Eindklassement Lange Afstand
Ned. Kampioenschap	
Rang	Naam			Plaats	Cat.	Startnr.	Tijd
1	Arjen Kuper		EXLOO		H21	1	5:19:53
2	Guido Gosselink		ENSCHEDE	H21	5	5:21:35
3	Tiedo Tinga		LEMMER		H21	2	5:28:21
4	Harco Schaafsma		RIJNSBURG	H21	3	5:30:28
5	Cees Colijn		APELDOORN	H21	21	5:32:38
6	Edwin Ophof		RAALTE		H21	37	5:34:10
7	Kurt v.d. Nes		GRONINGEN	H21	4	5:34:42
8	Cock Groot		HEERHUGOWAARD	H40	55	5:39:00
9	Eef Wanders		DIDAM		H45	92	5:39:14
10	Jeroen de Munnik	KORTENHOEF	H21	34	5:43:45
11	Raymond Koch		NIJEVEEN	H21	28	5:44:49
12	Arie Reurink		BALKBRUG	H40	62	5:45:22
13	Robert Beute		ASSEN		H21	17	5:46:16
14	Willem Hofman		HYUM		H45	79	5:51:01
15	Jan Stege		WEERSELO	H50	113	5:51:15
16	Gerard Terwisscha	HAREN		H40	64	5:52:21
17	Cees Beets		VOLENDAM	H21	15	5:54:09
18	Gerard Lange		GRONINGEN	H21	31	5:54:12
19	Jan van Loenen		METEREN		H40	61	5:57:34
20	Jan de Groot		HANTUMHUIZEN	H45	78	5:57:36
21	Hartger Vrijheid	HARDERWIJK	H45	91	5:58:33
22	Hans Beijer		VLAARDINGEN	H21	16	5:59:07
23	Jouke Posthumus		HAREN		H21	38	6:02:17
24	Ronald Damen		EEMNES		H45	76	6:04:32
25	Jan Beldman		DALFSEN		H40	52	6:04:46
26	Harm Kuper		EXLOO		H50	107	6:05:18
27	Marcel v.d. Plas	HUIZEN		H55	124	6:05:38
28	Arnold Koers		DEVENTER	H21	29	6:07:26
29	Robert Rietveld		ZUTPHEN		H21	39	6:08:49
30	Piet Alkema		HOOGEZAND	H21	12	6:08:54
31	Jan Wullink		ENSCHEDE	H21	43	6:10:49
32	Albert Karsies		BALKBRUG	H45	80	6:11:24
33	Kor Broers		LEMMER		H21	44	6:11:50
34	Marinus Woertink	ANE		H45	94	6:14:26
35	Pieter Boumeester	EPE		H40	53	6:14:31
36	Niek Jaarsma		FRANEKER	H21	25	6:16:35
37	Marc van Nassau		DORDRECHT	H21	35	6:17:00
38	Henk Schoonhoven	OLDEBROEK	H50	109	6:19:23
39	Bé van Veen		YDE		H45	89	6:19:37
40	Arend Middelveldt	RUINERWOLD	H55	129	6:22:48
41	Paul van Leeuwen	LEIDSCHENDAM	H45	84	6:23:53
42	Lambert Veen		TER AARD	H55	127	6:25:03
43	Wijnand v.d. Vendel	OTTERLO		H45	90	6:25:55
44	Harry v.d. Werff	ECHTELD		H60	135	6:26:50
45	Adri Rink		GRONINGEN	H40	66	6:27:14
46	Theo Haarsma		LEIDEN		H21	23	6:28:01
47	Dico Baas		EDE		H45	71	6:28:18
48	Jan Beentjes		SCHAGEN		H50	101	6:28:20
49	Peter Bakker		ROTTERDAM	H55	121	6:28:38
50	Frank Hagen		VAASSEN		H21	24	6:28:45
51	Aart v.d. Breevaart Bravenboer	NUMANSDORP	H55	123	6:30:00
52	Jan Turk		ZOETERWOUDE	H60	134	6:32:38
53	Hans Brandsma		DEN HELDER	H45	75	6:33:13
54	Chris Offringa		HOLTEN		H45	85	6:37:41
55	Harm Jorritsma		JOURE		H21	27	6:39:32	
56	Theo Tersteeg		OUDE WETERING	H45	88	6:39:48
57	Bert de Heij		GORREDIJK	H40	56	6:41:02
58	Drevis Schuurman	STEENWIJK	H50	110	6:44:19
59	Tinus Wils		PESSE		H50	112	6:45:59
60	Jan v.d. Pol		VEENENDAAL	H55	125	6:46:24
61	Eddy de Boer		GRONINGEN	H21	18	6:46:53
62	Michiel van Niekerk	NIEUWERKERK A/D IJSSEL	H21	36	6:47:00
63	Roelof Moes		NIJEVEEN	H50	108	6:48:11
64	Adrianus de Ridder	GELDERMALSEN	H40	63	6:50:22
65	Hans Sanders		BERGSCHENHOEK	H45	86	6:52:02
66	Theo Koelen		DELDEN		H50	105	6:53:17
67	Huib Bol		PIJNACKER	H55	122	6:53:37
68	Jan Kollé		GRONINGEN	H40	59	6:54:40
69	Bert Dost		GRONINGEN	H45	77	6:59:09
70	Harry Tjapkes		DARP (HAVELTE)	H60	133	6:59:32
71	Gerben Wouda		SITTARD		H21	45	7:02:37
72	Jitze Weber		HAAKSBERGEN	H45	93	7:03:52
73	Riekele Heida		HEERENVEEN	H50	104	7:07:32
74	Johan Schrader		SPANKEREN	H55	126	7:08:32
75	Friedy de Jong		DONGEN		H21	26	7:08:40
76	Aart Koster		OOSTZAAN	H21	30	7:09:29
77	Jan de Beer		DONGEN		H40	51	7:10:25
78	Hans de Geus		VELDHOVEN	H50	103	7:10:28
79	Bertus Braam		ST. ANTHONIS	H60	139	7:17:42
80	Erik Zuidema		BEILEN		H45	95	7:20:11
81	Rob Broekman		DEN HAAG	H40	54	7:20:42
82	Geert Klungel		SMILDE		H60	132	7:23:54
83	Peter Koenen		SPIJKENISSE	H40	58	7:29:26
84	Rob van Heijst		ZUIDWOLDE	H60	131	7:30:20
85	Vincent Moonen		ROTTERDAM	H21	33	7:30:22
86	Eelke Wijnia		HARDEGARIJP	H55	128	7:32:37
87	Alex v.d. Bogaard	GRONINGEN	H45	72	7:34:47
88	Hans Somerwil		DELFT		H45	87	7:35:27
89	Louis Biemans		S GRAVENMOER	H50	102	7:37:49
90	Hans Bosman		DORDRECHT	H45	73	7:46:07

 

Eindklassement Lange Afstand Masters H40
Ned. Kampioenschap
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Startnr	Tijd
1	Cock Groot		HEERHUGOWAARD	H40	55	5:39:00
2	Arie Reurink		BALKBRUG	H40	62	5:45:22
3	Gerard Terwisscha	HAREN		H40	64	5:52:21
4	Jan van Loenen		METEREN		H40	61	5:57:34
5	Jan Beldman		DALFSEN		H40	52	6:04:46
6	Pieter Boumeester	EPE		H40	53	6:14:31
7	Adri Rink		GRONINGEN	H40	66	6:27:14
8	Bert de Heij		GORREDIJK	H40	56	6:41:02
9	Adrianus de Ridder	GELDERMALSEN	H40	63	6:50:22
10	Jan Kollé		GRONINGEN	H40	59	6:54:40
11	Jan de Beer		DONGEN		H40	51	7:10:25
12	Rob Broekman		DEN HAAG	H40	54	7:20:42
13	Peter Koenen		SPIJKENISSE	H40	58	7:29:26

 

Eindklassement Lange Afstand Masters H45
Ned. Kampioenschap
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Startnr	Tijd
1	Eef Wanders		DIDAM		H45	92	5:39:14
2	Willem Hofman		HYUM		H45	79	5:51:01
3	Jan de Groot		HANTUMHUIZEN	H45	78	5:57:36
4	Hartger Vrijheid	HARDERWIJK	H45	91	5:58:33
5	Ronald Damen		EEMNES		H45	76	6:04:32
6	Albert Karsies		BALKBRUG	H45	80	6:11:24
7	Marinus Woertink	ANE		H45	94	6:14:26
8	Bé van Veen		YDE		H45	89	6:19:37
9	Paul van Leeuwen	LEIDSCHENDAM	H45	84	6:23:53
10	Wijnand v.d. Vendel	OTTERLO		H45	90	6:25:55
11	Dico Baas		EDE		H45	71	6:28:18
12	Hans Brandsma		DEN HELDER	H45	75	6:33:13
13	Chris Offringa		HOLTEN		H45	85	6:37:41
14	Theo Tersteeg		OUDE WETERING	H45	88	6:39:48
15	Hans Sanders		BERGSCHENHOEK	H45	86	6:52:02
16	Bert Dost		GRONINGEN	H45	77	6:59:09
17	Jitze Weber		HAAKSBERGEN	H45	93	7:03:52
18	Erik Zuidema		BEILEN		H45	95	7:20:11
19	Alex v.d. Bogaard	GRONINGEN	H45	72	7:34:47
20	Hans Somerwil		DELFT		H45	87	7:35:27
21	Hans Bosman		DORDRECHT	H45	73	7:46:07

 

Eindklassement Lange Afstand Masters H50
Ned. Kampioenschap
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Startnr	Tijd
1	Jan Stege		WEERSELO	H50	113	5:51:15
2	Harm Kuper		EXLOO		H50	107	6:05:18
3	Henk Schoonhoven	OLDEBROEK	H50	109	6:19:23
4	Jan Beentjes		SCHAGEN		H50	101	6:28:20
5	Drevis Schuurman	STEENWIJK	H50	110	6:44:19
6	Tinus Wils		PESSE		H50	112	6:45:59
7	Roelof Moes		NIJEVEEN	H50	108	6:48:11
8	Theo Koelen		DELDEN		H50	105	6:53:17
9	Riekele Heida		HEERENVEEN	H50	104	7:07:32
10	Hans de Geus		VELDHOVEN	H50	103	7:10:28
11	Louis Biemans		S GRAVENMOER	H50	102	7:37:49

 

Eindklassement Lange Afstand Masters H55
Ned. Kampioenschap
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Startnr	Tijd
1	Marcel v.d. Plas	HUIZEN		H55	124	6:05:38
2	Arend Middelveldt	RUINERWOLD	H55	129	6:22:48
3	Lambert Veen		TER AARD	H55	127	6:25:03
4	Peter Bakker		ROTTERDAM	H55	121	6:28:38
5	Aart v.d. Breevaart Bravenboer	NUMANSDORP	H55	123	6:30:00
6	Jan v.d. Pol		VEENENDAAL	H55	125	6:46:24
7	Huib Bol		PIJNACKER	H55	122	6:53:37
8	Johan Schrader		SPANKEREN	H55	126	7:08:32
9	Eelke Wijnia		HARDEGARIJP	H55	128	7:32:37

 

Eindklassement Lange Afstand Masters H60 en H65
Ned. Kampioenschap
Rang	Naam			Plaats		Cat.	Startnr	Tijd
1	Harry v.d. Werff	ECHTELD		H60	135	6:26:50
2	Jan Turk		ZOETERWOUDE	H60	134	6:32:38
3	Harry Tjapkes		DARP (HAVELTE)	H60	133	6:59:32
4	Bertus Braam		ST. ANTHONIS	H65	139	7:17:42
5	Geert Klungel		SMILDE		H60	132	7:23:54
6	Rob van Heijst		ZUIDWOLDE	H60	131	7:30:20

 

Totaal Klassement Lange Afstand
(alfabetische volgorde)
Naam		Woonplaats	Cat.	Nr.	  Na Lopen	Na Fietsen	EindTijd
Piet Alkema	HOOGEZAND	H21	12	1:28:37	(50)	4:34:29	(33)	6:08:54	(32)
Dico Baas	EDE		H45	71	1:28:50	(51)	4:35:59	(36)	6:28:18	(50)
Peter Bakker	ROTTERDAM	H55	121	1:39:53	(88)	5:04:44	(68)	6:28:38	(52)
Jan Beentjes	SCHAGEN		H50	101	1:26:09	(37)	4:46:33	(45)	6:28:20	(51)
Jan de Beer	DONGEN		H40	51	1:22:12	(24)	4:42:39	(41)	7:10:25	(80)
Cees Beets	VOLENDAM	H21	15	1:21:20	(21)	4:27:33	(22)	5:54:09	(19)
Hans Beijer	VLAARDINGEN	H21	16	1:26:03	(36)	4:27:39	(24)	5:59:07	(24)
Jan Beldman	DALFSEN		H40	52	1:19:12	(14)	4:30:37	(28)	6:04:46	(27)
Robert Beute	ASSEN		H21	17	1:19:16	(17)	4:23:46	(19)	5:46:16	(15)
Louis Biemans	S GRAVENMOER	H50	102	1:29:25	(55)	5:30:50	(90)	7:37:49	(92)
Eddy de Boer	GRONINGEN	H21	18	1:31:24	(62)	5:10:32	(74)	6:46:53	(64)
Alex v.d. Bogaard	GRONINGEN	H45	72	1:45:59	(101	5:30:43	(89)	7:34:47	(90)
Huib Bol	PIJNACKER	H55	122	1:27:26	(43)	5:12:41	(76)	6:53:37	(70)
Robin Boon	MIJDRECHT	H21	19	1:16:04	(9)	4:21:21	(15)	(-)
Hans Bosman	DORDRECHT	H45	73	1:47:17	(102	5:49:12	(97)	7:46:07	(93)
Pieter Boumeester	EPE		H40	53	1:24:58	(33)	4:41:47	(40)	6:14:31	(37)
Bertus Braam	ST. ANTHONIS	H60	139	1:44:25	(97)	5:20:37	(84)	7:17:42	(82)
Hans Brandsma	DEN HELDER	H45	75	1:38:18	(79)	5:03:43	(67)	6:33:13	(56)
Aart v.d. Breevaart	NUMANSDORP	H55	123	1:39:28	(87)	5:01:37	(63)	6:30:00	(54)
Rob Broekman	DEN HAAG	H40	54	1:29:38	(56)	5:18:14	(82)	7:20:42	(84)
Kor Broers	LEMMER		H21	44	1:36:26	(76)	4:49:32	(50)	6:11:50	(35)
Bert Bruins	BLIJHAM		H21	20	1:28:11	(48)		(-)		(-)
Cees Colijn	APELDOORN	H21	21	1:12:49	(4)	4:08:43	(3)	5:32:38	(6)
Ronald Damen	EEMNES		H45	76	1:27:50	(44)	4:35:52	(34)	6:04:32	(26)
Bert Dost	GRONINGEN	H45	77	1:24:12	(30)	5:16:55	(79)	6:59:09	(72)
Hans de Geus	VELDHOVEN	H50	103	1:34:35	(69)	5:12:26	(75)	7:10:28	(81)
Andries Gilde	MAASTRICHT	H21	22	1:39:56	(89)	5:22:13	(86)	(-)
Guido Gosselink	ENSCHEDE	H21	5	1:11:05	(1)	3:57:26	(1)	5:21:35	(2)
Cock Groot	HEERHUGOWAARD	H40	55	1:15:10	(6)	4:15:00	(10)	5:39:00	(9)
Jan de Groot	HANTUMHUIZEN	H45	78	1:29:23	(54)	4:33:18	(31)	5:57:36	(22)
Theo Haarsma	LEIDEN		H21	23	1:33:18	(67)	4:52:43	(52)	6:28:01	(49)
Frank Hagen	VAASSEN		H21	24	1:30:43	(60)	4:55:16	(59)	6:28:45	(53)
Riekele Heida	HEERENVEEN	H50	104	1:40:34	(90)	5:25:14	(87)	7:07:32	(76)
Bert de Heij	GORREDIJK	H40	56	1:38:52	(86)	5:04:49	(69)	6:41:02	(60)
Rob van Heijst	ZUIDWOLDE	H60	131	1:41:30	(91)	5:33:41	(92)	7:30:20	(87)
Willem Hofman	HYUM		H45	79	1:15:20	(7)	4:22:52	(16)	5:51:01	(16)
Niek Jaarsma	FRANEKER	H21	25	1:20:53	(19)	4:28:48	(26)	6:16:35	(39)
Richard Jacobs	GRONINGEN	H40	57	1:24:44	(32)		(-)		(-)
Friedy de Jong	DONGEN		H21	26	1:16:29	(10)	4:56:43	(60)	7:08:40	(78)
Harm Jorritsma	JOURE		H21	27	1:30:28	(58)	5:05:25	(70)	6:39:32	(58)
Albert Karsies	BALKBRUG	H45	80	1:31:50	(65)	4:44:56	(43)	6:11:24	(34)
Dirk Keekstra	GRONINGEN	H45	81	1:27:54	(47)	4:44:47	(42)	6:14:56	(38)
Geert Klungel	SMILDE		H60	132	1:48:12	(103	5:32:26	(91)	7:23:54	(85)
Raymond Koch	NIJEVEEN	H21	28	1:26:24	(39)	4:23:42	(18)	5:44:49	(13)
Theo Koelen	DELDEN		H50	105	1:38:23	(80)	5:17:28	(80)	6:53:17	(69)
Peter Koenen	SPIJKENISSE	H40	58	1:45:13	(99)	5:38:00	(96)	7:29:26	(86)
Arnold Koers	DEVENTER	H21	29	1:26:20	(38)	4:41:42	(39)	6:07:26	(30)
Jan Kollé	GRONINGEN	H40	59	1:41:36	(92)	5:08:46	(71)	6:54:40	(71)
Aart Koster	OOSTZAAN	H21	30	1:38:27	(82)	4:53:46	(55)	7:09:29	(79)
Jim Koster	HUIZEN		H50	106	1:38:49	(85)		(-)		(-)
Theo Kuiper	VOORSCHOTEN	H40	60	1:37:03	(78)		(-)		(-)
Arjen Kuper	EXLOO		H21	1	1:11:06	(2)	4:04:08	(2)	5:19:53	(1)
Harm Kuper	EXLOO		H50	107	1:31:33	(63)	4:36:13	(37)	6:05:18	(28)
Gerard Lange	GRONINGEN	H21	31	1:30:49	(61)	4:32:53	(30)	5:54:12	(20)
Paul van Leeuwen	LEIDSCHENDAM	H45	84	1:36:25	(75)	4:50:32	(51)	6:23:53	(44)
Jan van Loenen	METEREN		H40	61	1:17:22	(11)	4:27:03	(21)	5:57:34	(21)
Arend Middelveldt	RUINERWOLD	H55	129	1:35:51	(74)	4:54:40	(56)	6:22:48	(43)
Lambertus Moes	WAGENINGEN	H21	32	1:27:52	(46)	4:35:55	(35)		(-)
Roelof Moes	NIJEVEEN	H50	108	1:42:29	(93)	5:02:49	(66)	6:48:11	(66)
Vincent Moonen	ROTTERDAM	H21	33	1:44:37	(98)	5:35:35	(94)	7:30:22	(88)
Jeroen de Munnik	KORTENHOEF	H21	34	1:27:17	(42)	4:26:46	(20)	5:43:45	(12)
Marc van Nassau	DORDRECHT	H21	35	1:17:30	(12)	4:28:27	(25)	6:17:00	(40)
Kurt v.d. Nes	GRONINGEN	H21	4	1:24:07	(29)	4:14:39	(9)	5:34:42	(8)
Michiel van Niekerk	NIEUWERKERK A/D H21	36	1:27:51	(45)	5:01:50	(64)	6:47:00	(65)
Chris Offringa	HOLTEN		H45	85	1:25:33	(35)	4:54:41	(57)	6:37:41	(57)
Edwin Ophof	RAALTE		H21	37	1:21:21	(22)	4:08:54	(4)	5:34:10	(7)
Marcel v.d. Plas	HUIZEN		H55	124	1:22:21	(25)	4:36:27	(38)	6:05:38	(29)
Jan v.d. Pol	VEENENDAAL	H55	125	1:30:31	(59)	5:02:40	(65)	6:46:24	(63)
Jouke Posthumus	HAREN		H21	38	1:24:15	(31)	4:31:00	(29)	6:02:17	(25)
Arie Reurink	BALKBRUG	H40	62	1:17:57	(13)	4:16:14	(14)	5:45:22	(14)
Adrianus de Ridder	GELDERMALSEN	H40	63	1:38:39	(84)	5:10:09	(73)	6:50:22	(67)
Robert Rietveld	ZUTPHEN		H21	39	1:23:09	(26)	4:33:57	(32)	6:08:49	(31)
Adri Rink	GRONINGEN	H40	66	1:29:53	(57)	4:48:40	(48)	6:27:14	(48)
Hans Sanders	BERGSCHENHOEK	H45	86	1:26:30	(40)	5:09:16	(72)	6:52:02	(68)
Harco Schaafsma	RIJNSBURG	H21	3	1:19:13	(15)	4:09:31	(6)	5:30:28	(4)
Henk Schoonhoven	OLDEBROEK	H50	109	1:23:26	(27)	4:23:12	(17)	6:19:23	(41)
Johan Schrader	SPANKEREN	H55	126	1:34:39	(70)	5:21:28	(85)	7:08:32	(77)
Drevis Schuurman	STEENWIJK	H50	110	1:45:22	(100	5:01:01	(62)	6:44:19	(61)
Hans Somerwil	DELFT		H45	87	1:44:12	(96)	5:27:50	(88)	7:35:27	(91)
Huub Stammes	SOEST		H21	41	1:20:56	(20)	4:15:33	(12)	5:39:47	(11)
Jan Stege	WEERSELO	H50	113	1:25:15	(34)	4:28:50	(27)	5:51:15	(17)
Ronald Stoffelsma	NORG		H40	67	1:27:08	(41)	4:45:49	(44)		(-)
Theo Tersteeg	OUDE WETERING	H45	88	1:29:13	(52)	4:53:07	(53)	6:39:48	(59)
Gerard Terwisscha	HAREN		H40	64	1:19:14	(16)	4:15:14	(11)	5:52:21	(18)
Bert Tiems	DELFT		H40	65	1:29:16	(53)		(-)		(-)
Tiedo Tinga	LEMMER		H21	2	1:15:02	(5)	4:09:25	(5)	5:28:21	(3)
Harry Tjapkes	DARP (HAVELTE)	H60	133	1:43:32	(94)	5:17:42	(81)	6:59:32	(73)
Jan Turk	ZOETERWOUDE	H60	134	1:33:37	(68)	4:47:01	(47)	6:32:38	(55)
Bé van Veen	YDE		H45	89	1:31:36	(64)	4:53:28	(54)	6:19:37	(42)
Lambert Veen	TER AARD	H55	127	1:36:35	(77)	4:58:09	(61)	6:25:03	(45)
Rense Veenstra	HAREN		H21	42	1:24:06	(28)		(-)		(-)
Wijnand v.d. Vendel	OTTERLO		H45	90	1:35:25	(72)	4:55:06	(58)	6:25:55	(46)
Bert Verduin	HEEMSKERK	H21	46	1:11:08	(3)	4:15:49	(13)	5:30:50	(5)
Hartger Vrijheid	HARDERWIJK	H45	91	1:21:32	(23)	4:12:30	(7)	5:58:33	(23)
Eef Wanders	DIDAM		H45	92	1:19:17	(18)	4:13:25	(8)	5:39:14	(10)
Jitze Weber	HAAKSBERGEN	H45	93	1:38:25	(81)	5:13:25	(78)	7:03:52	(75)
Harry v.d. Werff	ECHTELD		H60	135	1:32:16	(66)	4:49:30	(49)	6:26:50	(47)
Eelke Wijnia	HARDEGARIJP	H55	128	1:38:35	(83)	5:35:40	(95)	7:32:37	(89)
Tinus Wils	PESSE		H50	112	1:35:49	(73)	5:12:58	(77)	6:45:59	(62)
Marinus Woertink	ANE		H45	94	1:28:36	(49)	4:46:42	(46)	6:14:26	(36)
Gerben Wouda	SITTARD		H21	45	1:34:57	(71)	5:18:22	(83)	7:02:37	(74)
Jan Wullink	ENSCHEDE	H21	43	1:16:02	(8)	4:27:36	(23)	6:10:49	(33)
Erik Zuidema	BEILEN		H45	95	1:43:45	(95)	5:33:48	(93)	7:20:11	(83)