Stichting Wintertriathlon Assen

Postbus 358
9400 AJ Assen

[email protected]
T: 0592 - 354316

Deelnemerslijst
Sprintafstand Senioren / Masters / Duathlon
24 oktober 2009

Sprintafstand:
Nr.
Naam
Plaats
Cat.
301
Gert Daling
DRIJBER
H20
302
Sven Maris
HASSELT
H20
303
Fabian de Wolf
GRONINGEN
H20
312
Egbert Bosscher
ASSEN
H24
313
Eelke Jan Bouma
GRONINGEN
H24
314
Sander Collignon
MIJNSHEERENLAND
H24
315
Joery Dekker
NIBBIXWOUD
H24
316
Harry Feenstra
EMMELOORD
H24
317
Gideon den Hertog
GRONINGEN
H24
318
Robert v.d. Kaaden
MANTGUM
H24
319
Kees Kuipers
NIEZIJL
H24
320
Stijn Lammerink
OLDENZAAL
H24
321
Emon Lange
ERICA
H24
322
Dan Maasdam
MIJNSHEERENLAND
H24
323
Joost Nieuwenburg
ALPHEN AAN DEN RIJN
H24
324
Roelof Oosterhuis
GRONINGEN
H24
325
Ralph Potappel
ROTTERDAM
H24
326
Thijs Rongen
NAGELE
H24
327
Maarten de Ruiter
GRONINGEN
H24
328
Danny Santing
BARNEVELD
H24
329
Corjan Schonewille
ALMERE
H24
330
Jurgen Segers
VELDHOVEN
H24
331
Arjan Snijders
SOEST
H24
332
Bert Speelman
ASSEN
H24
333
Evert Jan Veldkamp
GRONINGEN
H24
334
Wilfred Vogd
GRONINGEN
H24
335
Antoine Wolbes
ASSEN
H24
336
Jaco de Wolf
LEIDEN
H24
337
Dennis Wolthuis
OUDERKERK AD AMSTEL
H24
338
Hendri Drogt
WIERDEN
H24
339
Vijver, v.d. Patrick
VELDHOVEN
H24
340
Beek, ter Marnix
ASSEN
H24
341
Hulzinga, Gertjan
GRONINGEN
H24
342
Wouter Andringa
ENSCHEDE
H24
343
Jerome Jansen
HAELEN
H24
344
Marco Swenne
ASSEN
H24
345
Henkjan van Goor
DAARLERVEEN
H24
351
Nico Barten
IJSSELSTEIN
H40
352
Arie-jan Blaauw
HOOGHALEN
H40
353
Hans Bolt
ANNA PAULOWNA
H40
354
Jos Bolt
DEVENTER
H40
355
Klaas Bos
RODEN
H40
356
Frank Bosman
HENGELO
H40
357
Peter Breukers
HARDEGARIJP
H40
358
Arris van Deelen
EDE
H40
359
Mauri Diego
ASSEN
H40
360
Guido Driescher
M�LHEIM AM RUHR (Duitsl.)
H40
361
Robin Fakkeldij
OUDKARSPEL
H40
363
Gertjan de Greef
AMERSFOORT
H40
364
René ten Haaf
SOEST
H40
365
Ruben Heikoop
AMSTERDAM
H40
366
Frank Hengeveld
NOOTDORP
H40
367
Ronald Horstman
ZWOLLE
H40
368
Gerrit Jansen
ASSEN
H40
369
Rob Jongenburger
HEILOO
H40
370
Laurens Klaas
DEURNINGEN
H40
371
Cor Kortlever
OOSTENDORP
H40
372
Marc Onnen
OEGSTGEEST
H40
373
Lammert v.d. Ploeg
ZWAAGWESTEINDE
H40
375
Marcel Smalbil
ASSEN
H40
376
Hans Smit
GRONINGEN
H40
377
Louis Timmerman
OLDEMARKT
H40
378
Henk Walters
ASSEN
H40
379
Henk v.d. Water
BEESD
H40
380
Andre Westerveld
ASSEN
H40
381
Bert Wienen
SMILDE
H40
382
Marchinus Kok
BOVENSMILDE
H40
383
Adri Prins
BEILEN
H40
384
Hein Holwerda
DAMWOUDE
H40
385
Jakob Veldkamp
BEILEN
H40
386
Gert Kramer
ASSEN
H40
387
Menno Mollema
ASSEN
H40
388
Klaas Laansma
MAARSSEN
H40
389
Han Boselie
GELDERMALSEN
H40
390
Henry Griemink
KLAZIENAVEEN
H40
391
Jelle Pranger
DOKKUM
H40
401
Willem Alsemgeest
SCHIPLUIDEN
H50
402
Peter Bamberg
ZUIDLAREN
H50
403
Dick Bastiaannet
ASSEN
H50
404
Jan Beldman
DALFSEN
H50
405
Henk v.d. Belt
HUISSEN
H50
406
Wim Casparie
GRONINGEN
H50
407
Meine Hoitsma
KOLLUM
H50
408
René Kraaijeveld
DEN HELDER
H50
409
Lambert van Nuil
KLAZIENAVEEN
H50
410
Henk Pelsma
DRACHTEN
H50
411
Jos Pennartz
UTRECHT
H50
412
Jan Plekkenpol
HENGELO GLD
H50
413
Henk Schepers
WEERDINGE
H50
414
Rein Schonewille
HOOGEVEEN
H50
415
Geje Schutte
UITHUIZEN
H50
416
Berend Jan Sterken
NIEUWLEUSEN
H50
417
Han Fred Weelink
BEILEN
H50
418
Geert Jan Westra
SCHIPLUIDEN
H50
419
Ruud v.d. Zande
GRONINGEN
H50
420
Koos Huitema
OOSTERWOLDE
H50
421
Willem Elfrink
ZEVENAAR
H50
431
Wim Beldman
HOLTEN
H60
432
George Bouret
HENGELO
H60
433
Leen Buitelaar
ALPHEN AD RIJN
H60
434
Albert Fleer
EDE
H60
435
Riekele Heida
HEERENVEEN
H60
436
Jacob Heslinga
HEGEBEINTUM
H60
437
Peter Kluin
GRONINGEN
H60
438
Jaap Talen
HOOGEVEEN
H60
451
Femke Hoekstra
AMSTERDAM
D20
452
Aukje Kreuger
WOERDEN
D20
453
Marieke van Hunen
GRONINGEN
D20
461
Ellen ten Boom
AKKRUM
D24
462
Alja Bout
HOOGEVEEN
D24
463
Antoinette Cassée
ROTTERDAM
D24
464
Cindy Dierikx
BUNNIK
D24
465
Nienke Dijk
HOLTEN
D24
466
Ria van Dijk
RUINEN
D24
467
Janine Doorduin
HOOGEZAND
D24
468
Alien Flik
RUINEN
D24
469
Liesbeth Kemkers
GRONINGEN
D24
470
Monique Koopman
EERSTE EXLO�RMOND
D24
471
José v.d. Lijke
JOURE
D24
472
Veronique Mayer
MIJNSHEERENLAND
D24
473
Annemieke Sonneveld
AMSTERDAM
D24
474
Marijke Vreugdenhil
ASSEN
D24
475
Hedri Vrieling
ODIJK
D24
476
Marjolein Vugt
HEERHUGOWAARD
D24
477
Antje Wagner
MIJNSHEERENLAND
D24
478
Peggie Wierda
GELDERMALSEN
D24
479
Carin Ceelaert
GRONINGEN
D24
481
Wina Fakkeldij
OUDKARSPEL
D40
482
Gesina v.d. Kolk
HAARLEM
D40
484
Ingrid Lemke
APELDOORN
D40
485
Ellie Scholten
DEURNINGEN
D40
487
Anneke Venema
ZWOLLE
D40
488
Jelanda Visser
ASSEN
D40
489
Heuveln, van Hilde
DOODSTIL
D40
490
Beek, ter Annet
ASSEN
D40
495
Christie Brouwer
ALMERE
D40
491
Saakje Berkenbosch
OLDEBERKOOP
D50
492
Cora v.d. Haar
LEEUWARDEN
D50
493
Elise Laan
RUINERWOLD
D50
494
Ingrid van Berkel
ELLECOM
D50
Duathlon Sprintafstand:
Nr.
Naam
Plaats
Cat.
501
Harald Brouwer
HEERENVEEN
H24
502
Rinyanne Dirksma
ASSEN
D24
503
Lieuwe Dirksma
WOLVEGA
H50
504
Marijke Doelman
ASSEN
D40
505
Rutger Groothuis
GRONINGEN
H18
506
Aukje de Haan
ZUIDLAREN
D40
507
Janmar Katoele
BEILEN
H24
508
René Kops
OOSTERHOUT
H40
510
Wilma Veldkamp-Wagenaar
GRONINGEN
D24
511
Gerda v.d. Veen
SCHIPLUIDEN
D40

 

Druk evtl. op Beeld - Vernieuwen (F5) voor aktuele pagina's!
(deze pagina is bijgewerkt op 20-Okt-2009  16:51)