wt-logo



 


sportchallenge

 

Stersponsors:
unive


© Stichting
Wintertriathlon Assen
Postbus 358
9400 AJ Assen
[email protected]
Tel. 0592 354316

Deelnemerslijst
NK Senioren / Masters
27 oktober 2007

Nr.
Naam
Plaats
Cat.
1 Wim Nieuwkerk FIJNAART H24
2 Guido Gosselink AHAUS ALSTÄTTE (Duitsl.) H24
3 Erik-Simon Strijk HAZERSWOUDE-RD H20
4 Robert Beute ASSEN H24
5 Machiel Ittmann HILVERSUM H24
6 Martin Veenhuizen EKEHAAR H24
11 Thijs Koelen RENKUM H20
12 Edwin Wiersema EELDE H20
14 Martin Breedijk AMSTERDAM H24
15 Ruben van Duren HEEMSKERK H24
16 Jack Flik RUINEN H24
17 Joos Francke AMSTERDAM H24
18 Jeroen Funken ASSEN H24
19 Ronald de Graaf KOUDEKERK A/D RIJN H24
20 Marcel Hartlief EELDE H24
21 Adriaan Helmantel GRONINGEN H24
22 Pieter-Jan van Herel DELFT H24
23 John Heysteeg AMSTELVEEN H24
24 Bernd Horsman WAGENINGEN H24
25 Henk Huitema AMERSFOORT H24
26 Ger Inberg ENSCHEDE H24
27 Erik Jansen HOLTEN H24
28 Ronald de Jong ASSEN H24
29 Jeroen Kalter BALKBRUG H24
30 Matthijs Kok UTRECHT H24
31 Sander Kroeze ROTTERDAM H24
32 Arjan Kruyt ASSEN H24
33 Edwin Mellema VEENDAM H24
34 Arjan Mulder WORMER H24
35 Gert Mulderij ELIM H24
36 Kurt v.d. Nes ZWOLLE H24
37 Rinse v.d. Ouweelen MONNICKENDAM H24
38 Vincent Persoon WARNSVELD H24
39 Marco Puik COTHEN H24
40 Thijs Puik LINSCHOTEN H24
41 Jurgen Segers VELDHOVEN H24
42 Arjen Smedes GRONINGEN H24
43 Rolf Smeding AMSTERDAM H24
44 Fokke Stoel DELFT H24
45 Henk Tijdink ZUTPHEN H24
46 Gerard Ubbels STIENS H24
48 Bart v.d. Wal UTRECHT H24
49 Jan Willem v.d. Windt ROTTERDAM H24
50 Joris de Winter GARNWERD H24
51 Erik-Jan Spijkerman NIBBIXWOUD H24
52 Joost Legtenberg ARNHEM H24
53 Gerrit van Egmond KATWIJK H24
75 Piet Alkema HOOGEZAND H40
76 Sjaak de Beijer GENDT H40
77 Roland Beumer NORG H40
78 Jan Willem de Bos GRONINGEN H40
79 Marcel Clement HEERHUGOWAARD H40
80 Jeroen van Dijk ZWOLLE H40
81 Tjipko Dijkstra ASSEN H40
82 Erik Dost GRONINGEN H40
83 Theo Ebben DOORNENBURG H40
84 Marc van Ee AMERSFOORT H40
85 Hans Geerts VOORBURG H40
86 Gert Hardeman UTRECHT H40
87 Herman Hendrickx SLEK-ECHT H40
88 Oscar de Jong DOODSTIL H40
89 Roel Klungel AMSTERDAM H40
90 Eric Kooistra EMMEN H40
91 Gerard Lange GRONINGEN H40
92 Johan Leemkuil DORDRECHT H40
93 Dirk van Looy LEMMER H40
94 Martin Neijensteijn ZWOLLE H40
95 Michiel van Niekerk NIEUWERKERK A/D IJSSEL H40
96 Leon de Priester ASSEN H40
97 Rob Rasenberg TERHEIJDEN H40
98 Geert de Ruiter VALKENBURG ZH H40
99 Jan v.d. Sleet HAREN H40
100 Koen Spoorenberg LANDSMEER H40
101 Frans Spruijt GOUDA H40
102 Maurice Tijink NORDHORN (Duitsl.) H40
103 Egbert Veen ASSEN H40
104 Jan Veen ASSEN H40
105 Rense Veenstra HAREN H40
106 Peter Visscher DE WIJK H40
107 Ruud Voerman NIEUWE NIEDORP H40
108 Pierre Wassenaar LISSE H40
109 Lion Wildenburg DELFT H40
110 Han Wolsing AMERSFOORT H40
111 Kees Jansen HILLEGOM H40
112 Jurgen Meijer UTRECHT H40
113 Leon Hoogervorst NOORDWIJKERHOUT H40
125 Fred Boelens VELP H45
126 Pieter Boumeester EMPE H45
127 Henrie de Bruin LISSE H45
128 Jaap Buchli SANTPOORT H45
129 Pieter Cats ASSEN H45
130 Leo van Egmond ALPHEN AD RIJN H45
131 Jan van Eijk NIEUWVEEN H45
132 Willem Elfrink ZEVENAAR H45
133 Richard Hol AMERSFOORT H45
134 Nico de Jong EKEHAAR H45
135 Hendry Kooistra MIJDRECHT H45
136 Alco Kruithof LEMMER H45
137 Jack Lenssen OOSTRUM H45
138 Jan van Loenen METEREN H45
139 Leo de Man EDE H45
140 Jan v.d. Meij BERLIKUM H45
141 Jaap Meijering RODEN H45
142 Ger van Mossel LEIDEN H45
143 Jan Mulder RUINEN H45
144 Dré van Oosten ANNA PAULOWNA H45
145 Arie Reurink BALKBRUG H45
146 Adri Rink GRONINGEN H45
147 Huub Stammes SOEST H45
148 Peter Timmer DWINGELOO H45
149 Piet van Tol LISSE H45
150 Rinus Visser HEERHUGOWAARD H45
151 Flip Wijfje TER AAR H45
152 Rob de Boer AMSTERDAM H45
175 Henk v.d. Belt HUISSEN H50
176 Arend Bisschop PESSE H50
177 Jan Bos ZWOLLE H50
178 Hans de Groot UITHOORN H50
179 Gerard v.d. Helder NOORDEN H50
180 Fokko Hindriks GRONINGEN H50
181 Meine Hoitsma KOLLUM H50
182 Fetse Hoogland RODEN H50
183 Dirk Keekstra GRONINGEN H50
184 Klaas de Leth AMSTERDAM H50
185 Arie Meijer PUNTHORST H50
186 Tom Neervoort NOORD-SCHARWOUDE H50
187 Charles van Rheenen VEENENDAAL H50
188 Adrianus de Ridder GELDERMALSEN H50
189 Bart v.d. Sant GENDT H50
190 Jack Schoenmakers WAGENINGEN H50
191 Hans Scholing RUINEN H50
192 Egbert Schuitema BORGERCOMPAGNIE H50
193 Her Tesselaar HEERHUGOWAARD H50
194 Erik v.d. Vries ASSEN H50
196 Henk Wijbenga HOORN H50
197 Rob van Zanten VLAARDINGEN H50
198 Hans Slaa PESSE H50
199 Piet Stroek ROTTERDAM H50
200 Gerard Sluijs UTRECHT H50
225 Douwe Brouwer FERWERT H55
226 Ronald Damen EEMNES H55
227 Henk Erends ASSEN H55
228 Paul ten Hag AMERSFOORT H55
229 Leo de Hartog LEERSUM H55
230 Gerrit v.d. Horst ZWAMMERDAM H55
231 Ruud Klaare LEERSUM H55
232 Pierre Klerken VENLO H55
233 Douwe Kromdijk ZWOLLE H55
234 Co Looijesteijn ANNA PAULOWNA H55
235 Roelof Moes NIJEVEEN H55
236 Kees Overes BODEGRAVEN H55
237 Joop Peters ASSEN H55
238 Wim Sierksma ERMELO H55
239 Klaas Tanis FRANEKER H55
240 Siem Tesselaar ALKMAAR H55
241 Wijnand v.d. Vendel OTTERLO H55
242 Tinus Wils PESSE H55
243 Eduard Borst URSEM H55
244 Frits Riemersma HAREN H55
245 Aizo Betten EMMEN H55
275 Cees de Boer ASSEN H60
276 Johan Bols EMMEN H60
277 Aart v.d. Breevaart Bravenboer NUMANSDORP H60
278 Aad Brugman BOSKOOP H60
279 Gerard Brugman HAZERSWOUDE H60
280 Jan Kooistra HARLINGEN H60
281 Jos v.d. Lee TER AAR H60
282 Rinze Lenstra OOSTERHESSELEN H60
283 Arie Lover HEERHUGOWAARD H60
284 Ype van Olst DRACHTEN H60
285 Jan v.d. Pol VEENENDAAL H60
286 Johan Schrader SPANKEREN H60
287 Lambert Veen TER AARD H60
288 Gerard Sierksma PEIZERMADE H60
290 Jan Baas OOSTERSTREEK H65
291 Dick Benschop SLEEUWIJK H65
292 Boudewijn Boomsma HEEMSTEDE H65
293 Geert Klungel SMILDE H65
294 Harry v.d. Werff ECHTELD H65
295 Joop Groeneweg BLESKENSGRAAF H70
296 Piet Kreeft WILLEMSTAD H70
297 Bennie Schuurman HOOGEZAND H65
301 Evi van Ekris WOERDEN D20
302 Bianca Broers LEMMER D24
303 Sietske Dijkstra GRONINGEN D24
304 Marlies Groenewold AMSTELVEEN D24
305 Grietje Hoogerkamp-Heeg ODOORN D24
306 Martine ten Kate BALKBRUG D24
307 Liesbeth Lind TWISK D24
308 Marion Visser NOORD SCHARWOUDE D24
325 Janet ten Kate GRONINGEN D40
326 Geke Venema EASTERLITTENS D40
327 Anthoinette Wallenburg HILVERSUM D40
333 Phily Brooijmans OUDEMOLEN D45
350 Kitty van Bloois SCHIEDAM D50
351 Carla Reijrink POSTERENK-WILP D50
360 Tammoa Kasemier GRONINGEN D60

 

Druk evtl. op Beeld - Vernieuwen (F5) voor aktuele pagina's!
(deze pagina is bijgewerkt op 25-Okt-2007  15:17)
                   

 


Disclaimer    Colofon

Stichting Wintertriathlon Assen, Postbus 358, 9400 AJ Assen. Tel. 0592 354316 - [email protected]