Deelnemerslijst
Lange Afstand (Heren)
25 oktober 2003

Heren Senioren 20 t/m 39 jaar
1    Ittmann, Machiel              HILVERSUM                H20
2    Gosselink, Guido              ENSCHEDE                 H20
3    Tinga, Tiedo                  LEMMER                   H20
4    Nes, v.d. Kurt                GRONINGEN                H20
5    Stoel, Fokke                  DELFT                    H20
10   Beute, Robert                 ASSEN                    H20
12   Boer, de Eddy                 GRONINGEN                H20
14   Boermans, Adrie               WERGEA                   H20
15   Bos, Henk                     WITTE PAARDEN            H20
16   Boumans, Marc                 DEN BOSCH                H20
17   Griffioen, Arjan              HOOGEZAND                H20
19   Klooster, van Richard         LEUSDEN                  H20
20   Koch, Raymond                 ZWOLLE                   H20
21   Koetje, Koos                  BELLINGWOLDE             H20
22   Kuper, Frits                  AMSTERDAM                H20
23   Mulderij, Gert                ELIM                     H20
24   Ophof, Edwin                  RAALTE                   H20
25   Rietveld, Robert              ZUTPHEN                  H20
26   Sleet, v.d. Jan               HAREN                    H20
27   Veenhuizen, Martin            EKEHAAR                  H20
28   Wolde, ten Marcel             HAREN                    H20
29   Yntema, Bote                  GROUW                    H20
Masters 40 t/m 44 jaar
51   Bolder, Pieter                APELDOORN                H40
52   Broekman, Rob                 DEN HAAG                 H40
53   Bruggeling, Ted               MONSTER                  H40
54   Buning, Gerhard               ENSCHEDE                 H40
56   Hagen, Frank                  VAASSEN                  H40
57   Kruiper, Marcel               RAALTE                   H40
58   Lange, Gerard                 GRONINGEN                H40
59   Lek, Johan                    EMMEN                    H40
60   Por, Henk                     GRONINGEN                H40
61   Terwisscha, Gerard            HAREN                    H40
62   Zoontjes, Berrie              BERKEL ENSCHOT           H40
Masters 45 t/m 49 jaar
76   Bakker, Jan                   LEERDAM                  H45
77   Bogaard, v.d. Alex            GRONINGEN                H45
78   Boumeester, Pieter            BRUMMEN                  H45
79   Heij, de Bert                 GORREDIJK                H45
80   Heijden, Ger                  HELLVOETSLUIS            H45
81   Helder, v.d. Gerard           NOORDEN                  H45
82   Huis, van Bram                GRONINGEN                H45
83   Kruiper, Jan                  RAALTE                   H45
84   Kuik, Jans                    EEXTERZANDVOORT          H45
85   Ridder, de Adrianus           GELDERMALSEN             H45
86   Sanders, Hans                 BERGSCHENHOEK            H45
87   Scholing, Hans                RUINEN                   H45
88   Stoffelsma, Ronald            NORG                     H45
89   Tesselaar, Her                HEERHUGOWAARD            H45
90   Rink, Adri                    GRONINGEN                H45
91   Vaate, b.d. Peter             ZOETERMEER               H45
Masters 50 t/m 54 jaar
126  Biemans, Louis                S GRAVENMOER             H50
127  Campenhout, van Peter         WAGENINGEN               H50
129  Damen, Ronald                 EEMNES                   H50
130  Keekstra, Dirk                GRONINGEN                H50
131  Koop, Jos                     DELFT                    H50
132  Rutten, Jos                   LELYSTAD                 H50
133  Tensen, Jan Pieter            RIJNSBURG                H50
134  Vendel, v.d. Wijnand          OTTERLO                  H50
135  Vissers, Hans                 WIJCHEN                  H50
136  Weber, Jitze                  HAAKSBERGEN              H50
137  Weeber, Hans                  TERHEIJDE  AAN ZEE       H50
Masters 55 t/m 59 jaar
151  Breevaart Bravenboer,v.d. AartNUMANSDORP               H55
152  Heida, Riekele                HEERENVEEN               H55
153  Koelen, Tonny                 BORNE                    H55
154  Olst, van Ype                 DRACHTEN                 H55
155  Peters, Joop                  ASSEN                    H55
156  Schrader, Johan               SPANKEREN                H55
157  Schuurman, Drevis             STEENWIJK                H55
158  Stege, Jan                    WEERSELO                 H55
159  Talen, Jaap                   HOOGEVEEN                H55
160  Tanis, Klaas                  FRANEKER                 H55
161  Veen, Lambert                 TER AARD                 H55
162  Vijfeijke, v.d. Harry         NIJMEGEN                 H55
Masters 60 t/m 64 jaar
176  Klungel, Geert                SMILDE                   H60
177  Middelveldt, Arend            RUINERWOLD               H60
178  Boomsma, Boudewijn            HEEMSTEDE                H60
Druk evtl. op Beeld - Vernieuwen (F5) voor aktuele pagina's!
(deze pagina is bijgewerkt t/m 21-10-2003)

Terug naar Deelnemers