Terug naar Uitslagen Wintertriathlon - hoofdscherm

 

Eindklassement Lange Afstand - Overall
Ned. Kampioenschap	
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
1	Machiel Ittmann		HILVERSUM	H21	5	5:25:12
2	Guido Gosselink		ENSCHEDE	H21	2	5:32:40
3	Tiedo Tinga		LEMMER		H21	3	5:39:17
4	Arjen Kuper		GRONINGEN	H21	1	5:44:26
5	Addy Ruiter		SLIEDRECHT	H21	36	5:47:18
6	Harco Schaafsma		RIJNSBURG	H21	4	5:48:11
7	Kurt v.d. Nes		GRONINGEN	H21	7	5:48:57
8	Fokke Stoel		DELFT		H21	38	5:49:28
9	Rob Barel		OVERBERG	H45	6	5:49:38
10	Arie Reurink		BALKBRUG	H40	58	5:57:07
11	Jeroen de Munnik	KORTENHOEF	H21	29	6:02:38
12	Robert Beute		ASSEN		H21	12	6:05:28
13	Hans Scholing		RUINEN		H45	96	6:07:13
14	Bert Bruins		BLIJHAM		H21	17	6:08:12
15	Gerard Terwisscha	HAREN		H40	60	6:10:11
16	Paul Benneker		ALKMAAR		H45	77	6:15:23
17	Kor Broers		LEMMER		H21	16	6:16:54
18	Jan van Loenen		METEREN		H40	57	6:18:22
19	Andre Boshoeve		VRIEZENVEEN	H45	78	6:19:39
20	Gerard Lange		GRONINGEN	H21	26	6:22:55
21	Jan de Groot		HANTUMHUIZEN	H45	83	6:24:27
22	Frank Hagen		VAASSEN		H40	53	6:24:39
23	Jan v.d. Sleet		HAREN		H21	37	6:26:10
24	Klaas Tanis		FRANEKER	H50	133	6:27:03
25	Kees Ruiter		TUITJENHORN	H21	35	6:31:03
26	Dirk Keekstra		GRONINGEN	H45	85	6:33:02
27	Wijnand v.d. Vendel	OTTERLO		H50	134	6:35:18
28	Frank van Eunen		AMSTERDAM	H21	19	6:35:24
29	Piet Alkema		HOOGEZAND	H21	10	6:37:01
30	Marcel ten Wolde	HAREN		H21	40	6:37:55
31	Ronald Damen		EEMNES		H50	125	6:38:16
32	Harry v.d. Werff	ECHTELD		H60	176	6:41:27
33	Albert Karsies		BALKBRUG	H45	97	6:41:32
34	Sietse Bouma		UTRECHT		H21	14	6:43:09
35	Joop Peters		ASSEN		H50	130	6:44:02
36	Piet Stroek		ROTTERDAM	H45	93	6:51:56
37	René van Elswijk	AMSTERDAM	H21	18	6:53:11
38	Jouke Posthumus		HAREN		H21	32	6:54:36
39	Peter v.d. Pol		UTRECHT		H21	31	6:56:25
40	Rense Veenstra		HAREN		H21	42	6:57:33
41	Arend Middelveldt	RUINERWOLD	H55	153	6:59:35
42	Tonnie Koelen		BORNE		H50	127	6:59:48
43	Michiel van Niekerk	NIEUWERKERK A/D IJS	H21	30	7:02:45
44	Johan Lek		EMMEN		H21	27	7:03:29
45	Gerard v.d. Helder	NOORDEN		H45	84	7:04:23
46	Mark de Kok		BERGEN OP ZOOM	H21	25	7:05:16
47	Lambert Veen		TER AARD	H55	159	7:05:29
48	Jacob de Groot		LEEUWARDEN	H40	52	7:08:12
49	Theo Koelen		DELDEN		H55	152	7:10:02
50	Ype van Olst		DRACHTEN	H55	154	7:11:07
51	Robbert Profittlich	UTRECHT		H21	33	7:12:25
52	Hans Brandsma		DEN HELDER	H45	80	7:18:08
53	Adrianus de Ridder	GELDERMALSEN	H45	90	7:19:43
54	Pieter Meijer		OPHEUSDEN	H45	89	7:25:20
55	Drevis Schuurman	STEENWIJK	H50	132	7:26:46
56	Hans Sanders		BERGSCHENHOEK	H45	92	7:31:58
57	Hans Felkers		WENUM WIESEL	H45	82	7:35:48
58	Peter van Campenhout	WAGENINGEN	H45	81	7:37:50
59	Johan Schrader		SPANKEREN	H55	157	7:38:30
60	Ted Bruggeling		MONSTER		H40	51	7:41:47
61	Geert Klungel		SMILDE		H60	175	7:43:35
62	Jitze Weber		HAAKSBERGEN	H50	135	7:44:39
63	Riekele Heida		HEERENVEEN	H55	151	7:47:37
64	Rob Broekman		DEN HAAG	H40	50	7:51:50
65	Peter b.d. Vaate	ZOETERMEER	H45	94	7:52:29
66	Hans de Geus		VELDHOVEN	H50	126	7:57:01
Eindklassement Ned. Kampioenschap
Heren 40 - 44 jaar
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
1	Arie Reurink		BALKBRUG	H40	58	5:57:07
2	Gerard Terwisscha	HAREN		H40	60	6:10:11
3	Jan van Loenen		METEREN		H40	57	6:18:22
4	Frank Hagen		VAASSEN		H40	53	6:24:39
5	Jacob de Groot		LEEUWARDEN	H40	52	7:08:12
6	Ted Bruggeling		MONSTER		H40	51	7:41:47
7	Rob Broekman		DEN HAAG	H40	50	7:51:50

 

Eindklassement Ned. Kampioenschap
Heren 45 - 49 jaar
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
1	Rob Barel		OVERBERG	H45	6	5:49:38
2	Hans Scholing		RUINEN		H45	96	6:07:13
3	Paul Benneker		ALKMAAR		H45	77	6:15:23
4	Andre Boshoeve		VRIEZENVEEN	H45	78	6:19:39
5	Jan de Groot		HANTUMHUIZEN	H45	83	6:24:27
6	Dirk Keekstra		GRONINGEN	H45	85	6:33:02
7	Albert Karsies		BALKBRUG	H45	97	6:41:32
8	Piet Stroek		ROTTERDAM	H45	93	6:51:56
9	Gerard v.d. Helder	NOORDEN		H45	84	7:04:23
10	Hans Brandsma		DEN HELDER	H45	80	7:18:08
11	Adrianus de Ridder	GELDERMALSEN	H45	90	7:19:43
12	Pieter Meijer		OPHEUSDEN	H45	89	7:25:20
13	Hans Sanders		BERGSCHENHOEK	H45	92	7:31:58
14	Hans Felkers		WENUM WIESEL	H45	82	7:35:48
15	Peter van Campenhout	WAGENINGEN	H45	81	7:37:50
16	Peter b.d. Vaate	ZOETERMEER	H45	94	7:52:29
Eindklassement Ned. Kampioenschap
Heren 50 - 55 jaar
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
1	Klaas Tanis		FRANEKER	H50	133	6:27:03
2	Wijnand v.d. Vendel	OTTERLO		H50	134	6:35:18
3	Ronald Damen		EEMNES		H50	125	6:38:16
4	Joop Peters		ASSEN		H50	130	6:44:02
5	Tonnie Koelen		BORNE		H50	127	6:59:48
6	Drevis Schuurman	STEENWIJK	H50	132	7:26:46
7	Jitze Weber		HAAKSBERGEN	H50	135	7:44:39
8	Hans de Geus		VELDHOVEN	H50	126	7:57:01
Eindklassement Ned. Kampioenschap
Heren 55 - 59 jaar
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
1	Arend Middelveldt	RUINERWOLD	H55	153	6:59:35
2	Lambert Veen		TER AARD	H55	159	7:05:29
3	Theo Koelen		DELDEN		H55	152	7:10:02
4	Ype van Olst		DRACHTEN	H55	154	7:11:07
5	Johan Schrader		SPANKEREN	H55	157	7:38:30
6	Riekele Heida		HEERENVEEN	H55	151	7:47:37
Eindklassement Ned. Kampioenschap
Heren 60 jaar en ouder
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Nr.	Tijd
1	Harry v.d. Werff	ECHTELD		H60	176	6:41:27
2	Geert Klungel		SMILDE		H60	175	7:43:35
Totaal Klassement 
(alfabetische volgorde)
Naam			Woonplaats	Cat.	Nr.	Lopen		na Fietsen	EindTijd
Piet Alkema		HOOGEZAND	H21	10	1:31:17	(47)	4:56:40	(29)	6:37:01	(29)
Jan Bakker		LEERDAM		H45	76	1:50:36	(80)	(-)		(-)
Rob Barel		OVERBERG	H45	6	1:11:53	(4)	4:16:55	(4)	5:49:38	(9)
Paul Benneker		ALKMAAR		H45	77	1:36:05	(60)	4:48:04	(20)	6:15:23	(16)
Robert Beute		ASSEN		H21	12	1:18:35	(8)	4:35:11	(13)	6:05:28	(12)
Andre Boshoeve		VRIEZENVEEN	H45	78	1:24:44	(24)	4:47:41	(19)	6:19:39	(19)
Hans Bosman		DORDRECHT	H45	79	1:44:09	(73)	(-)		(-)
Sietse Bouma		UTRECHT		H21	14	1:20:09	(14)	5:00:47	(33)	6:43:09	(34)
Hans Brandsma		DEN HELDER	H45	80	1:39:23	(68)	5:32:49	(58)	7:18:08	(52)
Rob Broekman		DEN HAAG	H40	50	1:30:26	(40)	5:31:23	(56)	7:51:50	(64)
Kor Broers		LEMMER		H21	16	1:28:38	(35)	4:50:38	(22)	6:16:54	(17)
Ted Bruggeling		MONSTER		H40	51	1:41:00	(70)	5:33:00	(59)	7:41:47	(60)
Bert Bruins		BLIJHAM		H21	17	1:24:03	(21)	4:39:44	(15)	6:08:12	(14)
Peter van Campenhout	WAGENINGEN	H45	81	1:39:15	(67)	5:23:19	(51)	7:37:50	(58)
Ronald Damen		EEMNES		H50	125	1:23:54	(19)	4:58:35	(30)	6:38:16	(31)
René van Elswijk	AMSTERDAM	H21	18	1:27:54	(31)	5:00:49	(34)	6:53:11	(37)
Frank van Eunen		AMSTERDAM	H21	19	1:37:31	(65)	4:55:44	(27)	6:35:24	(28)
Hans Felkers		WENUM WIESEL	H45	82	1:41:23	(71)	5:34:00	(60)	7:35:48	(57)
Hans de Geus		VELDHOVEN	H50	126	1:36:08	(61)	5:41:39	(65)	7:57:01	(66)
Guido Gosselink		ENSCHEDE	H21	2	1:07:32	(1)	4:00:34	(1)	5:32:40	(2)
Jacob de Groot		LEEUWARDEN	H40	52	1:31:16	(46)	5:08:32	(39)	7:08:12	(48)
Jan de Groot		HANTUMHUIZEN	H45	83	1:30:48	(43)	4:55:02	(25)	6:24:27	(21)
Frank Hagen		VAASSEN		H40	53	1:27:58	(32)	4:49:31	(21)	6:24:39	(22)
Riekele Heida		HEERENVEEN	H55	151	1:44:46	(74)	5:51:31	(68)	7:47:37	(63)
Gerard v.d. Helder	NOORDEN		H45	84	1:37:27	(64)	5:10:26	(44)	7:04:23	(45)
Henri Hofman		SNEEK		H40	55	1:30:49	(44)	(-)		(-)
Machiel Ittmann		HILVERSUM	H21	5	1:11:55	(5)	4:03:34	(2)	5:25:12	(1)
Albert Karsies		BALKBRUG	H45	97	1:32:31	(56)	5:09:15	(40)	6:41:32	(33)
Dirk Keekstra		GRONINGEN	H45	85	1:29:09	(38)	5:00:46	(32)	6:33:02	(26)
Geert Klungel		SMILDE		H60	175	1:46:05	(76)	5:44:21	(67)	7:43:35	(61)
Raymond Koch		NIJEVEEN	H21	24	1:31:05	(45)	(-)		(-)
Theo Koelen		DELDEN		H55	152	1:34:25	(57)	5:22:48	(50)	7:10:02	(49)
Tonnie Koelen		BORNE		H50	127	1:30:43	(42)	5:11:07	(45)	6:59:48	(42)
Mark de Kok		BERGEN OP ZOOM	H21	25	1:25:41	(27)	5:09:20	(41)	7:05:16	(46)
Jans Kuik		EEXTERZANDVOORT	H45	87	1:32:12	(53)	(-)		(-)
Arjen Kuper		GRONINGEN	H21	1	1:09:15	(2)	4:22:56	(8)	5:44:26	(4)
Gerard Lange		GRONINGEN	H21	26	1:31:47	(49)	4:51:34	(24)	6:22:55	(20)
Johan Lek		EMMEN		H21	27	1:28:42	(37)	5:13:29	(46)	7:03:29	(44)
Jan van Loenen		METEREN		H40	57	1:19:04	(9)	4:41:42	(16)	6:18:22	(18)
Pieter Meijer		OPHEUSDEN	H45	89	1:42:32	(72)	5:34:49	(62)	7:25:20	(54)
Arend Middelveldt	RUINERWOLD	H55	153	1:45:09	(75)	5:26:59	(55)	6:59:35	(41)
Gert Mulderij		ELIM		H21	28	1:27:51	(30)	(-)		(-)
Jeroen de Munnik	KORTENHOEF	H21	29	1:24:18	(22)	4:26:56	(12)	6:02:38	(11)
Bert Nap		VEENENDAAL	H50	129	1:26:52	(29)	5:54:17	(69)	(-)
Kurt v.d. Nes		GRONINGEN	H21	7	1:26:48	(28)	4:26:25	(11)	5:48:57	(7)
Michiel van Niekerk	NIEUWERKERK A/D 	H21	30	1:25:35	(26)	5:06:35	(37)	7:02:45	(43)
Ype van Olst		DRACHTEN	H55	154	1:46:12	(77)	5:26:55	(54)	7:11:07	(50)
Joop Peters		ASSEN		H50	130	1:32:06	(52)	5:09:49	(42)	6:44:02	(35)
Peter v.d. Pol		UTRECHT		H21	31	1:32:05	(51)	5:18:00	(48)	6:56:25	(39)
Henk Por		GRONINGEN	H40	61	1:19:49	(11)	(-)		(-)
Jouke Posthumus		HAREN		H21	32	1:28:40	(36)	5:05:38	(36)	6:54:36	(38)
Robbert Profittlich	UTRECHT		H21	33	1:32:04	(50)	5:26:51	(53)	7:12:25	(51)
Arie Reurink		BALKBRUG	H40	58	1:18:20	(7)	4:20:07	(6)	5:57:07	(10)
Adrianus de Ridder	GELDERMALSEN	H45	90	1:40:20	(69)	5:21:35	(49)	7:19:43	(53)
Robert Rietveld		ZUTPHEN		H21	34	1:24:41	(23)	(-)		(-)
Addy Ruiter		SLIEDRECHT	H21	36	1:09:39	(3)	4:12:03	(3)	5:47:18	(5)
Kees Ruiter		TUITJENHORN	H21	35	1:23:18	(16)	4:37:26	(14)	6:31:03	(25)
Jos Rutten		LELYSTAD	H45	91	1:28:21	(34)	(-)	(	-)
Hans Sanders		BERGSCHENHOEK	H45	92	1:30:27	(41)	5:35:28	(63)	7:31:58	(56)
Harco Schaafsma		RIJNSBURG	H21	4	1:19:59	(13)	4:22:23	(7)	5:48:11	(6)
Hans Scholing		RUINEN		H45	96	1:24:01	(20)	4:42:31	(17)	6:07:13	(13)
Henk Schoonhoven	OLDEBROEK	H50	131	1:24:48	(25)	4:43:58	(18)	(-)
Johan Schrader		SPANKEREN	H55	157	1:35:40	(59)	5:42:12	(66)	7:38:30	(59)
Drevis Schuurman	STEENWIJK	H50	132	1:49:25	(79)	5:31:30	(57)	7:26:46	(55)
Jan v.d. Sleet		HAREN		H21	37	1:32:29	(55)	4:51:27	(23)	6:26:10	(23)
Fokke Stoel		DELFT		H21	38	1:21:26	(15)	4:26:23	(10)	5:49:28	(8)
Piet Stroek		ROTTERDAM	H45	93	1:28:17	(33)	5:01:17	(35)	6:51:56	(36)
Klaas Tanis		FRANEKER	H50	133	1:23:30	(18)	4:55:48	(28)	6:27:03	(24)
Gerard Terwisscha	HAREN		H40	60	1:19:47	(10)	4:25:54	(9)	6:10:11	(15)
Tiedo Tinga		LEMMER		H21	3	1:13:24	(6)	4:17:19	(5)	5:39:17	(3)
Peter b.d. Vaate	ZOETERMEER	H45	94	1:46:41	(78)	5:41:30	(64)	7:52:29	(65)
Lambert Veen		TER AARD	H55	159	1:36:28	(62)	5:25:06	(52)	7:05:29	(47)
Rense Veenstra		HAREN		H21	42	1:23:28	(17)	5:10:11	(43)	6:57:33	(40)
Wijnand v.d. Vendel	OTTERLO		H50	134	1:31:36	(48)	4:55:16	(26)	6:35:18	(27)
Jitze Weber		HAAKSBERGEN	H50	135	1:38:03	(66)	5:34:21	(61)	7:44:39	(62)
Hans Weeber		TERHEIJDE  AAN ZEE	H50	136	1:37:03	(63)	(-)		(-)
Harry v.d. Werff	ECHTELD		H60	176	1:34:36	(58)	5:06:48	(38)	6:41:27	(32)
Marcel Witte		AMSTERDAM	H21	39	1:19:55	(12)	(-)		(-)
Marcel ten Wolde	HAREN		H21	40	1:29:18	(39)	4:58:48	(31)	6:37:55	(30)
Arjen Wolters		HEERENVEEN	H21	41	1:32:18	(54)	5:16:09	(47)	(-)
	
Terug naar Uitslagen Wintertriathlon - hoofdscherm