Stichting Wintertriathlon Assen

Postbus 358
9400 AJ Assen

[email protected]
T: 0592 - 354316

Deelnemerslijst
RECREANTEN / DUATHLON
24 oktober 2009

Recreanten:
Nr.
Naam
Plaats
Cat.
601
Herman Aalberts
APELDOORN
H50
602
Jan Bakker
LEERDAM
H55
603
Peter Bergen Henegouwen
DEN HELDER
H45
604
Sjaak Beukers
DEN HELDER
H60
605
Marc Bruin
EMMEN
H40
606
Ralf Christiaanse
HOOGEZAND
H24
607
Steef Doorten
BEILEN
H40
608
Arjen Eijlers
WOERDEN
H40
609
John Faasse
ZAANDAM
H50
610
Jan Willem Francke
ZWOLLE
H40
611
Klaas Fuite
LEERSUM
H60
613
Annemarten Groenman
NIEBERT
H65
614
Marco Heemskerk
LISSE
H24
615
Jack Heeremans
SANTPOORT
H45
616
Kjeld van Hees
UTRECHT
H24
617
Steven Hengeveld
BARNEVELD
H50
618
Marlijn v.d. Hoeven
DEN HAAG
D24
619
Rick Hoff
VIJFHUIZEN
H40
620
Gert-Jan Hol
TRICHT
H40
621
Jan Holleman
SANTPOORT
H45
622
André Hooft
SOEST
H24
624
Aarnout Huijssoon
ELBURG
H20
625
Elzo Hultink
ASSEN
H24
626
Piet de Jong
OOSTERWOLDE
H50
627
Sierd Jongstra
MUSSELKANAAL
H50
628
Bart Jonkers
HARDENBERG
H55
629
Harry Kanis
ZWOLLE
H50
630
Peter van Keeken
OBBICHT
H40
631
Jan Kleef
EXLOO
H60
632
Hillie Koops-v.d. Wal
GIETEN
D24
633
Thomas Kraal
UTRECHT
H24
634
Niels de Kraker
BUSSUM
H40
635
Ingeborg Kreuze
ASSEN
D20
636
Paul v.d. Leij
HELLEVOETSLUIS
H24
637
Richard Leussink
HAAKSBERGEN
H40
638
Anne Looijenga
ASSEN
H24
639
Karen Luijten
BEST
D24
640
G Marlet
UTRECHT
H24
642
Jaap Meijering
RODEN
H50
643
Henri Olthof
HELLENDOORN
H24
644
Martin Oosterom
WOERDEN
H40
645
Meine Oosterveld
LANGBROEK
H60
646
Martijn Otten
HEERENVEEN
H24
647
Gerbert Pleijter
OOSTERWOLDE GLD
H20
649
Wim Ramler
DEN HELDER
H50
650
Adrianus de Ridder
GELDERMALSEN
H50
651
Fred Rijkers
DEN HELDER
H50
652
Jacob Rijnberg
EXLOO
H50
653
Rob Rozeboom
SOEST
H60
654
Luc Rutjes
KOEKANGE
H65
655
Gertjan Schilder
AMSTELVEEN
H24
656
Wubbo Scholte
PUTTEN
H50
657
Ineke Scholte - de Roo
PUTTEN
D50
658
Jan Schra
STAPHORST
H40
659
Thijn Seuntjens
BLADEL
H24
660
Hugo v.d. Sluis
GROENEKAN
H60
661
Robin Smit
HOOFDDORP
H40
662
Bert v.d. Stoep
HATTEM
H55
663
Sipke Talsma
HOGEBEINTUM
H24
664
Rudy Veen
SLOCHTEREN
H55
665
Tijmen Vermaas
AMSTERDAM
H45
666
Leen van Weenen
BEESD
H45
667
Martien Weerts
VIERLINGSBEEK
H50
668
Peter Wolters
BARENDRECHT
H40
669
Eduard Workala
WAGENINGEN
H60
670
Carla van Zantvliet
HAARLEM
D40
671
Meindert v.d. Heuvel
AMSTERDAM
H40
672
Patrick Jongenburger
SINT PANCRAS
H40
673
Elmer Bijma
ARUM
H24
674
Taag, Bart
HAARLEM
H40
675
Wolters, Bennie
BOVENSMILDE
H24
676
Monique Witteveen
BLAUWHUIS
D24
677
Harm Alberts
HARLINGEN
H45
678
Frans v.d. Zon
DELFT
H45
679
Willem Jonker
ASSEN
H40
680
Theo Bosma
GRONINGEN
H24
681
Gert Wigchers
GIETEN
H24
682
Monica Gorska
UTRECHT
D24
683
Jeroen Swildens
UTRECHT
H24
684
Laurens Reukers
LICHTENVOORDE
H55
685
Boony Thio
ENSCHEDE
H40
Duathlon WT-afstand:
Nr.
Naam
Plaats
Cat.
701
Theun de Boer
ZUIDLAREN
H55
702
Fokko Bosker
ASSEN
H45
703
Anno Brandsema
BEILEN
H50
704
Walter Dekens
AMSTERDAM
H24
705
Jordan Doornbos
ASSEN
H24
706
Willem van Essen
HOOGEVEEN
H50
707
Richard Feiken
SMILDE
H16
708
Theo van Graven
BREEZAND
H45
709
Jop Hessel
ASSEN
H18
710
Calvin Heuvelman
ASSEN
H45
711
Arie de Jong
OOSTERWOLDE
H24
712
Mary Kleijer
ASSEN
D40
713
Gerald Kleiker
VRIES
H40
714
Anton Kooijman
GOUDA
H20
715
Jelte Krol
GRONINGEN
H20
716
Arjan Kruyt
HAREN
H24
717
Wolter Lalkens
ASSEN
H40
718
Jeannet Londema
JULIANADORP
D50
719
Dirk Londema
JULIANADORP
H50
720
Menno v.d. Meer
LOPPERSUM
H40
721
Koert v.d. Meer
GARRELSWEER
H45
722
Jeroen v.d. Nes
ZWOLLE
H24
723
Kornelis Oosterhuis
ASSEN
H24
724
Wouter Patberg
LOON
H24
725
Henriëtte Pepels
BEILEN
D40
726
Mark Schreurs
GEULLE
H24
727
Jacob Strijbosch
SMILDE
H55
728
Edwin Stuivenberg
SCHIEDAM
H24
729
Gerben v.d. Vries
GRONINGEN
H24
730
Douwe Weima
NIJVERDAL
H45
731
Marijn Wever
ASSEN
H20
732
Ralph Philips
ASSEN
H24
733
May Kerstens
UTRECHT
D24

 

Druk evtl. op Beeld - Vernieuwen (F5) voor aktuele pagina's!
(deze pagina is bijgewerkt op 21-Okt-2009  9:04)