wt-logo

header
 


sportchallenge

 

Stersponsors:
unive


© Stichting
Wintertriathlon Assen
Postbus 358
9400 AJ Assen
[email protected]
Tel. 0592 354316

Deelnemerslijst
Estafette WT-afstand

27 oktober 2007

Nr.
Lopen
Fietsen
Schaatsen
Plaats
Team
Groep
Teams:            
801 Blomberg, Hendrik Jan Hoogeveen, Henk Hoogeveen, Henriet SMILDE   M
803 Dijkstra, Ruben Richart, Mieke Dijkstra, Ilse GRONINGEN   M
804 Kooiker, Harm Tippe, Albert Lier, Peter ROUVEEN   H
805 Oosterveen, Henk Warnders, Roelof Hooijer, Aaldert RUINEN   H
806 Zwinkels, Bert Spaans, Paul Valk, v.d. Rein MONSTER   H
807 Hutten, Jan Hendrik Plagge, Jan Hulzebosch, Jan HARDENBERG 3 good old jhonny boys H
808 Janssen, Joke Zeinstra, Greta Telgenhof, Cathrien ASSEN 3 xxx D
809 Stevens, Geert Uneken, Berend Takens, Jan ASSEN Accon■nau Assen H
810 Beentjes-Koopman, Sjaan Rijkers-Talens, Joyce Schenk, Theo DEN HELDER Adam en zijn Eva's M
811 Geerdink, Bennie Oud, Joep Kunst, Johan VRIEZENVEEN ARGO 1 H
812 Komen, Marc Vries, v.d. Gerben Visser, Simon GRONINGEN AVD1 H
813 Sluiter, Ronald Voorn, van Sander Elzinga, Hendrik GRONINGEN BUVOVV H
814 Dijkstra, Werner Dijkstra, Guus Hol, Lieke GRONINGEN BUVOVV 2 M
815 Breevoort, Ruud Scheenstra, Ruud Sleen, van Adri ZUIDVEEN City of Stone H
816 Bos, Floor Tent, Tiny Benjamins, Christa COEVORDEN cocktail D
817 Vries, de Esther Witterholt, Geurt Werkman, Karen HAREN Cyclesport Gron./ Meteoor A.R. M
818 Vlierhuis, Tino Bisschop, Coen Stukker, Harry BOVENSMILDE De Bisschoppers H
819 Stiekema, Laurens Beerstra, Joop Roo, de Gert TEN BOER De Collega's H
820 Pappot, Henry Pappot, Wilfred Pappot, Rudy DEDEMSVAART De Daltons H
821 Koops, Jans Schipper, Johan Hengeveld, Wim COEVORDEN De drie Podagristen H
822 Elshof, Willy Drijfholt, Fopke Drijfholt, Kees ODOORN De Grodio's H
823 Jonge, de Jorieke Jonge, de Thieme Vos, Ger COEVORDEN De Jonge Vos M
824 Stevens, Arjan Vries, de Henry Bosscher, Egbert ASSEN de Malle Buurtjes H
825 Sikkes, Bote Nijs, Henk Schie, van Johan COEVORDEN De Musketiers H
826 Persoon, Suzanne Persoon, Aad Persoon, Elles GRONINGEN De Persoontjes M
827 Hoiting, Ramon Eefting, Roy Brouwer, Peter jan ASSEN De Scheuvelloper H
828 Boer, de Elsbeth Moes, Lambertus Moes, Lambertus GRONINGEN De Smikklers M
829 Schip, v. 't Anja Brouwer, Joanne Grimbergen, Petra AMSTERDAM De Snelle Vrouwen D
830 Hospes, Henk Sietsma, Heine Hospes, Geeske HASKERHORNE De WietJap M
831 Schroer, Helga Dijkstra, Siet Dijkstra, Yldau BOVENSMILDE Deventer dames D
832 Hoven, Wendy Kreuze, Ingeborg Kant, v.d. Dorien ASSEN Doing Well Ladies D
833 Sterk, Maayke Drijfholt, Sjoerdje Kuizenga, Sigrid GRONINGEN drie(m)team D
834 Ramler-Ravensburg, Jolande Makelaar, Yvonne Makelaar, Gerrit DEN HELDER Drietal Den Helder M
835 Luis, Marjan Pots, Henk Plat, Roelof ROLDE echte bakker Pots M
836 Boer, Henk Kammen, Jan Roedema, Keimpe ZWAAGWESTEINDE FYTRIS-MIX H
837 Wilde, de Henk Nijhuis, Albert Boer, de Gerard NIEUWLEUSEN GAP-Team H
838 Beck, Nanno Mersman, Klaas Kabel, Frans STADSKANAAL Gemeenteteam Stadskanaal H
839 Regelink, Annette Laagland, Jos Boer, de Alfred DEN HELDER Heupeloos M
840 Sijtsma, Jan Groener, Harry Haamberg, Herman LATTROP IJSVOGELS H
841 Weda, Theo Kamphuis, Stefan Aarninkhof, Paul DENEKAMP Ijsvogels H
842 Oude Elverink, Andre Olde Dubbelink, Peter Eppink, Jan DENEKAMP IJSVOGELS 2 H
843 Ouden, den Gregor Engelbertink, Hermie Lukens, Rene DENEKAMP IJSVOGELS 3 H
844 Immerzeel, Walter Immerzeel, Desiree Immerzeel, Piet MOERKAPELLE Immerzeel M
845 Melles, Jan Kalsbeek, Bauke Stoker, Jan OOSTERWOLDE Kamelsto H
846 Nijkamp, Kasper Voerman, Ernst Nijkamp, Nico ARNHEM Kasparsky-Böltz-Nijkampovitsch H
847 Tuin, Jan hendrik Kappert, Henry Tromp, Henk HARDENBERG Klepperteam H
848 Oldehinkel, Henk Gerrits, Henry Everhardus, Jan DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 1 H
849 Klein, Hans Kelly, Roelof Wellenberg, Willie DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 2 H
850 Sluis, Ko Meierink, Gerie Kerkdijk, Henk DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 3 H
851 Ruitenberg, Jan Benjamins, Harold Bouwman, Henk DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 4 H
852 Kampinga, Martin Kosse, Koen Drogt, Siena DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 5 M
853 Lans, v.d. Leon Vries, de Michael Hemme, Saskia DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 6 M
854 Hoffink, Harald Dijk, van Edward Vries, de Tinus DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 7 H
855 Bennink, Frank Most, v.d. Hans Gomarus, Gerard DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 8 H
856 Sluis, v.d. Herman Most, v.d. Henry Hemme, Roelof DEDEMSVAART Kroezen & De Vries 9 H
857 Duker, Janine Duker, Fenija Veenhuizen, Irma EKEHAAR LadyMovesteam D
858 Thomassen, Wijnand Mulderij, Willem Rooij, de Jacques ZEIST Le Coq Sportif H
859 Meulen, v.d. Wobbe Laar, v.d. John Vorstermans, Stef WAGENINGEN Met ons èguhn voâh ons allen!! H
860 Weerdt, de Mirjam Weerdt, de Jacco Weerdt, de Jacob EES Moi Weerdtjes M
861 Kruidhof, Harold Mulder, Klaas Bloemberg, Anton MEPPEL Niet Snel Genoeg H
862 Blekkenhorst, Roel Mulder, Egbert Lindeman, Warrie ASSEN No Name H
863 Lienden, Harry Osinga, Jur Otten, Henk GRONINGEN PAS P&O; consultancy H
864 Gijsman, Jolanda Gijsman, Peter Wolf, de Carla LEIDEN Peynenburger happers M
866 Lelie, v.d. Wim Lelie, v.d. Jan Vries, de Boele HIJKEN Samen 208 jaar H
867 Mulder-Ramler, Sjanneke Mulder, Peter Appel, Karel DEN HELDER Sjan Weet Het Peter M
868 Suselbeek, Henk Linde, v.d. Michiel Linde, v.d. Jan RUINEN Solution H
869 Schoenmaker, Henk Soer, Marco Weelink, Han Fred BEILEN Stad+Esch 1 H
870 Schreurs, Mark Gulikers, Ralf Nijkamp, Tom GEULLE Stylo H
871 Meer, v.d. Eelco Groot, Marc Dubbers, Rob UTRECHT SVU H
872 Molenhuis, Olfert Timmermans, Ronnie Lahuis, Richard ASSEN Team Huis-mans H
873 Steinbacher, Martin Mailhammer, Christian Blakborn, Willem INZELL Team Inzell H
874 Oosterhuis, Kornelis Veldkamp, Evert jan Oosterhuis, Roelof GRONINGEN Team Jabeker H
875 Brandsma, Dula Boer, de Daan Kraaijeveld, Rene DEN HELDER the good, the best, the better M
876 Zeegers, Laurant Hilvering, Jan Dijk, van Kees COEVORDEN Three of a kind H
877 Polman, Frank Buist, Jeffrey Werve, v.d. Leroy BEILEN to fast for all H
878 Kok, Benjamin Zonderland, Jan Hoeksma, Tjamme DRACHTEN TOPTeam H
879 Meulen, v.d. Gerrit Vegte, v.d. Gerwin Brons, Heine MEPPEL Trio zonder grenzen? H
880 Schouten, Cees Jong, de Gerard Jong, de Gerard MIJDRECHT TZN (team zonder naam) H
881 Pannekoek, Jan Bogaard, Ronald Ton, Andre GELDERMALSEN Ut Peppeltje H
882 Vent, de Rene Oldwening, Wim Haar, v.d. Gerrit COEVORDEN Van Coevern 2010 H
883 Meerse, Piet Sterkenburgh, Jennie Kroon, de Pieter WIJNJEWOUDE Vanboeijen M
884 Fennema, Jan Zwiers, Henk Norel, van Gerco KAMPEN Wehkamp 1 H
885 Katoele, Harry Hofman, Gerrit Davidse, Dick DEDEMSVAART Wehkamp 2 H
886 Sterren, v.d. Willem Burgt, v.d. Richard Winters, Arno ZWOLLE winters-sport H
887 Zilverberg, Wout Arends, Henk Schutte, Geje MEPPEL Stad+Esch 2 H
888 Gritter, Joop Jager, Foppe Lamberts, Henk HOOGHALEN team Jager H
889 Jonge, de Reinder Kuik, Jans Wonder, Gerrit EEXTERZANDVOORT Team YES H
890 Jong, de Jacqueline Plat, Stefan Stubbe, Bert ASSEN Burgerhout M
891 Akkerman, Bennie Engel, Henk Crediet, Harm VINKENBUURT In de Top 10 H
892 Reinsma, Arjen Kuiper, Arjan Julsing, Erik GRONINGEN via via H
893 Nijland, Dennis Wieldraayer, Dirkjan Dommerholt, Heite HOLTEN lakema H

 

Nr.
Lopen
Fietsen
Schaatsen
Plaats
Team
Groep
Bedrijven:
951 Uiterwijk, Jan Trul, Gerrit Trul, Rense HOOGERSMILDE Calduran Kalkzandsteen H
952 Jelsma, Meinte Boersma, Arnold Tamminga, Johan LEEUWARDEN FrisoXtra / Friso Bouwgroep H
953 Scheer, v.d. Bart Everts, Martin Boekholt, Bert STADSKANAAL Mighty Fine Design H
954 Raaijmakers, Christian Joldersma, Jason Dijkerman, Hans ASSEN NAM 60 jaar NAM H
955 Duursma, Klaas Duursma, Klaas Haak, v.d. Anneke ASSEN NAM AJS M
956 Hertog - Jager, den Daan Kock, de Jasper Broek, v.d. Han ASSEN NAM Baker Atlas H
957 Kragten, Ger Lafleur, Dimitri Lek, Johan ASSEN NAM Best in Class H
958 Heijst, van Wynze Wibbelink, Rob Moerkerken, Piet ASSEN NAM Bron van energie H
959 Huisjes, Robert Montfoort, van Bart Hoekstra, Piet ASSEN NAM CEC H
961 Prak, Hans Rietkerk, Ronald Hardeveld, van Wim ASSEN NAM Litecad H
962 Coelingh, Albert Velde, v.d. Willem Kuijpers, Rene ASSEN NAM R&H;/BIS H
963 Vaartjes, Johan Haar, v.d. Martin Tetteroo, Hans ASSEN NAM SOGOS H
964 Boersma, Marten Dijkstra, Wim Vries, de Klaas-Jan ASSEN NAM Venko H
965 Molema, Klaas Hofstede, Thijs Burger, Henri TEN BOER Noorderpoort Techniek H
966 Meer, v.d. Antony Vos, Roel Stelma, Jan WOLVEGA RANJA / Friso Bouwgroep H
967 Santing, Richard Lesschen, Luuk Ernens, Ben ROLDE Unive Noord H
968 Wieldraaijer, Jarno Wieldraaijer, Erwin Wieldraaijer, Hannes HOOGERSMILDE Wielies / Roelfsema H
969 Lageman, Jacob Vrijer, Guus Scholing, Johan ASSEN Winel 1 H
970 Rozeveld, Iddo Reezigt, Gerard Vellinga, Marten ASSEN Winel 2 H
971 Prins, Adrie Vinne, v.d. Ake Kok, Marchienus ASSEN Winel PSV H
972 Straten, Kor Smalbil, Marcel Cramer, Tonny ASSEN PK automatisering H
Druk evtl. op Beeld - Vernieuwen (F5) voor aktuele pagina's! (deze pagina is bijgewerkt op 25-Okt-2007 10:12)
                  

 


Disclaimer    Colofon

Stichting Wintertriathlon Assen, Postbus 358, 9400 AJ Assen. Tel. 0592 354316 - [email protected]