Terug naar Uitslagen Wintertriathlon - hoofdscherm 
Eindklassement 
Middenafstand - Overall
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
1	Eelke v.d. Wal		GRONINGEN	H21	299	2:39:36
2	Arjan Elferink		TEN BOER	H21	220	2:42:30
3	Richard Louman		AMSTERDAM	H21	254	2:45:50
4	Koos Kortekaas		VOORHOUT	H21	246	2:46:28
5	Cees Colijn		APELDOORN	H21	217	2:47:49
6	Herco Huurnink		VEENENDAAL	H21	233	2:50:55
7	Martin Veenhuizen	EKEHAAR		H21	290	2:51:38
8	Johan Heslinga		HEGEBEINTUM	H21	226	2:52:11
9	Klaas de Leth		AMSTERDAM	H40	431	2:53:48
10	Rinse v.d. Ouweelen	LEIDEN		H21	264	2:54:19
11	Harmen ten Hof		ASSEN		H40	372	2:55:21
12	Edo v.d. Meer		SMILDE		H18	678	2:57:10
13	Anne Knol		EMMEN		H21	241	2:57:35
14	Jeroen Funken		ASSEN		H21	222	2:58:09
15	Marianne Vlasveld	ROHEL		D21	629	2:59:26
16	Cees Verbeek		GELDERMALSEN	H21	294	2:59:30
17	Leo van Egmond		ALPHEN AD RIJN	H40	361	3:01:23
18	Co Looijesteijn		ANNA PAULOWNA	H50	486	3:02:20
19	Jan Beldman		DALFSEN		H40	352	3:03:10
20	Werner Temmink		HAAKSBERGEN	H21	282	3:04:17
21	Jasper Eijsink		BALKBRUG	H18	675	3:04:20
22	Albert Raven		ADUARD		H50	497	3:05:20
23	Bart v.d. Walle		ASSEN		H18	679	3:05:47
24	Tom Nijkamp		ARNHEM		H21	260	3:06:49
25	Henk Huitema		HOOGLANDERVEEN	H21	311	3:06:58
26	Egbert Veen		ASSEN		H21	289	3:07:23
27	Henk Sikma		ZWAAGWESTEINDE	H21	275	3:07:44
28	Robert Schouwenaar	HILLEGOM	H21	274	3:08:45
29	Gerard Welling		OPMEER		H21	302	3:09:54
30	Aizo Betten		EMMEN		H50	455	3:10:10
31	Johan Kok		HIJKEN		H40	383	3:10:24
32	Dirk Wijnalda		MAARSSEN	H21	312	3:11:27
33	Ger van Mossel		LEIDEN		H40	392	3:11:33
34	Wiemer Hoekstra		LEMMER		H40	370	3:13:53
35	Bianca Duursma		LEMMER		D21	605	3:13:56
36	Peter de Weert		STAPHORST	H40	421	3:14:20
37	Joop Menke		DEN HELDER	H50	490	3:14:21
38	Eric Kooistra		EMMEN		H21	245	3:14:22
39	Cees de Boer		ASSEN		H50	457	3:14:25
40	Kerst Beuckens		EMMELOORD	H21	206	3:15:10
41	Adri Rink		GRONINGEN	H40	430	3:15:15
42	Evert v.d. Poll		WEZEP		H40	400	3:15:18
43	Wilfried Reuvers	AALDEN		H21	268	3:15:40
44	Johnny Stoppels		HOLWIERDE	H21	280	3:15:46
45	Marion Visser		NOORD SCHARWOUDE	D21	628	3:15:51
46	Bennie Akkerman		ROUVEEN		H21	201	3:16:13
47	Jaap Talen		HOOGEVEEN	H50	504	3:16:17
48	Johan Huiskes		ZUIDWOLDE	H40	375	3:16:20
49	Jan Mesu		EMMELOORD	H21	255	3:16:23
50	Eddy Jansen		ZWOLLE		H21	236	3:16:35
51	Joke Keuning		DEN HAAG	D40	652	3:16:52
52	Tonny Veldhuis		TUBBERGEN	H40	415	3:16:54
53	Marijke Kulik		GOUDA		D21	614	3:16:55
54	Jorine Koopman		DELFT		D21	613	3:16:55
55	Koos Koetje		BELLINGWOLDE	H21	244	3:16:55
56	Cees van Loon		Den Haag	H40	388	3:17:10
57	Job van Regteren	HENGELO		H40	404	3:17:47
58	Wil Dieker		VAASSEN		H50	467	3:17:53
59	John Heysteeg		AMSTELVEEN	H21	227	3:17:57
60	Ruud Voerman		NIEUWE NIEDORP	H21	297	3:18:22
61	John Beijer		ELST		H40	351	3:18:24
62	Theo Stielstra		EMMELOORD	H50	502	3:18:27
63	Tonnie Rolink		KLAZIENAVEEN	H40	405	3:18:53
64	Arie Meijer		PUNTHORST	H40	389	3:19:12
65	Hink Boelens		NIEUW BUINEN	H40	353	3:19:24
66	Ralf Timmer		GRONINGEN	H21	285	3:19:41
67	Dick Bastiaannet	ASSEN		H40	350	3:19:42
68	Leo Hollemans		EMMEN		H50	477	3:19:56
69	Marco Visser		JOURE		H21	295	3:20:09
70	Cor van Dellen		UITHUIZEN	H50	465	3:21:01
71	Joris de Winter		NOORDBROEK	H21	305	3:21:13
72	Willem Elfrink		ZEVENAAR	H40	363	3:21:37
73	René Poessé		DELDEN		H40	399	3:21:44
74	Remco Post		ZUTPHEN		H40	402	3:21:46
75	Frans v.h. Bolscher	DELDEN		H50	459	3:21:52
76	Jan Franssens		OLDEHOVE	H40	365	3:22:23
77	Rinze Lenstra		OOSTERHESSELEN	H50	484	3:22:31
78	Johan Appeldoorn	GRONINGEN	H21	202	3:23:11
79	Harry Nijmeijer		SMILDE		H21	261	3:23:22
80	Fridus van Weijden	ZUTPHEN		H21	301	3:23:24
81	Walter van Zwieten	DRIEBRUGGEN	H21	309	3:23:33
82	Henk Bruins		NIEUWLEUSEN	H50	462	3:23:36
83	Ellen Oosting		GRONINGEN	D21	617	3:23:41
84	Martine ten Kate	BALKBRUG	D18	691	3:24:02
85	Sandro Cara		HEUKELUM	H21	216	3:24:11
86	Lieuwe Wesselius	HARLINGEN	H40	424	3:24:18
87	Hans Slaa		PESSE		H40	410	3:24:24
88	Jan Echten		Wolvega		H50	468	3:24:38
89	Martin Neijensteijn	ZWOLLE		H21	259	3:24:52
90	Marjolein Steffens	HOUTEN		D21	623	3:24:53
91	Rene Stammes		NIEUWE NIEDORP	H40	414	3:25:06
92	André Kunst		DAARLERVEEN	H21	250	3:25:12
93	Maurice Vos		ARNHEM		H21	298	3:25:19
94	Wim Stegeman		VAASSEN		H50	501	3:26:25
95	Harma Woldhuis		BOVENSMILDE	D21	632	3:26:33
96	Martien Elbertsen	BREEZAND	H40	362	3:26:46
97	Gonny Rosendaal		TIEL		D21	620	3:26:50
98	Rinus Rankenberg	WOLVEGA		H50	496	3:26:52
99	Richard Kocks		ROLDE		H21	243	3:26:56
100	Cees Beentjes		DEN HELDER	H50	453	3:26:59
101	Fedde Bloemhof		ST NICOLAASGA	H21	209	3:27:13
102	Gert Passies		HOOGEVEEN	H21	265	3:27:21
103	Herman Smit		ANLOO		H40	411	3:27:56
104	Henk Smit		ASSEN		H21	278	3:28:11
105	Cees Luttikhuizen	HEERHUGOWAARD	H50	488	3:28:17
106	Hans Gies-Broesterhuizen	ROELOFARENDSVEEN	H40	366	3:28:24
107	Henk Botter		ALPHEN AD RIJN	H40	355	3:28:26
108	Piet v.d. Zwaag		ENSCHEDE	H21	308	3:28:33
109	Freddie Kalsbeek	ASSEN		H40	379	3:28:36
110	Janet ten Kate		GRONINGEN	D21	611	3:28:46
111	Tjietse Veenstra	EMMEN		H21	291	3:29:16
112	Fred Meyboom		SPIJKENISSE	H21	256	3:29:22
113	Richard den Ouden	RIDDERKERK	H21	263	3:29:33
114	Jacques de Vries	ALMERE		H40	419	3:29:36
115	Marjolein Verschoor	BOVENSMILDE	D18	693	3:29:38
116	Ben Brekhof		ASSEN		H40	356	3:29:55
117	Siep Hoekstra		JORWERD		H40	371	3:30:03
118	Sandra Hettinga		GRONINGEN	D21	608	3:30:12
119	Peter Mollers		DUIVENDRECHT	H40	391	3:30:14
120	Henk Erends		ASSEN		H50	470	3:30:16
121	Theo Kemperman		AMERSFOORT	H50	479	3:30:43
122	Bert Wervers		ENSCHEDE	H21	303	3:30:45
123	Birgit Berk		DE KWAKEL	D18	690	3:30:47
124	Hilda Paarhuis		HASSELT		D21	618	3:30:51
125	Piet Loonstra		LEMMER		H21	253	3:31:21
126	Johan Bols		EMMEN		H50	458	3:31:38
127	Jacob Heslinga		HEGEBEINTUM	H50	476	3:31:49
128	Leen van Weenen		BEESD		H21	300	3:32:27
129	Paul Spaans		MONSTER		H40	413	3:32:34
130	Louis Timmerman		OLDEMARKT	H21	286	3:32:41
131	Jan v.d. Pol		VEENENDAAL	H50	495	3:33:59
132	Bert Guntlisbergen	BOXMEER		H50	472	3:34:04
133	Ilona Duin		CASTRICUM	D21	604	3:34:57
134	Gerhard Diepenmaat	HAAKSBERGEN	H40	358	3:35:14
135	Gerard Brugman		HAZERSWOUDE	H50	461	3:35:20
136	Jan Groeneveld		WEZEP		H21	223	3:35:24
137	Jan Veen		ASSEN		H21	288	3:35:42
138	Arie Burggraaf		NOORDSCHESCHUT	H50	463	3:36:17
139	Evert Faber		ASSEN		H40	364	3:36:21
140	Tony Boering		GROLLOO		H40	354	3:36:30
141	André Hooft		SOEST		H21	230	3:36:48
142	Sjaak Beukers		DEN HELDER	H50	456	3:37:31
143	Kor Dijkstra		VRIES		H40	359	3:37:33
144	Rita de Jong		WESTMAAS	D21	610	3:37:56
145	Frédéric Meershoek	ROTTERDAM	H21	634	3:38:13
146	Bas v.d. Pol		VEENENDAAL	H21	266	3:38:16
147	Jan Kooistra		HARLINGEN	H50	481	3:38:27
148	Herman den Boer		BERGEN OP ZOOM	H60	558	3:38:28
149	Jasper Mooij		LOCHEM		H21	258	3:38:30
150	Meine Hoitsma		KOLLUM		H40	374	3:38:34
151	Erik Theunissen		NIEUWEGEIN	H21	284	3:38:41
152	Phily Brooijmans	OUDEMOLEN	D40	651	3:38:52
153	Rob Platje		DE STEEG	H21	313	3:38:56
154	Jurgen Kocken		ALBERGEN	H21	242	3:39:00
155	Geert Geerts		VRIES		H50	471	3:39:19
156	Johan Comello		HIJKEN		H50	464	3:39:23
157	Peter v.d. Maas		WOUWSE PLANTAGE	H50	489	3:40:06
158	Arjen Schaafsma		ASSEN		H40	406	3:40:11
159	Joyce Keizer		UTRECHT		D21	633	3:40:35
160	Peter Kemperman		ARNHEM		H40	381	3:40:43
161	Patrick Jongenburger	SINT PANCRAS	H21	239	3:40:45
162	Mark Spits		DEN HAAG	H21	279	3:40:46
163	Janine Herweijer	APELDOORN	D21	607	3:41:04
164	Peter Scholtes		HOOFDDORP	H40	409	3:41:23
165	Marijke Bekkema		MOKWERUM	D21	600	3:41:52
166	Hendrik Terburg		ZUIDLAREN	H50	505	3:42:00
167	Bart van Hoorn		HAARLEM		H21	232	3:43:04
168	Kees Wiltenburg		OUDEWATER	H40	426	3:43:57
169	Sierdjan Koster		GRONINGEN	H21	247	3:44:05
170	Bert Mulder		ASSEN		H50	491	3:44:07
171	Dick Lakerveld		EDE		H40	387	3:44:15
172	Jan Schlaman		BEDUM		H50	498	3:44:36
173	Roelof de Jonge		ANLOO		H40	378	3:44:49
174	Sjoerd v.d. Zwaag	ZWAAGWESTEINDE	H40	428	3:45:02
175	Tom Nieuwenstein	NIEUW BALINGE	H40	395	3:45:10
176	Jos Damhuis		BORNE		H40	357	3:45:17
177	Jan Abma		BOYL		H21	200	3:45:35
178	John de Jong		BERGSCHENHOEK	H21	237	3:45:39
179	Eduard Borst		URSEM		H50	460	3:45:46
180	Pieter Miedema		GRONINGEN	H21	257	3:46:04
181	Hans Laagland		BORNE		H21	251	3:46:08
182	Dick Niezing		ASSEN		H40	396	3:46:15
183	Jeroen van Eunen	RAALTE		H21	221	3:46:18
184	Koos Bosscher		ASSEN		H60	550	3:46:46
185	Henk Hospes		ASSEN		H21	310	3:46:49
186	Gesina v.d. Kolk	HAARLEM		D21	612	3:46:59
187	Arie Lover		HEERHUGOWAARD	H50	487	3:47:11
188	Henk v.d. Water		BEESD		H40	420	3:47:27
189	Piet van Santen		ASSEN		H21	272	3:47:29
190	Femke Hendriksma	LEMMER		D21	606	3:48:16
191	Jaap Meijering		RODEN		H40	390	3:48:51
192	Coen Bisschop		RAALTE		H21	208	3:49:11
193	Henk Dogger		EDE		H40	360	3:49:39
194	Ben Eijkelhof		ROTTERDAM	H50	469	3:49:45
195	Karen Bok - Besse	HEERHUGOWAARD	D21	601	3:50:05
196	Rendert Siroen		CUIJK		H21	276	3:50:15
197	Bertus Braam		ST. ANTHONIS	H60	551	3:50:35
198	Nico Kemperman		DOESBURG	H40	382	3:50:41
199	Ditta van Weelden	DEN HAAG	D50	671	3:50:43
200	Luuk Nieborg		SLEEN		H40	394	3:50:50
201	Jan de Ruiter		POLSBROEK	H21	271	3:50:54
202	Marike Bremmer		ASSEN		D21	602	3:51:04
203	Frank Atsma		WOUDSEND	H50	452	3:51:07
204	Sietse Woudstra		HARDENBERG	H50	509	3:51:09
205	Joop Groeneweg		DORDRECHT	H60	552	3:51:39
206	Thom van Zijp		REEUWIJK	H50	510	3:51:53
207	Henk Willems		BEILEN		H40	425	3:52:42
208	Jacques de Rooij	BARNEVELD	H21	270	3:53:56
209	Karl Passies		SLEEN		H40	398	3:54:03
210	Remke den Bremer	DEN HAAG	D40	650	3:54:20
211	Hans van Leeuwen	HAZERSWOUDE RIJNDIJK	H21	252	3:54:33
212	Johan van Noordenburg	JUBBEGA		H50	492	3:54:53
213	Jan willem de Bos	GRONINGEN	H21	212	3:55:10
214	Lian Roovers		NIJMEGEN	D21	619	3:55:40
215	Rob van Heijst		ZUIDWOLDE	H60	554	3:56:02
216	Nico Barten		IJSSELSTEIN	H21	204	3:56:17
217	Marrit Nijmeijer	UTRECHT		D21	616	3:56:27
218	Jans Haandrikman	DEN HAAG	H50	473	3:57:12
219	Bogdan Leffertstra	BROEKHUIZEN DR	H18	676	3:57:15
220	Jos Hendriks		SINT ANTHONIS	H50	475	3:57:20
221	René Kraaijeveld	DEN HELDER	H40	384	3:57:46
222	Klaas Bos		RODEN		H21	211	3:57:56
223	Saskia te Velde		UTRECHT		D21	627	3:58:03
224	Piet Oostenbrink	Hooghalen	H50	493	3:58:11
225	Cees Hofman		OUDEWATER	H40	373	3:58:15
226	Peter Kluin		GRONINGEN	H50	480	3:58:22
227	Martien Weerts		VIERLINGSBEEK	H40	422	3:59:15
228	Helga Schröer		BECKUM		D21	622	3:59:26
Eindklassement
Middenafstand - Heren 40 - 49 jaar
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
1	Klaas de Leth		AMSTERDAM	H40	431	2:53:48
2	Harmen ten Hof		ASSEN		H40	372	2:55:21
3	Leo van Egmond		ALPHEN AD RIJN	H40	361	3:01:23
4	Jan Beldman		DALFSEN		H40	352	3:03:10
5	Johan Kok		HIJKEN		H40	383	3:10:24
6	Ger van Mossel		LEIDEN		H40	392	3:11:33
7	Wiemer Hoekstra		LEMMER		H40	370	3:13:53
8	Peter de Weert		STAPHORST	H40	421	3:14:20
9	Adri Rink		GRONINGEN	H40	430	3:15:15
10	Evert v.d. Poll		WEZEP		H40	400	3:15:18
11	Johan Huiskes		ZUIDWOLDE	H40	375	3:16:20
12	Tonny Veldhuis		TUBBERGEN	H40	415	3:16:54
13	Cees van Loon		Den Haag	H40	388	3:17:10
14	Job van Regteren	HENGELO		H40	404	3:17:47
15	John Beijer		ELST		H40	351	3:18:24
16	Tonnie Rolink		KLAZIENAVEEN	H40	405	3:18:53
17	Arie Meijer		PUNTHORST	H40	389	3:19:12
18	Hink Boelens		NIEUW BUINEN	H40	353	3:19:24
19	Dick Bastiaannet	ASSEN		H40	350	3:19:42
20	Willem Elfrink		ZEVENAAR	H40	363	3:21:37
21	René Poessé		DELDEN		H40	399	3:21:44
22	Remco Post		ZUTPHEN		H40	402	3:21:46
23	Jan Franssens		OLDEHOVE	H40	365	3:22:23
24	Lieuwe Wesselius	HARLINGEN	H40	424	3:24:18
25	Hans Slaa		PESSE		H40	410	3:24:24
26	Rene Stammes		NIEUWE NIEDORP	H40	414	3:25:06
27	Martien Elbertsen	BREEZAND	H40	362	3:26:46
28	Herman Smit		ANLOO		H40	411	3:27:56
29	Hans Gies-Broesterhuizen	ROELOFARENDSVEEN	H40	366	3:28:24
30	Henk Botter		ALPHEN AD RIJN	H40	355	3:28:26
31	Freddie Kalsbeek	ASSEN		H40	379	3:28:36
32	Jacques de Vries	ALMERE		H40	419	3:29:36
33	Ben Brekhof		ASSEN		H40	356	3:29:55
34	Siep Hoekstra		JORWERD		H40	371	3:30:03
35	Peter Mollers		DUIVENDRECHT	H40	391	3:30:14
36	Paul Spaans		MONSTER		H40	413	3:32:34
37	Gerhard Diepenmaat	HAAKSBERGEN	H40	358	3:35:14
38	Evert Faber		ASSEN		H40	364	3:36:21
39	Tony Boering		GROLLOO		H40	354	3:36:30
40	Kor Dijkstra		VRIES		H40	359	3:37:33
41	Meine Hoitsma		KOLLUM		H40	374	3:38:34
42	Arjen Schaafsma		ASSEN		H40	406	3:40:11
43	Peter Kemperman		ARNHEM		H40	381	3:40:43
44	Peter Scholtes		HOOFDDORP	H40	409	3:41:23
45	Kees Wiltenburg		OUDEWATER	H40	426	3:43:57
46	Dick Lakerveld		EDE		H40	387	3:44:15
47	Roelof de Jonge		ANLOO		H40	378	3:44:49
48	Sjoerd v.d. Zwaag	ZWAAGWESTEINDE	H40	428	3:45:02
49	Tom Nieuwenstein	NIEUW BALINGE	H40	395	3:45:10
50	Jos Damhuis		BORNE		H40	357	3:45:17
51	Dick Niezing		ASSEN		H40	396	3:46:15
52	Henk v.d. Water		BEESD		H40	420	3:47:27
53	Jaap Meijering		RODEN		H40	390	3:48:51
54	Henk Dogger		EDE		H40	360	3:49:39
55	Nico Kemperman		DOESBURG	H40	382	3:50:41
56	Luuk Nieborg		SLEEN		H40	394	3:50:50
57	Henk Willems		BEILEN		H40	425	3:52:42
58	Karl Passies		SLEEN		H40	398	3:54:03
59	René Kraaijeveld	DEN HELDER	H40	384	3:57:46
60	Cees Hofman		OUDEWATER	H40	373	3:58:15
61	Martien Weerts		VIERLINGSBEEK	H40	422	3:59:15

 

Eindklassement
Middenafstand - Heren 50 - 59 jaar
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
1	Co Looijesteijn		ANNA PAULOWNA	H50	486	3:02:20
2	Albert Raven		ADUARD		H50	497	3:05:20
3	Aizo Betten		EMMEN		H50	455	3:10:10
4	Joop Menke		DEN HELDER	H50	490	3:14:21
5	Cees de Boer		ASSEN		H50	457	3:14:25
6	Jaap Talen		HOOGEVEEN	H50	504	3:16:17
7	Wil Dieker		VAASSEN		H50	467	3:17:53
8	Theo Stielstra		EMMELOORD	H50	502	3:18:27
9	Leo Hollemans		EMMEN		H50	477	3:19:56
10	Cor van Dellen		UITHUIZEN	H50	465	3:21:01
11	Frans v.h. Bolscher	DELDEN		H50	459	3:21:52
12	Rinze Lenstra		OOSTERHESSELEN	H50	484	3:22:31
13	Henk Bruins		NIEUWLEUSEN	H50	462	3:23:36
14	Jan Echten		Wolvega		H50	468	3:24:38
15	Wim Stegeman		VAASSEN		H50	501	3:26:25
16	Rinus Rankenberg	WOLVEGA		H50	496	3:26:52
17	Cees Beentjes		DEN HELDER	H50	453	3:26:59
18	Cees Luttikhuizen	HEERHUGOWAARD	H50	488	3:28:17
19	Henk Erends		ASSEN		H50	470	3:30:16
20	Theo Kemperman		AMERSFOORT	H50	479	3:30:43
21	Johan Bols		EMMEN		H50	458	3:31:38
22	Jacob Heslinga		HEGEBEINTUM	H50	476	3:31:49
23	Jan v.d. Pol		VEENENDAAL	H50	495	3:33:59
24	Bert Guntlisbergen	BOXMEER		H50	472	3:34:04
25	Gerard Brugman		HAZERSWOUDE	H50	461	3:35:20
26	Arie Burggraaf		NOORDSCHESCHUT	H50	463	3:36:17
27	Sjaak Beukers		DEN HELDER	H50	456	3:37:31
28	Jan Kooistra		HARLINGEN	H50	481	3:38:27
29	Geert Geerts		VRIES		H50	471	3:39:19
30	Johan Comello		HIJKEN		H50	464	3:39:23
31	Peter v.d. Maas		WOUWSE PLANTAGE	H50	489	3:40:06
32	Hendrik Terburg		ZUIDLAREN	H50	505	3:42:00
33	Bert Mulder		ASSEN		H50	491	3:44:07
34	Jan Schlaman		BEDUM		H50	498	3:44:36
35	Eduard Borst		URSEM		H50	460	3:45:46
36	Arie Lover		HEERHUGOWAARD	H50	487	3:47:11
37	Ben Eijkelhof		ROTTERDAM	H50	469	3:49:45
38	Frank Atsma		WOUDSEND	H50	452	3:51:07
39	Sietse Woudstra		HARDENBERG	H50	509	3:51:09
40	Thom van Zijp		REEUWIJK	H50	510	3:51:53
41	Johan van Noordenburg	JUBBEGA		H50	492	3:54:53
42	Jans Haandrikman	DEN HAAG	H50	473	3:57:12
43	Jos Hendriks		SINT ANTHONIS	H50	475	3:57:20
44	Piet Oostenbrink	Hooghalen	H50	493	3:58:11
45	Peter Kluin		GRONINGEN	H50	480	3:58:22
Eindklassement
Middenafstand - Heren 60 jaar en ouder
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
1	Herman den Boer		BERGEN OP ZOOM	H60	558	3:38:28
2	Koos Bosscher		ASSEN		H60	550	3:46:46
3	Bertus Braam		ST. ANTHONIS	H60	551	3:50:35
4	Joop Groeneweg		DORDRECHT	H60	552	3:51:39
5	Rob van Heijst		ZUIDWOLDE	H60	554	3:56:02
Totaal Klassement
(alfabetische volgorde)
Naam			Woonplaats	Cat.	Nr.	Lopen		na Fietsen	EindTijd
Jan Abma		BOYL		H21	200	0:52:46	(227	2:50:39	(207	3:45:35	(179)
Bennie Akkerman		ROUVEEN		H21	201	0:43:05	(45)	2:25:07	(50)	3:16:13	(46)
Johan Appeldoorn	GRONINGEN	H21	202	0:50:39	(198	2:34:37	(110	3:23:11	(78)
Henk Ariaans		MOLENHOEK	H50	451	0:54:40	(241	2:53:45	(225	(-)
Frank Atsma		WOUDSEND	H50	452	0:53:58	(238	2:51:02	(210	3:51:07	(206)
Nico Barten		IJSSELSTEIN	H21	204	0:48:30	(146	2:57:30	(237	3:56:17	(219)
Dick Bastiaannet	ASSEN		H40	350	0:40:32	(20)	2:24:58	(48)	3:19:42	(67)
Cees Beentjes		DEN HELDER	H50	453	0:48:15	(143	2:31:13	(86)	3:26:59	(100)
John Beijer		ELST		H40	351	0:43:24	(54)	2:29:49	(79)	3:18:24	(61)
Marijke Bekkema		MOKWERUM	D21	600	0:51:42	(218	2:47:16	(200	3:41:52	(166)
Jan Beldman		DALFSEN		H40	352	0:39:10	(13)	2:14:06	(17)	3:03:10	(19)
Birgit Berk		DE KWAKEL	D18	690	0:43:55	(61)	2:34:07	(105	3:30:47	(123)
Aizo Betten		EMMEN		H50	455	0:49:30	(170	2:28:00	(64)	3:10:10	(30)
Kerst Beuckens		EMMELOORD	H21	206	0:42:33	(39)	2:25:11	(51)	3:15:10	(40)
Sjaak Beukers		DEN HELDER	H50	456	0:47:14	(119	2:36:46	(123	3:37:31	(142)
Klaas Bijl		GIETEN		H21	207	0:45:42	(84)	2:52:19	(216	(-)
Coen Bisschop		RAALTE		H21	208	0:55:25	(250	2:53:18	(222	3:49:11	(194)
Fedde Bloemhof		ST NICOLAASGA	H21	209	0:47:10	(116	2:31:35	(92)	3:27:13	(101)
Hink Boelens		NIEUW BUINEN	H40	353	0:42:19	(38)	2:30:57	(83)	3:19:24	(65)
Cees de Boer		ASSEN		H50	457	0:43:39	(56)	2:26:40	(58)	3:14:25	(39)
Herman den Boer		BERGEN OP ZOOM	H60	558	0:48:47	(151	2:34:19	(107	3:38:28	(148)
Tony Boering		GROLLOO		H40	354	0:41:46	(34)	2:46:31	(196	3:36:30	(140)
Karen Bok - Besse	HEERHUGOWAARD	D21	601	0:53:34	(235	2:51:20	(213	3:50:05	(197)
Johan Bols		EMMEN		H50	458	0:51:36	(217	2:43:25	(172	3:31:38	(126)
Frans v.h. Bolscher	DELDEN		H50	459	0:46:40	(98)	2:35:50	(117	3:21:52	(75)
Eduard Borst		URSEM		H50	460	0:51:16	(208	2:41:13	(158	3:45:46	(181)
Jan willem de Bos	GRONINGEN	H21	212	0:51:50	(219	2:45:29	(188	3:55:10	(216)
Klaas Bos		RODEN		H21	211	0:51:31	(216	2:54:49	(227	3:57:56	(225)
Koos Bosscher		ASSEN		H60	550	0:50:00	(179	2:55:06	(228	3:46:46	(186)
Henk Botter		ALPHEN AD RIJN	H40	355	0:43:28	(55)	2:36:01	(118	3:28:26	(107)
Bertus Braam		ST. ANTHONIS	H60	551	0:52:52	(228	2:48:14	(201	3:50:35	(200)
Ben Brekhof		ASSEN		H40	356	0:48:44	(148	2:34:46	(111	3:29:55	(116)
Remke den Bremer	DEN HAAG	D40	650	0:51:15	(207	2:51:44	(214	3:54:20	(213)
Marike Bremmer		ASSEN		D21	602	0:49:04	(163	2:44:55	(183	3:51:04	(205)
Phily Brooijmans	OUDEMOLEN	D40	651	0:49:21	(165	2:42:46	(166	3:38:52	(152)
Gerard Brugman		HAZERSWOUDE	H50	461	0:47:01	(109	2:34:59	(112	3:35:20	(135)
Henk Bruins		NIEUWLEUSEN	H50	462	0:51:27	(213	2:38:36	(135	3:23:36	(82)
Arie Burggraaf		NOORDSCHESCHUT	H50	463	0:47:53	(136	2:41:48	(162	3:36:17	(138)
Sandro Cara		HEUKELUM	H21	216	0:47:17	(126	2:31:50	(95)	3:24:11	(85)
Cees Colijn		APELDOORN	H21	217	0:36:17	(1)	2:01:13	(2)	2:47:49	(5)
Johan Comello		HIJKEN		H50	464	0:52:21	(222	2:43:29	(173	3:39:23	(157)
Jos Damhuis		BORNE		H40	357	0:53:48	(236	2:45:12	(185	3:45:17	(178)
Cor van Dellen		UITHUIZEN	H50	465	0:47:48	(135	2:32:16	(97)	3:21:01	(70)
Jan Frits van Det	REEUWIJK	H50	466	0:56:39	(257	3:06:22	(250	(-)
Wil Dieker		VAASSEN		H50	467	0:47:20	(129	2:28:52	(67)	3:17:53	(58)
Gerhard Diepenmaat	HAAKSBERGEN	H40	358	0:46:55	(107	2:39:42	(143	3:35:14	(134)
Kor Dijkstra		VRIES		H40	359	0:50:46	(200	2:42:33	(164	3:37:33	(143)
Henk Dogger		EDE		H40	360	0:46:56	(108	2:51:07	(211	3:49:39	(195)
Ilona Duin		CASTRICUM	D21	604	0:50:12	(185	2:40:01	(148	3:34:57	(133)
Harry Dunnink		STAPHORST	H21	219	0:52:40	(225	(-)		(-)
Bianca Duursma		LEMMER		D21	605	0:44:51	(76)	2:29:32	(77)	3:13:56	(35)
Jan Echten		Wolvega		H50	468	0:49:26	(169	2:37:36	(132	3:24:38	(88)
Leo van Egmond		ALPHEN AD RIJN	H40	361	0:39:57	(16)	2:14:42	(18)	3:01:23	(17)
Jan van Eijk		NIEUWVEEN	H40	429	0:43:07	(46)	2:29:03	(73)	(-)
Ben Eijkelhof		ROTTERDAM	H50	469	0:54:38	(240	2:55:57	(233	3:49:45	(196)
Jasper Eijsink		BALKBRUG	H18	675	0:40:14	(19)	2:17:15	(20)	3:04:20	(21)
Martien Elbertsen	BREEZAND	H40	362	0:48:05	(139	2:31:21	(88)	3:26:46	(96)
Arjan Elferink		TEN BOER	H21	220	0:41:24	(28)	2:01:44	(3)	2:42:30	(2)
Willem Elfrink		ZEVENAAR	H40	363	0:47:05	(111	2:31:22	(89)	3:21:37	(72)
Henk Erends		ASSEN		H50	470	0:46:10	(90)	2:34:30	(108	3:30:16	(120)
Jeroen van Eunen	RAALTE		H21	221	0:55:25	(249	2:50:22	(204	3:46:18	(185)
Evert Faber		ASSEN		H40	364	0:45:20	(80)	2:40:46	(153	3:36:21	(139)
Jan Franssens		OLDEHOVE	H40	365	0:50:11	(184	2:39:10	(137	3:22:23	(76)
Jeroen Funken		ASSEN		H21	222	0:41:31	(30)	2:11:53	(13)	2:58:09	(14)
Geert Geerts		VRIES		H50	471	0:50:27	(195	2:44:38	(176	3:39:19	(156)
Hans Gies-Broesterhuizen	ROELOFARENDSVEEN	H40	366	0:50:48	(201	2:39:19	(140	3:28:24	(106)
Jan Groeneveld		WEZEP		H21	223	0:47:15	(122	2:35:05	(113	3:35:24	(136)
Joop Groeneweg		DORDRECHT	H60	552	0:52:07	(220	2:56:44	(234	3:51:39	(208)
Bert Guntlisbergen	BOXMEER		H50	472	0:47:14	(120	2:37:34	(131	3:34:04	(132)
Jans Haandrikman	DEN HAAG	H50	473	0:50:14	(187	2:52:38	(218	3:57:12	(221)
Anno Havenga		HEERHUGOWAARD	H50	474	0:54:50	(242	2:58:15	(240	(-)
Rob van Heijst		ZUIDWOLDE	H60	554	0:50:17	(190	2:54:21	(226	3:56:02	(218)
Jos Hendriks		SINT ANTHONIS	H50	475	0:58:57	(261	3:01:02	(245	3:57:20	(223)
Femke Hendriksma	LEMMER		D21	606	0:48:14	(142	2:52:24	(217	3:48:16	(192)
Anton Hensen		MONSTER		H40	369	0:55:14	(247	2:59:42	(244	(-)
Janine Herweijer	APELDOORN	D21	607	0:53:56	(237	2:39:25	(141	3:41:04	(164)
Jacob Heslinga		HEGEBEINTUM	H50	476	0:53:33	(234	2:43:10	(169	3:31:49	(127)
Johan Heslinga		HEGEBEINTUM	H21	226	0:41:44	(33)	2:10:20	(11)	2:52:11	(8)
Sandra Hettinga		GRONINGEN	D21	608	0:46:53	(105	2:30:35	(81)	3:30:12	(118)
John Heysteeg		AMSTELVEEN	H21	227	0:47:32	(132	2:24:37	(46)	3:17:57	(59)
Siep Hoekstra		JORWERD		H40	371	0:41:02	(26)	2:36:10	(119	3:30:03	(117)
Wiemer Hoekstra		LEMMER		H40	370	0:44:48	(73)	2:28:53	(68)	3:13:53	(34)
Harmen ten Hof		ASSEN		H40	372	0:38:06	(9)	2:09:02	(8)	2:55:21	(11)
Cees Hofman		OUDEWATER	H40	373	0:55:40	(251	2:58:44	(242	3:58:15	(228)
Meine Hoitsma		KOLLUM		H40	374	0:47:19	(128	2:39:55	(146	3:38:34	(150)
Leo Hollemans		EMMEN		H50	477	0:44:44	(72)	2:27:20	(60)	3:19:56	(68)
André Hooft		SOEST		H21	230	0:49:23	(167	2:41:35	(161	3:36:48	(141)
Bart van Hoorn		HAARLEM		H21	232	0:46:54	(106	2:41:20	(159	3:43:04	(168)
Henk Hospes		ASSEN		H21	310	0:49:37	(172	2:41:11	(156	3:46:49	(187)
Johan Huiskes		ZUIDWOLDE	H40	375	0:44:28	(67)	2:26:09	(55)	3:16:20	(48)
Henk Huitema		HOOGLANDERVEEN	H21	311	0:42:56	(44)	2:22:47	(34)	3:06:58	(25)
Herco Huurnink		VEENENDAAL	H21	233	0:38:05	(7)	2:08:16	(7)	2:50:55	(6)
Ger Inberg		ENSCHEDE	H21	234	0:48:07	(140	(-)		(-)
Rikkert Iwema		GRONINGEN	H21	235	0:48:29	(145	2:44:44	(179	(-)
Eddy Jansen		ZWOLLE		H21	236	0:43:08	(48)	2:27:27	(61)	3:16:35	(50)
John de Jong		BERGSCHENHOEK	H21	237	0:51:20	(210	2:39:52	(145	3:45:39	(180)
Rita de Jong		WESTMAAS	D21	610	0:51:20	(209	2:39:01	(136	3:37:56	(144)
Gerrit de Jonge		EMMELOORD	H40	377	0:51:14	(206	3:09:05	(251	(-)
Roelof de Jonge		ANLOO		H40	378	0:54:00	(239	2:52:13	(215	3:44:49	(175)
Patrick Jongenburger	SINT PANCRAS	H21	239	0:50:53	(202	2:43:05	(168	3:40:45	(162)
Freddie Kalsbeek	ASSEN		H40	379	0:46:04	(87)	2:34:35	(109	3:28:36	(109)
Janet ten Kate		GRONINGEN	D21	611	0:49:38	(173	2:41:12	(157	3:28:46	(110)
Martine ten Kate	BALKBRUG	D18	691	0:43:14	(53)	2:29:50	(80)	3:24:02	(84)
Joyce Keizer		UTRECHT		D21	633	0:46:13	(91)	2:39:16	(138	3:40:35	(160)
Nico Kemperman		DOESBURG	H40	382	0:47:36	(133	2:44:39	(177	3:50:41	(201)
Peter Kemperman		ARNHEM		H40	381	0:45:50	(86)	2:49:16	(202	3:40:43	(161)
Theo Kemperman		AMERSFOORT	H50	479	0:46:15	(92)	2:36:59	(125	3:30:43	(121)
Wim Kemperman		HUMMELO		H40	380	0:48:28	(144	2:44:43	(178	3:50:19	(199)
Joke Keuning		DEN HAAG	D40	652	0:43:09	(49)	2:23:05	(39)	3:16:52	(51)
Peter Kluin		GRONINGEN	H50	480	0:56:05	(253	2:58:00	(238	3:58:22	(229)
Anne Knol		EMMEN		H21	241	0:43:42	(57)	2:12:35	(16)	2:57:35	(13)
Jurgen Kocken		ALBERGEN	H21	242	0:48:53	(153	2:44:45	(180	3:39:00	(155)
Richard Kocks		ROLDE		H21	243	0:47:16	(125	2:36:29	(121	3:26:56	(99)
Koos Koetje		BELLINGWOLDE	H21	244	0:41:47	(35)	2:26:32	(56)	3:16:55	(55)
Johan Kok		HIJKEN		H40	383	0:43:49	(59)	2:22:51	(36)	3:10:24	(31)
Gesina v.d. Kolk	HAARLEM		D21	612	0:51:12	(205	2:51:18	(212	3:46:59	(188)
Eric Kooistra		EMMEN		H21	245	0:41:43	(32)	2:22:26	(33)	3:14:22	(38)
Jan Kooistra		HARLINGEN	H50	481	0:47:54	(137	2:40:04	(149	3:38:27	(147)
Jorine Koopman		DELFT		D21	613	0:47:54	(138	2:33:10	(100	3:16:55	(54)
Koos Kortekaas		VOORHOUT	H21	246	0:40:55	(23)	2:06:15	(6)	2:46:28	(4)
Sierdjan Koster		GRONINGEN	H21	247	0:50:15	(188	2:40:51	(154	3:44:05	(171)
René Kraaijeveld	DEN HELDER	H40	384	0:50:33	(197	2:43:20	(170	3:57:46	(224)
Erik Kuijer		DEVENTER	H21	248	0:38:07	(10)	2:06:06	(5)	(-)
Herman Kuipers		APELDOORN	H50	482	0:59:12	(263	3:01:38	(247	(-)
Marijke Kulik		GOUDA		D21	614	0:48:45	(149	2:34:00	(104	3:16:55	(53)
André Kunst		DAARLERVEEN	H21	250	0:51:25	(211	2:38:21	(133	3:25:12	(92)
Hans Laagland		BORNE		H21	251	0:51:03	(204	2:50:58	(209	3:46:08	(183)
Jos Laagland		DEN HELDER	H40	386	0:52:16	(221	2:53:00	(221	(-)
Dick Lakerveld		EDE		H40	387	0:46:45	(101	2:46:57	(198	3:44:15	(173)
Hans van Leeuwen	HAZERSWOUDE 	H21	252	0:48:59	(160	2:57:08	(236	3:54:33	(214)
Bogdan Leffertstra	BROEKHUIZEN DR	H18	676	0:56:26	(255	2:58:05	(239	3:57:15	(222)
Rinze Lenstra		OOSTERHESSELEN	H50	484	0:48:49	(152	2:36:33	(122	3:22:31	(77)
Klaas de Leth		AMSTERDAM	H40	431	0:39:58	(17)	2:12:07	(14)	2:53:48	(9)
Co Looijesteijn		ANNA PAULOWNA	H50	486	0:40:49	(22)	2:20:58	(29)	3:02:20	(18)
Cees van Loon		Den Haag	H40	388	0:43:59	(62)	2:22:50	(35)	3:17:10	(56)
Piet Loonstra		LEMMER		H21	253	0:47:08	(115	2:37:13	(129	3:31:21	(125)
Richard Louman		AMSTERDAM	H21	254	0:39:47	(14)	2:04:54	(4)	2:45:50	(3)
Arie Lover		HEERHUGOWAARD	H50	487	0:48:56	(156	2:43:23	(171	3:47:11	(189)
Cees Luttikhuizen	HEERHUGOWAARD	H50	488	0:51:30	(215	2:40:22	(150	3:28:17	(105)
Peter v.d. Maas		WOUWSE PLANTAGE	H50	489	0:45:01	(79)	2:44:50	(182	3:40:06	(158)
Edo v.d. Meer		SMILDE		H18	678	0:38:02	(4)	2:09:08	(9)	2:57:10	(12)
Frédéric Meershoek	ROTTERDAM	H21	634	0:48:59	(161	2:39:50	(144	3:38:13	(145)
Arie Meijer		PUNTHORST	H40	389	0:49:00	(162	2:31:19	(87)	3:19:12	(64)
Jaap Meijering		RODEN		H40	390	0:54:58	(243	2:53:23	(223	3:48:51	(193)
Joop Menke		DEN HELDER	H50	490	0:47:16	(124	2:26:34	(57)	3:14:21	(37)
Jan Mesu		EMMELOORD	H21	255	0:44:29	(68)	2:29:02	(72)	3:16:23	(49)
Fred Meyboom		SPIJKENISSE	H21	256	0:46:33	(96)	2:28:47	(66)	3:29:22	(112)
Pieter Miedema		GRONINGEN	H21	257	0:50:08	(182	2:36:54	(124	3:46:04	(182)
Peter Mollers		DUIVENDRECHT	H40	391	0:50:09	(183	2:29:29	(76)	3:30:14	(119)
Jasper Mooij		LOCHEM		H21	258	0:47:26	(130	2:37:09	(127	3:38:30	(149)
Ger van Mossel		LEIDEN		H40	392	0:45:34	(83)	2:26:01	(54)	3:11:33	(33)
Bert Mulder		ASSEN		H50	491	0:50:23	(194	2:45:40	(192	3:44:07	(172)
Martin Neijensteijn	ZWOLLE		H21	259	0:45:27	(81)	2:33:25	(101	3:24:52	(89)
Wil v.d. Neut		OUDEWATER	H40	393	0:47:07	(113	2:47:09	(199	(-)
Luuk Nieborg		SLEEN		H40	394	0:52:35	(224	2:50:35	(206	3:50:50	(203)
Tom Nieuwenstein	NIEUW BALINGE	H40	395	0:47:05	(110	2:45:38	(191	3:45:10	(177)
Dick Niezing		ASSEN		H40	396	0:50:30	(196	2:40:28	(152	3:46:15	(184)
Tom Nijkamp		ARNHEM		H21	260	0:40:56	(24)	2:17:22	(22)	3:06:49	(24)
Harry Nijmeijer		SMILDE		H21	261	0:46:52	(104	2:33:50	(103	3:23:22	(79)
Marrit Nijmeijer	UTRECHT		D21	616	0:54:59	(244	3:01:37	(246	3:56:27	(220)
Johan van Noordenburg	JUBBEGA		H50	492	0:44:15	(65)	2:55:46	(232	3:54:53	(215)
Gemma van Noorderburg	JUBBEGA		D18	692	0:55:11	(245	3:05:44	(249	(-)
Piet Oostenbrink	Hooghalen	H50	493	0:56:57	(258	2:59:29	(243	3:58:11	(227)
Ellen Oosting		GRONINGEN	D21	617	0:46:42	(99)	2:28:31	(65)	3:23:41	(83)
Richard den Ouden	RIDDERKERK	H21	263	0:43:07	(47)	2:18:42	(25)	3:29:33	(113)
Rinse v.d. Ouweelen	LEIDEN		H21	264	0:38:04	(6)	2:12:11	(15)	2:54:19	(10)
Hilda Paarhuis		HASSELT		D21	618	0:49:44	(175	2:45:22	(187	3:30:51	(124)
Gert Passies		HOOGEVEEN	H21	265	0:48:34	(147	2:35:11	(114	3:27:21	(102)
Karl Passies		SLEEN		H40	398	0:58:44	(260	2:55:17	(229	3:54:03	(212)
Rob Platje		DE STEEG	H21	313	0:53:00	(230	2:39:30	(142	3:38:56	(154)
René Poessé		DELDEN		H40	399	0:44:22	(66)	2:23:14	(41)	3:21:44	(73)
Bas v.d. Pol		VEENENDAAL	H21	266	0:43:43	(58)	2:30:39	(82)	3:38:16	(146)
Jan v.d. Pol		VEENENDAAL	H50	495	0:44:31	(69)	2:31:43	(94)	3:33:59	(131)
Evert v.d. Poll		WEZEP		H40	400	0:46:48	(103	2:23:33	(42)	3:15:18	(42)
Remco Post		ZUTPHEN		H40	402	0:46:25	(93)	2:29:00	(71)	3:21:46	(74)
Homme Prins		NIEUW BALINGE	H40	403	0:46:43	(100	(-)		(-)
Rinus Rankenberg	WOLVEGA		H50	496	0:47:11	(117	2:32:59	(98)	3:26:52	(98)
Albert Raven		ADUARD		H50	497	0:43:13	(52)	2:17:17	(21)	3:05:20	(22)
Job van Regteren	HENGELO		H40	404	0:44:49	(74)	2:29:22	(75)	3:17:47	(57)
Wilfried Reuvers	AALDEN		H21	268	0:42:45	(40)	2:24:30	(44)	3:15:40	(43)
Adri Rink		GRONINGEN	H40	430	0:44:43	(71)	2:25:01	(49)	3:15:15	(41)
Tonnie Rolink		KLAZIENAVEEN	H40	405	0:43:54	(60)	2:25:28	(52)	3:18:53	(63)
Jacques de Rooij	BARNEVELD	H21	270	0:49:24	(168	2:52:51	(219	3:53:56	(211)
Lian Roovers		NIJMEGEN	D21	619	0:52:32	(223	2:55:30	(231	3:55:40	(217)
Gonny Rosendaal		TIEL		D21	620	0:44:50	(75)	2:27:46	(63)	3:26:50	(97)
Jan de Ruiter		POLSBROEK	H21	271	0:43:09	(50)	2:45:08	(184	3:50:54	(204)
Piet van Santen		ASSEN		H21	272	0:48:54	(154	2:50:45	(208	3:47:29	(191)
Yvonne van Santen	DEN HAAG	D50	670	0:56:24	(254	(-)		(-)
Arjen Schaafsma		ASSEN		H40	406	0:44:12	(64)	2:42:54	(167	3:40:11	(159)
Jan Schlaman		BEDUM		H50	498	0:53:05	(231	2:49:33	(203	3:44:36	(174)
Jetse Scholma		ENSCHEDE	H21	273	0:37:28	(2)	(-)		(-)
Christel Scholten	AMSTERDAM	D21	621	0:50:19	(192	(-)		(-)
Peter Scholtes		HOOFDDORP	H40	409	0:50:05	(180	2:42:35	(165	3:41:23	(165)
Robert Schouwenaar	HILLEGOM	H21	274	0:39:56	(15)	2:23:09	(40)	3:08:45	(28)
Helga Schröer		BECKUM		D21	622	0:51:29	(214	2:56:49	(235	3:59:26	(231)
Gerard Sierksma		PEIZERMADE	H50	500	0:49:55	(177	2:44:37	(175	3:38:53	(153)
Wim Sierksma		ERMELO		H50	499	0:50:07	(181	2:45:14	(186	3:43:11	(169)
Henk Sikma		ZWAAGWESTEINDE	H21	275	0:38:42	(12)	2:17:32	(23)	3:07:44	(27)
Rendert Siroen		CUIJK		H21	276	0:53:33	(233	2:43:53	(174	3:50:15	(198)
Hans Slaa		PESSE		H40	410	0:47:15	(121	2:37:17	(130	3:24:24	(87)
Simon Smidt		ASSEN		H21	277	0:41:04	(27)	2:24:33	(45)	(-)
Henk Smit		ASSEN		H21	278	0:43:11	(51)	2:28:58	(70)	3:28:11	(104)
Herman Smit		ANLOO		H40	411	0:46:46	(102	2:37:11	(128	3:27:56	(103)
Paul Spaans		MONSTER		H40	413	0:46:35	(97)	2:36:27	(120	3:32:34	(129)
Mark Spits		DEN HAAG	H21	279	0:48:46	(150	2:31:09	(85)	3:40:46	(163)
Rene Stammes		NIEUWE NIEDORP	H40	414	0:46:30	(94)	2:35:23	(116	3:25:06	(91)
Marjolein Steffens	HOUTEN		D21	623	0:49:34	(171	2:37:08	(126	3:24:53	(90)
Wim Stegeman		VAASSEN		H50	501	0:48:54	(155	2:40:24	(151	3:26:25	(94)
Theo Stielstra		EMMELOORD	H50	502	0:45:45	(85)	2:28:56	(69)	3:18:27	(62)
Johnny Stoppels		HOLWIERDE	H21	280	0:47:15	(123	2:21:43	(31)	3:15:46	(44)
Harry Stukker		BOVENSMILDE	H50	503	0:55:24	(248	3:03:40	(248	(-)
Jaap Talen		HOOGEVEEN	H50	504	0:44:59	(78)	2:24:49	(47)	3:16:17	(47)
Werner Temmink		HAAKSBERGEN	H21	282	0:42:04	(36)	2:21:16	(30)	3:04:17	(20)
Peter Tempelaar		ZUNDERT		H21	283	0:49:08	(164	(-)		(-)
Hendrik Terburg		ZUIDLAREN	H50	505	0:52:42	(226	2:45:32	(189	3:42:00	(167)
Erik Theunissen		NIEUWEGEIN	H21	284	0:48:57	(157	2:45:42	(193	3:38:41	(151)
Ralf Timmer		GRONINGEN	H21	285	0:52:53	(229	2:31:37	(93)	3:19:41	(66)
Louis Timmerman		OLDEMARKT	H21	286	0:46:07	(89)	2:38:34	(134	3:32:41	(130)
Wim Uiterwijk		STAPHORST	H21	287	0:50:13	(186	2:46:54	(197	(-)
Egbert Veen		ASSEN		H21	289	0:42:18	(37)	2:23:46	(43)	3:07:23	(26)
Jan Veen		ASSEN		H21	288	0:47:18	(127	2:33:34	(102	3:35:42	(137)
Martin Veenhuizen	EKEHAAR		H21	290	0:38:03	(5)	2:09:25	(10)	2:51:38	(7)
Tjietse Veenstra	EMMEN		H21	291	0:47:48	(134	2:39:59	(147	3:29:16	(111)
Saskia te Velde		UTRECHT		D21	627	0:49:40	(174	2:44:48	(181	3:58:03	(226)
Tonny Veldhuis		TUBBERGEN	H40	415	0:47:26	(131	2:29:45	(78)	3:16:54	(52)
Brian Vendel		AMSTERDAM	H21	293	0:53:28	(232	2:50:32	(205	(-)
Cees Verbeek		GELDERMALSEN	H21	294	0:40:48	(21)	2:17:52	(24)	2:59:30	(16)
Marjolein Verschoor	BOVENSMILDE	D18	693	0:55:11	(246	2:45:34	(190	3:29:38	(115)
Marco Visser		JOURE		H21	295	0:46:05	(88)	2:27:41	(62)	3:20:09	(69)
Marion Visser		NOORD SCHARWOUDE	D21	628	0:47:07	(114	2:31:23	(90)	3:15:51	(45)
Marianne Vlasveld	ROHEL		D21	629	0:40:57	(25)	2:18:45	(26)	2:59:26	(15)
Theo van Vliet		REEUWIJK	H60	557	0:50:53	(203	2:55:20	(230	(-)
John v.d. Vlugt		NIEUWVEEN	H40	418	0:42:48	(41)	2:20:06	(28)	(-)
Ruud Voerman		NIEUWE NIEDORP	H21	297	0:47:06	(112	2:31:06	(84)	3:18:22	(60)
Maurice Vos		ARNHEM		H21	298	0:42:50	(42)	2:25:58	(53)	3:25:19	(93)
Arja de Vries		HAULE		D21	630	0:57:37	(259	(-)		(-)
Jacques de Vries	ALMERE		H40	419	0:44:55	(77)	2:39:18	(139	3:29:36	(114)
Eelke v.d. Wal		GRONINGEN	H21	299	0:38:05	(8)	1:58:23	(1)	2:39:36	(1)
Bart v.d. Walle		ASSEN		H18	679	0:40:07	(18)	2:15:14	(19)	3:05:47	(23)
Henk v.d. Water		BEESD		H40	420	0:50:43	(199	2:40:53	(155	3:47:27	(190)
Ditta van Weelden	DEN HAAG	D50	671	0:48:11	(141	2:42:32	(163	3:50:43	(202)
Leen van Weenen		BEESD		H21	300	0:49:52	(176	2:35:20	(115	3:32:27	(128)
Peter de Weert		STAPHORST	H40	421	0:44:10	(63)	2:23:00	(38)	3:14:20	(36)
Martien Weerts		VIERLINGSBEEK	H40	422	0:56:02	(252	2:58:21	(241	3:59:15	(230)
Fridus van Weijden	ZUTPHEN		H21	301	0:46:32	(95)	2:31:32	(91)	3:23:24	(80)
Gerard Welling		OPMEER		H21	302	0:42:55	(43)	2:22:58	(37)	3:09:54	(29)
Bert Wervers		ENSCHEDE	H21	303	0:50:19	(191	2:34:10	(106	3:30:45	(122)
Harry Wesselink		ALBERGEN	H40	423	0:38:41	(11)	2:22:16	(32)	(-)
Lieuwe Wesselius	HARLINGEN	H40	424	0:49:22	(166	2:31:50	(96)	3:24:18	(86)
Minou Westerhof		KAMPEN		D21	631	0:59:08	(262	3:11:39	(252	(-)
Roel v.d. Wiele		HEERHUGOWAARD	H50	507	0:49:59	(178	(-)		(-)
Dirk Wijnalda		MAARSSEN	H21	312	0:37:40	(3)	2:11:51	(12)	3:11:27	(32)
Henk Willems		BEILEN		H40	425	0:47:11	(118	2:46:21	(195	3:52:42	(210)
Kees Wiltenburg		OUDEWATER	H40	426	0:48:57	(158	2:45:46	(194	3:43:57	(170)
Joris de Winter		NOORDBROEK	H21	305	0:44:34	(70)	2:29:05	(74)	3:21:13	(71)
Harma Woldhuis		BOVENSMILDE	D21	632	0:48:58	(159	2:33:09	(99)	3:26:33	(95)
Sietse Woudstra		HARDENBERG	H50	509	0:50:17	(189	2:52:58	(220	3:51:09	(207)
Thom van Zijp		REEUWIJK	H50	510	0:56:39	(256	2:53:26	(224	3:51:53	(209)
Hanno Zomermaand	FRANEKER	H21	307	0:41:32	(31)	(-)		(-)
Piet v.d. Zwaag		ENSCHEDE	H21	308	0:41:25	(29)	2:18:58	(27)	3:28:33	(108)
Sjoerd v.d. Zwaag	ZWAAGWESTEINDE	H40	428	0:51:26	(212	2:41:26	(160	3:45:02	(176)
Walter van Zwieten	DRIEBRUGGEN	H21	309	0:45:32	(82)	2:26:46	(59)	3:23:33	(81)

Terug naar Uitslagen Wintertriathlon - hoofdscherm