45	82	1:38:43	(57)	5:27:14	(59)	7:33:03	(58)
	Machiel Ittmann		HILVERSUM	H20	1	1:11:50	(3)	4:04:23	(2)	5:30:09	(2)
	Dirk Keekstra		GRONINGEN	H50	130	1:29:30	(31)	4:57:41	(31)	6:25:50	(21)
	Richard van Klooster	LEUSDEN		H20	19	1:41:17	(63)	5:22:44	(51)	7:32:20	(57)
	Geert Klungel		SMILDE		H60	176	1:49:49	(69)	5:40:12	(62)	7:49:54	(63)
	Raymond Koch		ZWOLLE		H20	20	1:27:32	(24)	4:54:45	(29)	6:30:06	(25)
	Tonny Koelen		BORNE		H55	153	1:31:06	(35)	5:03:27	(35)	6:45:25	(35)
	Koos Koetje		BELLINGWOLDE	H20	21	1:32:37	(42)	5:11:12	(43)	6:50:31	(39)
	Jos Koop		DELFT		H50	131	1:36:16	(51)	5:11:59	(44)	6:55:02	(42)
	Jan Kruiper		RAALTE		H45	83	1:28:13	(26)	5:26:48	(57)	7:12:40	(51)
	Marcel Kruiper		RAALTE		H40	57	1:24:04	(17)	4:53:14	(26)	6:36:48	(30)
	Jans Kuik		EEXTERZANDVOORT	H45	84	1:32:54	(43)	4:54:52	(30)	6:30:44	(27)
	Gerard Lange		GRONINGEN	H40	58	1:23:57	(15)	4:32:59	(11)	5:55:38	(9)
	Johan Lek		EMMEN		H40	59	1:26:58	(22)	4:43:18	(17)	6:17:57	(16)
	Arend Middelveldt	RUINERWOLD	H60	177	1:41:10	(61)	5:14:41	(47)	6:47:06	(38)
	Gert Mulderij		ELIM		H20	23	1:27:33	(25)	4:19:03	(6)	5:43:47	(6)
	Kurt v.d. Nes		GRONINGEN	H20	4	1:26:53	(21)	4:23:51	(9)	5:44:36	(7)
	Ype van Olst		DRACHTEN	H55	154	1:50:47	(71)	5:25:26	(54)	7:05:08	(48)
	Edwin Ophof		RAALTE		H20	24	1:17:24	(6)	(-)		(-)
	Joop Peters		ASSEN		H55	155	1:34:00	(45)	5:05:05	(38)	6:41:10	(32)
	Henk Por		GRONINGEN	H40	60	1:18:39	(7)	4:49:21	(25)	6:35:15	(29)
	Adrianus de Ridder	GELDERMALSEN	H45	85	1:44:41	(66)	5:23:19	(53)	7:16:03	(54)
	Robert Rietveld		ZUTPHEN		H20	25	1:34:01	(46)	4:47:56	(21)	6:30:21	(26)
	Adri Rink		GRONINGEN	H45	90	1:30:06	(32)	5:00:11	(33)	6:45:30	(36)
	Jos Rutten		LELYSTAD	H50	132	1:27:07	(23)	4:47:47	(20)	6:26:32	(22)
	Hans Sanders		BERGSCHENHOEK	H45	86	1:29:07	(30)	5:14:29	(46)	7:10:25	(50)
	Hans Scholing		RUINEN		H45	87	1:23:58	(16)	4:38:41	(14)	5:59:30	(11)
	Johan Schrader		SPANKEREN	H55	156	1:37:52	(56)	5:28:20	(60)	7:16:02	(53)
	Drevis Schuurman	STEENWIJK	H55	157	1:51:58	(72)	5:20:51	(50)	7:13:37	(52)
	Jan v.d. Sleet		HAREN		H20	26	1:30:55	(34)	4:39:29	(15)	6:06:53	(15)
	Jan Stege		WEERSELO	H55	158	1:25:37	(19)	4:42:44	(16)	6:06:53	(14)
	Fokke Stoel		DELFT		H20	5	1:19:09	(8)	4:20:41	(7)	5:42:35	(5)
	Ronald Stoffelsma	NORG		H45	88	1:28:29	(27)	4:48:57	(24)	6:39:16	(31)
	Jaap Talen		HOOGEVEEN	H55	159	1:28:45	(29)	4:48:15	(22)	6:31:56	(28)
	Klaas Tanis		FRANEKER	H55	160	1:23:57	(14)	4:54:34	(28)	6:29:56	(24)
	Jan Pieter Tensen	RIJNSBURG	H50	133	1:31:48	(38)	5:04:05	(36)	6:45:20	(34)
	Gerard Terwisscha	HAREN		H40	61	1:21:01	(11)	4:24:40	(10)	6:05:58	(13)
	Her Tesselaar		HEERHUGOWAARD	H45	89	1:32:12	(40)	5:08:11	(41)	6:42:34	(33)
	Tiedo Tinga		LEMMER		H20	3	1:11:32	(2)	4:10:07	(3)	5:31:33	(3)
	Peter b.d. Vaate	ZOETERMEER	H45	91	1:46:59	(67)	5:32:21	(61)	7:36:22	(59)
	Lambert Veen		TER AARD	H55	161	1:41:17	(62)	(-)		(-)
	Martin Veenhuizen	EKEHAAR		H20	27	1:17:19	(4)	4:21:24	(8)	5:47:18	(8)
	Wijnand v.d. Vendel	OTTERLO		H50	134	1:30:35	(33)	4:47:32	(19)	6:18:01	(17)
	Hans Vissers		WIJCHEN		H50	135	1:39:11	(58)	6:02:27	(65)	(-)
	Jitze Weber		HAAKSBERGEN	H50	136	1:36:45	(52)	(-)		(-)
	Hans Weeber		TERHEIJDE AAN ZEE	H50	137	1:34:13	(47)	5:04:57	(37)	7:20:36	(55)
	Marcel ten Wolde	HAREN		H20	28	1:34:17	(48)	4:48:15	(23)	6:23:15	(19)
	Bote Yntema		GROUW		H20	29	1:37:36	(54)	5:44:34	(63)	7:41:31	(61)
	Berrie Zoontjes		BERKEL ENSCHOT	H40	62	1:17:21	(5)	4:17:30	(5)	5:56:28	(10)
		
Terug naar Uitslagen Wintertriathlon - hoofdscherm