Informatie    Inschrijven    Reisarrangement    Deelnemerslijst    Routekaarten    Uitslagen    Foto's

7 februari 2004
Download alle uitslagen met tussentijden en categorieën

Klassement Overall
Lopen / ATB / LangLauf
	Rang	Naam			Plaats			Cat.	Nr.	Tijd
	1	Machiel Ittmann		HILVERSUM		H20	1	2:06:23
	2	Roland Hütter		SALZBURG (Oostenr.)	H20	3	2:14:12
	3	Jos Verest		TULL en 't WAAL		H40	31	2:19:55
	4	Co Looijesteijn		ANNA PAULOWNA		H50	38	2:24:16
	5	Pieter Bolder		APELDOORN		H40	30	2:36:16
	6	Marcus Bachmann		WIEN (Oostenr.)		H20	10	2:42:22
	7	Ruud Voerman		NIEUWE NIEDORP		H20	7	2:49:18
	8	Waltraud Wernhart	WIEN (Oostenr.)		D20	42	3:24:54
	9	Peter van Soest		ROTTERDAM		H20	6	3:35:33

 

Klassement Overall
Lopen / ATB / Schaatsen
Rang	Naam			Plaats			Cat.	Nr.	Tijd
1	Robert Reiter		WALS (Oostenrijk)	H20	114	2:00:53
2	Martin Veenhuizen	EKEHAAR			H20	117	2:01:52
3	Robert Beute		ASSEN			H20	101	2:02:00
4	Hubert Kreutz		INNSBRUCK (Oostenr.)	H20	124	2:12:23
5	Rupert Baumgartner	AINRING			H50	183	2:12:55
6	Bart v.d. Walle		ASSEN			H20	120	2:13:32
7	Kurt v.d. Nes		GRONINGEN		H20	112	2:13:46
8	John Beijer		ELST			H50	170	2:18:59
9	Jans Kuik		EEXTERZANDVOORT		H50	175	2:20:21
10	Jeroen Funken		ASSEN			H20	104	2:21:31
11	Wijnand van Vendel	OTTERLO			H50	180	2:22:35
12	Joop Peters		ASSEN			H50	177	2:22:36
13	Marion Visser		NOORD SCHARWOUDE	D20	192	2:26:17
14	Henk Schoonhoven	OLDEBROEK		H50	178	2:26:42
15	Chiem de Winter		ELST			H20	121	2:27:57
16	Marcel Foppen		ARNHEM			H20	103	2:28:43
17	Dim van Vliet		WERKENDAM		H50	181	2:29:10
18	Jan Veen		ASSEN			H20	116	2:30:26
19	Lambert Veen		TER AARD		H50	179	2:31:31
20	Maiko Rummens		OBDAM			H20	115	2:32:50
21	Gijs Eggink		VORDEN			H20	102	2:36:46
22	Maarten Vriesendorp	UTRECHT			H20	119	2:37:33
23	Jan van Veen		ASSEN			H50	182	2:38:01
24	Dick Bastiaannet	ASSEN			H40	155	2:38:36
25	Aloys Meinema		AMSTERDAM		H20	111	2:39:01
26	Edwin Maalderink	ELST			H20	110	2:42:21
27	Cees Luttikhuizen	HEERHUGOWAARD		H50	176	2:42:50
28	Stephan Weinschenk	TILBURG			H20	123	2:46:13
29	Karin Merck		OSS			D40	193	2:47:18
30	Eduard Borst		URSEM			H50	171	2:50:23
31	Arnoud de Vroomen	ROTTERDAM		H20	122	2:52:00
32	Sierd Hoekstra		MUIDERBERG		H20	108	2:57:06
33	Marike Beute		ASSEN			D20	190	3:00:07
34	Sjoerd van Gelderen	AMSTERDAM		H20	105	3:01:02
35	Joop Groeneweg		DORDRECHT		H50	173	3:01:43
36	Hendrik Postma		ROTTERDAM		H20	113	3:03:50
37 Esther Roelofs HILVERSUM D20 191 3:05:01
38 Oebele Hoekstra ALMERE H40 157 3:11:17
39 Han Keijzer BATHMEN H50 174 3:14:21
40 Kees Kiestra BREDA H20 109 3:15:41
Klassement   Estafette
Lopen - ATB - Langlauf
Naam							TeamNaam			Nr.	Lopen		Na ATB		Eindtijd
Stefan Holzner -  Thomas Brengartner -  Mathias Holzner	Opel Team			217	0:38:40	(1)	1:17:00	(2)	1:55:01	(1)
Herbert Koch - Christian Dufter - Dori Scheurl 220 0:40:28 (4) 1:20:54 (3) 1:59:19 (2)
Franz Wimmer - Thomas Hasslberger - Peter Eicher Marin's Bike Shop Racing 213 0:39:55 (2) 1:16:33 (1) 1:59:42 (3) Harald Funk-Maximilian Vordermayer-Ferdinand Krüller Katek 211 0:40:20 (3) 1:20:57 (4) 2:00:48 (4)
Andi Dandl - Hubert Mayer - Frank Staller Bike Sport Mayer Racing T 209 0:41:48 (5) 1:21:45 (5) 2:01:30 (5)
Josef Öttl - Armin Schuhbeck - Stefan Neudecker Inzell 1 210 0:46:08 (8) 1:23:55 (7) 2:04:30 (6)
Frank Wimmer - Thomas Hassberger - Peter Eicher 219 0:42:51 (6) 1:24:32 (8) 2:04:35 (7)
Udo Wendel - Georg Bachmeier - Hans Egger Allianz 206 0:49:41 (10) 1:29:06 (9) 2:08:55 (8)
Hans Egger - Heinz Kargl - Robert Köstle Auto-Unfallklinik Inzell- 214 0:45:14 (7) 1:23:25 (6) 2:09:59 (9)
Hubert Passtötter - Max Doppler - Gerhard Egger Trachtler 208 0:51:30 (12) 1:33:24 (11) 2:14:54 (10)
Paula Mangold-Wolf - Angela Huy - Walburga Maier Team Frauenpower 207 0:47:30 (9) 1:31:25 (10) 2:15:32 (11)
Lisa Ringlstätter - Stefan Keilhofer - Bärbel Schmözl Blond und Schnell 218 0:51:23 (11) 1:35:29 (12) 2:22:15 (12)
Kees Drijfholt - Wim Eggens - Kees Drijfholt Kop d'r Veur 215 0:56:15 (14) 1:43:18 (13) 2:42:18 (13)
Bert v.d. Broek - Debby Heynen - Bert v.d. Broek Multiduostars 201 0:53:57 (13) 1:44:29 (14) 3:02:40 (14)
Roel Kwint - Ludo Dummer - Ginus Geuzinge 202 1:02:33 (17) 1:58:03 (16) 3:31:00 (15)
Jan Westerhuis - Jan Westerhuis - Egbert Eising WESTEIS 204 0:58:02 (15) 1:54:12 (15) 3:47:52 (16)
Jan Hulzebos - Henk Meijering - André Westerveld Team Heidi 203 1:02:31 (16) (-) 3:07:54 (-)

Klassement   Estafette
Lopen - ATB - Schaatsen
Naam							TeamNaam			Nr.	Lopen		Na ATB		Eindtijd
Robert Marrer -  Markus Geets -  Yury Kolhanez		GER/AUT/RUS			227	0:51:15	(1)	1:32:12	(1)	2:02:53	(1)
Marjolein Leliveld -  Martin Dupont -  Hans Leliveld	Free the Heel			226	1:09:45	(2)	1:59:26	(2)	2:50:11	(2)