Stichting Wintertriathlon Assen

Postbus 358
9400 AJ Assen

[email protected]
T: 0592 - 354316

Deelnemerslijst
NK Senioren / Masters
24 oktober 2009

Nr.
Naam
Plaats
Cat.
1
Erik-Jan Spijkerman
NIBBIXWOUD
H24
2
Robert Beute
ASSEN
H24
4
Martin Veenhuizen
EKEHAAR
H40
5
Kurt v.d. Nes
ZWOLLE
H40
6
Guido Gosselink
AHAUS ALSTÄTTE (Duitsl.)
H24
7
Wim Nieuwkerk
FIJNAART
H24
10
Job Eijsink
BALKBRUG
H20
12
Mart Hamberg
GRONINGEN
H20
14
Rick v.d. Helder
SCHIEDAM
H20
15
Edwin Wiersema
EELDE
H20
16
Sweere, Teun
ZEVENBERGEN
H20
21
Andre Bazuin
GRONINGEN
H24
22
Hans v.d. Berg
GENEMUIDEN
H24
23
Eddy de Boer
ASSEN
H24
24
Gijs Botterblom
EEXTERVEEN
H24
25
Marc Boumans
DEN BOSCH
H24
26
Kor Broers
LEMMER
H24
27
Jan-Peter Faber
ZUIDLAREN
H24
28
Joos Francke
AMSTERDAM
H24
29
Sybo Glas
EELDERWOLDE
H24
30
Mark Groot
UTRECHT
H24
31
Folkert de Haan
GRONINGEN
H24
32
Henk Huitema
AMERSFOORT
H24
33
Corne Kool
RHENEN
H24
34
Rick v.d. Kroon
WEESP
H24
35
Guido Kwakkel
ZEEWOLDE
H24
36
Eelco v.d. Meer
UTRECHT
H24
37
Anton Mol
OUD BEIJERLAND
H24
38
Christiaan Monna
SPIJKENISSE
H24
39
Daniël Nagel
NAARDEN
H24
40
Maarten Nijland
ROSSUM
H24
41
Ben van Oeveren
GRONINGEN
H24
42
Koen Overmars
UTRECHT
H24
43
Berni Prins
DE WILP
H24
44
Egbert van Reenen
BURGUM
H24
45
Willem Schreurs
HENGELO
H24
46
Ronnie Takens
UTRECHT
H24
47
Henk Tijdink
DEVENTER
H24
48
Bart de Vries
WAPSERVEEN
H24
49
Coen Vuijk
WAPSERVEEN
H24
50
Bart v.d. Wal
UTRECHT
H24
51
Arnoldus v.d. Werff
GRONINGEN
H24
52
Martin Willems
ASSEN
H24
53
Heikoop, Maurits
NIEUWERKERK AD IJSSEL
H24
54
Jasper Eijsink
GRONINGEN
H24
65
Piet Alkema
HOOGEZAND
H40
66
Jack Flik
RUINEN
H40
67
Melis Gilde
HENGELO
H40
68
Jean Paul Haaksman
HOUTEN
H40
69
Ronald de Jong
ASSEN
H40
70
Erik Kienhuis
ASSEN
H40
71
Roel Klungel
AMSTERDAM
H40
72
Renee Korporaal
ZEEWOLDE
H40
73
Arjan Mulder
WORMER
H40
74
Martin Neijensteijn
ZWOLLE
H40
75
Jan v.d. Sleet
HAREN
H40
76
Frans Spruijt
GOUDA
H40
77
Stefan Zevenberg
ASSEN
H40
78
Bouwmeester, Ruud
AMSTERDAM
H40
91
Fred Boelens
VELP
H45
92
Janwillem Brouwer
PIETERBUREN
H45
93
Jaap Büchli
SANTPOORT
H45
94
Erik Dost
GRONINGEN
H45
95
Michel de Gier
KWINTSHEUL
H45
96
Richard Hol
AMERSFOORT
H45
97
Oscar de Jong
DOODSTIL
H45
98
Simon Kok
DEVENTER
H45
99
Edwin Lebrun
BROEK IN WATERLAND
H45
100
Johan Lek
EMMEN
H45
101
Jack Lenssen
OOSTRUM
H45
102
Jan van Loenen
METEREN
H45
103
Leo de Man
EDE
H45
104
Ron Mollinga
GOUTUM
H45
105
Ger van Mossel
LEIDEN
H45
106
Henry Perdok
NORG
H45
107
Huub Stammes
SOEST
H45
108
Piet van Tol
LISSE
H45
109
Rense Veenstra
HAREN
H45
110
Michiel van Niekerk
NIEUWERKERK A/D IJSSEL
H45
111
Hans Geerts
VOORBURG
H45
112
Keesjan Otto
EDE
H45
113
Jan v.d. Meij
BERLIKUM
H45
121
Rob Barel
OVERBERG
H50
122
Arend Bisschop
PESSE
H50
123
Pieter Boumeester
ELLECOM
H50
124
Pieter Cats
ASSEN
H50
125
Bob Hordijk
ASSEN
H50
126
Michiel Kessels
TEGELEN
H50
127
Paul van Leeuwen
LEIDSCHENDAM
H50
128
Jan Mulder
RUINEN
H50
129
Dré van Oosten
ANNA PAULOWNA
H50
130
Hendrik Jan Schurink
VRIES
H50
131
John van Stek
BROEK IN WATERLAND
H50
151
Jan Bos
ZWOLLE
H55
152
Ronald Damen
EEMNES
H55
153
Leo de Hartog
LEERSUM
H55
154
Gerard v.d. Helder
NOORDEN
H55
155
Fokko Hindriks
GRONINGEN
H55
156
Dirk Keekstra
GRONINGEN
H55
157
Ruud Klaare
LEERSUM
H55
158
Pierre Klerken
VENLO
H55
159
Charles van Rheenen
VEENENDAAL
H55
160
Erik v.d. Vries
ASSEN
H55
161
Tinus Wils
PESSE
H55
162
Fetse Hoogland
RODEN
H55
163
Her Tesselaar
HEERHUGOWAARD
H55
164
Siem Tesselaar
ALKMAAR
H55
165
Roelof Moes
NIJEVEEN
H55
171
Peter Bakker
EDAM
H60
172
Aart v.d. Breevaart Bravenboer
NUMANSDORP
H60
173
Jos v.d. Lee
TER AAR
H60
174
Co Looijesteijn
ANNA PAULOWNA
H60
175
Jan v.d. Pol
VEENENDAAL
H60
176
Johan Schrader
SPANKEREN
H60
177
Gerard Sierksma
PEIZERMADE
H60
178
Jan Stege
WIERDEN
H60
179
Klaas Tanis
FRANEKER
H60
181
Johan Bols
EMMEN
H65
182
Aad Brugman
BOSKOOP
H65
183
Geert Klungel
SMILDE
H65
184
Ben Reuvers
ASSEN
H65
185
Bennie Schuurman
HOOGEZAND
H65
186
Lambert Veen
TER AARD
H65
187
Harry v.d. Werff
ECHTELD
H65
191
Joop Groeneweg
BLESKENSGRAAF
H70
192
Cor Muller
RENESSE
H70
193
Jos Put
NOORDBEEMSTER
H70
201
Martine v.d. Herberg
AMSTELVEEN
D20
211
Susan Boode
HOLTEN
D24
212
Martine ten Kate
BALKBRUG
D24
213
Michelle Meijer
DEN HAAG
D24
214
Aimee Stroink
AMSTERDAM
D24
221
Geke Venema
EASTERLITTENS
D40
222
Marion Visser
NOORD SCHARWOUDE
D40
223
Janet ten Kate
GRONINGEN
D40
231
Cora Mulder
OVERBERG
D50
232 Joke Rosier VRIES D55

 

Druk evtl. op Beeld - Vernieuwen (F5) voor aktuele pagina's!
(deze pagina is bijgewerkt op 21-Okt-2009  9:04)